Mentor językowy Przemysław Koronkiewicz

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Warszawa
Płock
Radom
Ostrołęka
Tczew
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Pomogę Ci osiągnąć Twój cel, niezależnie czy potrzebujesz pomocy w:

 • przygotowaniu do egzaminu (FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, MATURA),
 • przełamaniu bariery psychologicznej, która pomimo pasywnej znajomości języka, uniemożliwia Ci jego użycie w praktyce,
 • zdobyciu umiejętności komunikacyjnych, które pozwolą Ci swobodnie rozmawiać w języku angielskim za granicą,
 • podniesieniu poziomu znajomości języka angielskiego z pobudek biznesowych bądź osobistych,
 • udoskonaleniu wymowy lub wypracowaniu konkretnego akcentu,
 • czy wreszcie w rozwinięciu kompetencji lingwistycznych na polu literackim, tak aby być w stanie czytać ze zrozumieniem anglojęzyczną poezję i prozę w oryginale, a także rozmawiać bądź pisać o literaturze w języku angielskim.

Oferuję kompleksowe usługi edukacyjne związane z nauczaniem języka angielskiego, dzięki którym nie tylko oswoisz się z tym językiem, ale także będziesz w stanie używać go w praktyce. Służę doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami, które zdobywałem przez niemal dziesięć lat nauczania. Dodatkowo moje podwójne wykształcenie (filolog angielski i filolog klasyczny) pozwala mi szerzej spojrzeć na język jako dynamiczną strukturę leksykalno-gramatyczną. Znajomość greki i łaciny umożliwia mi bardziej dogłębne zrozumienie zasad rządzących językami europejskimi, co z kolei sprawia, że potrafię wytłumaczyć wiele fenomenów językowych, które dla przeciętnego nauczyciela języka angielskiego wydają się być nieregularnościami lub wyjątkami. Nie należę do nauczycieli, którzy na pytania o przyczynę jakiegoś zjawiska językowego odpowiadają „No bo tak już jest i trzeba się tego nauczyć na pamięć”. Uczenie się oraz nauczanie języków jest moją pasją i stale staram sie dokształcać, zarówno jako użytkownik języka, jak i nauczyciel.

W ramach ceny za lekcję oferuję:

 • indywidualny program nauczania dopasowany do potrzeb klienta – nasza współpraca będzie ściśle dopasowana do Twoich potrzeb. W zalężności od tego, czy potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do egzaminu, czy do wyjazdu za granicę, przygotuję nasze lekcję tak, aby przynosiły możliwie najlepszy rezultat w realizowanym celu.
 • nacisk na poprawną wymowę – osobiście mówię według zasad tzw. Received Pronunciation (RP) i tejże wymowy uczę zazwyczaj. Niemniej jednak, bardzo lubię w języku angielskim jego zróżnicowanie na polu fonetyki i chętnie bawię się akcentami. Na życzenie klienta możliwa jest współpraca nad wypracowaniem konkretnego akcentu (Cockney, Brummie, Scouse, Scottish English, Ulster, American English, Australian English etc.)
 • materiały dydaktyczne online (niezależnie od trybu nauczania) – oprócz tradycyjnych materiałów dydaktycznych, oferuję również przygotowane przeze mnie materiały online. Korzystam z szeregu aplikacji i portali internetowych, dzięki którym będziesz mogła/mógl w dowolnym momencie powtórzyć / przećwiczyć materiał z lekcji.
 • zaplecze technologiczne pozwalające na profesjonalne przeprowadzenie lekcji online – dzięki sprzętowi, który posiadam (tablet graficzny, oprogramowanie) jestem w stanie prowadzić lekcje online bez utraty jakości w stosunku do lekcji „na żywo”. Przeciwnie, dzięki interaktywnej tablicy, na której uczeń widzi wszystkie zmiany w czasie rzeczywistym, oraz wielu narzędziom, które są do dyspozycji w internecie, takie lekcje mogą być bardzo efektywne i wygodne.
 • włączenie do procesu nauczania dzieł kultury anglojęzycznej – nauczając, staram się, aby prowadzone przeze mnie lekcje były jak najciekawsze, dlatego, aby wzbogacić prowadzone zajęcia o aspekt kulturowy, kiedy to tylko możliwe włączam w tok zajęć różne dzieła kultury (fragmenty filmów, utwory muzyczne, przemówienia, wywiady, artykuły prasowe, fragmenty powieści, eseistyka, poezja itp.)
 • możliwość prowadzenia lekcji w alternatywnych warunkach – na życzenie klienta możliwe są zajęcia w alternatywnych okolicznościach (spacer, kawiarnia, restauracja, rozmowa telefoniczna). Zaletą tego typu zajęć jest ich konwersacyjny charakter, dodatkowo osadzony w konkretnym kontekście, co razem wpływa na intensywne podniesienie umiejętności komunikacyjnych
 • stały kontakt online – wchodząc we współpracę ze mną, masz gwarancję tego, że będziesz jedną z kilku/kilkunastu osób, z którymi stale współpracuję. Ta stosunkowo niewielka liczba pozwala mi na zaangażowanie się w proces nauczania i bycie w niemal stałym kontakcie z uczniami.  

W przypadku dwóch lub więcej osób na zbliżonym poziomie (uczniowie z tej samej klasy bądź dorośli) możliwe są również lekcję łączone. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej.

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2020
Uniwersytet Gdański
Magister
Filologia Angielska
10.2015 - 07.2018
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Filologia Klasyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2020

Pan Przemysław to najlepszy korepetytor jakiego miałem, a kilku ich miałem w swoim życiu!
Zajęcia są na luzie ale w pełni profesjonalne!
Bardzo ciekawe i serdeczne podejście do ucznia.
Pan Przemysław miał sporo cierpliwości do mojej małpiej głowy!
Polecam całym sercem tego korepetytora!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.