Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Łódź (Śródmieście)

Dominika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Dominika

O mnie

Cześć! Mam na imię Dominika. Chętnie udzielę korepetycji z języka polskiego cudzoziemcom, w szczególności uczniom, pochodzącym z krajów wschodnich ( Ukrainy, Rosji, Białorusi). Znajomość języka rosyjskiego umożliwia mi indywidualnie podejść do każdego ucznia. W ciągu roku przeprowadziłam zajęcia indywidualne z ponad 100 uczniami z Ukrainy. Ponadto mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych, w tym klubu dyskusyjnego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
07.2019 - 07.2019
Uniwersytet łódzki
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mykhailo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2018

Miła dziewczyna i dobra nauczycielka. Potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące języka polskiego. Jestem bardzo zadowolony.
Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.