Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Gliwice (Śródmieście)
Faktura VAT

O mnie

Uczę języka angielskiego od wielu lat poprzez konwersacje, ćwiczenia komunikacyjne. Prowadzę zajęcia z angielskiego ogólnego i Business English.

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej na UŚ oraz podyplomowych studiów z zakresu specjalistycznego angielskiego : technicznego i ekonomicznego oraz podstaw medycznego. Prowadzę kursy w firmach.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2017

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić panią Agnieszkę jako profesjonalnego, doświadczonego i kompetentnego lektora, jest to osoba, która w bardzo przystępny sposób przekazuje wiedzę, Jak najbardziej polecam :)

Agnieszka

Dziękuję :)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2017

Pani Agnieszka to sympatyczna, cierpliwa i wymagająca osoba. Jest skrupulatna oraz dokładna. Przez cały okres nauki jestem zmotywowany do nauki oraz przygotowany na zajęcia :)
Polecam

Agnieszka

Dziękuję:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.