Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Łódź (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielę dodatkowych lekcji z języka polskiego cudzoziemcom. Mam duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywiudlanych jak i grupowych. Moimi uczniami byli obywatele z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Łotwy, Azejberdżanu, Rumunii oraz Chin. 

Dysponuję dużą ilością materiałów, dostosowych indywiudualnie do ucznia! Szczególny nacisk kładę na przełamanie bariery językowej i komunikację. Ponadto znam język rosyjski i angielski, co pomaga uczniom lepiej zrozumieć konkretne zagadnienia grmatyczne!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
07.2019 - 07.2019
Uniwersytet łódzki
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mykhailo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2018

Miła dziewczyna i dobra nauczycielka. Potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące języka polskiego. Jestem bardzo zadowolony.
Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.