Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Gliwice (Śródmieście)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam! Jestem doświadczonym lektorem korepetytorem,absolwentką filologii angielskiej UŚ oraz studiów podyplomowych z zakresu angielskiego technicznego , ekonomicznego , elementów prawniczego oraz Business English . Uczę poprzez konwersacje i ćwiczenia komunikacyjne , nie pomijając poprawności gramatycznej. Prowadzę kursy w małych I większych grupach ale przede wszystkim zajęcia indywidualne  firmach i instytucjach zarówno z Generał English  ( angielski ogólny ), jak również obejmujace zagadnienia z języka angielskiego specjalistycznego np. automotive , business , logistykaksiegowość
Przez wiele lat uczyłam w liceum, stąd tematyka maturalna również nie jest mi obca. Kontakt z ludźmi jest dla mnie przyjemnością a widząc ich postępy, mam dodatkową satysfakcję z wykonywanej pracy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek09:00 - 12:00
Środa11:00 - 13:00
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek10:00 - 12:00
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2017

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić panią Agnieszkę jako profesjonalnego, doświadczonego i kompetentnego lektora, jest to osoba, która w bardzo przystępny sposób przekazuje wiedzę, Jak najbardziej polecam :)

Agnieszka

Dziękuję :)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2017

Pani Agnieszka to sympatyczna, cierpliwa i wymagająca osoba. Jest skrupulatna oraz dokładna. Przez cały okres nauki jestem zmotywowany do nauki oraz przygotowany na zajęcia :)
Polecam

Agnieszka

Dziękuję:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.