Przemysław Koronkiewicz WE-NEED-TO-TALK

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Słupsk
Warszawa
Radom
Płock
Siedlce
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

AKTUALNOŚCI !
Trwa nabór do grupowych zajęć konwersacyjnych: grupy 3-osobowe na zbliżonym poziomie (B1 / B2 / C1), zajęcia online 1 lub 2 razy w tygodniu, start od września, cennik poniżej.

________________________________________ _______________________________

Hi there!
Witaj w WE NEED TO TALK ( adres witryny: helloweneedtotalk [kropka]  [ [com ), prywatnej szkole języka angielskiego. Nazywam się Przemysław Koronkiewicz i pomogę Ci osiągnąć Twój cel, niezależnie czy potrzebujesz pomocy w:

 • przygotowaniu do egzaminu (FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, MATURA 2024),
 • przełamaniu bariery psychologicznej , która pomimo pasywnej znajomości języka, uniemożliwia Ci jego użycie w praktyce,
 • zdobyciu umiejętności komunikacyjnych poprzez konwersacje , które pozwolą Ci swobodnie rozmawiać w języku angielskim za granicą,
 • opanowaniu języka biznesowego bądź przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim,,
 • udoskonaleniu wymowy lub wypracowaniu konkretnego akcentu ,
 • czy wreszcie w rozwinięciu kompetencji lingwistycznych na polu literackim , tak aby być w stanie czytać ze zrozumieniem anglojęzyczną poezję i prozę w oryginale, a także rozmawiać bądź pisać o literaturze (i kulturze generalnie) w języku angielskim.

Oferuję kompleksowe usługi edukacyjne związane z nauczaniem języka angielskiego, dzięki którym nie tylko oswoisz się z tym językiem, ale także będziesz w stanie używać go w praktyce. Służę doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami, które zdobywałem przez niemal dziesięć lat nauczania. Dodatkowo moje podwójne wykształcenie (filolog angielski i filolog klasyczny) pozwala mi szerzej spojrzeć na język jako dynamiczną strukturę leksykalno-gramatyczną. Znajomość greki i łaciny umożliwia mi bardziej dogłębne zrozumienie zasad rządzących językami europejskimi, co z kolei sprawia, że potrafię wytłumaczyć wiele fenomenów językowych, które dla przeciętnego nauczyciela języka angielskiego wydają się być nieregularnościami lub wyjątkami. Nie należę do nauczycieli, którzy na pytania o przyczynę jakiegoś zjawiska językowego odpowiadają „No bo tak już jest i trzeba się tego nauczyć na pamięć”. Uczenie się oraz nauczanie języków jest moją pasją i stale staram się dokształcać, zarówno jako użytkownik języka, jak i nauczyciel.

W ramach współpracy oferuję:

 • darmową 30-minutową lekcję próbną - możesz umówić się i bez zobowiązań na własnej skórze przekonać się, co jestem w stanie Ci zaoferować i czy wszystko to, o czym tutaj piszę, jest prawdą, a także sprawdzić jak się czujesz podczas zajęć,
 • indywidualny program nauczania dopasowany do potrzeb klienta – nasza współpraca będzie ściśle dopasowana do Twoich potrzeb. W zalężności od tego, czy potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do egzaminu, czy do wyjazdu za granicę, przygotuję nasze lekcję tak, aby przynosiły najlepszy rezultat w realizowanym celu.
 • pomoc w wypracowaniu poprawnej wymowy  – osobiście mówię według zasad tzw. Received Pronunciation (RP) i tejże wymowy uczę zazwyczaj. Niemniej jednak, bardzo lubię w języku angielskim jego zróżnicowanie na polu fonetyki i chętnie bawię się akcentami. Na życzenie klienta możliwa jest współpraca nad wypracowaniem konkretnego akcentu (Cockney, Brummie, Scouse, Scottish English, Ulster, American English, Australian English etc.)
 • materiały dydaktyczne online (niezależnie od trybu nauczania) – oprócz tradycyjnych materiałów dydaktycznych, oferuję również przygotowane przeze mnie materiały online. Korzystam z szeregu aplikacji i portali internetowych, dzięki którym będziesz mogła/mógl w dowolnym momencie powtórzyć / przećwiczyć materiał z lekcji.
 • zaplecze technologiczne pozwalające na profesjonalne przeprowadzenie lekcji online – dzięki sprzętowi, który posiadam (tablet graficzny, oprogramowanie) jestem w stanie prowadzić lekcje online bez utraty jakości w stosunku do lekcji „na żywo”. Przeciwnie, dzięki interaktywnej tablicy, na której uczeń widzi wszystkie zmiany w czasie rzeczywistym, oraz wielu narzędziom, które są do dyspozycji w internecie, takie lekcje mogą być równie (a według mnie często nawet bardziej) efektywne, a przy okazji bardzo komfortowe.
 • włączenie do procesu nauczania dzieł kultury anglojęzycznej – nauczając, staram się, aby prowadzone przeze mnie lekcje były jak najciekawsze, dlatego, aby wzbogacić prowadzone zajęcia o aspekt kulturowy, kiedy to tylko możliwe włączam w tok zajęć różne dzieła kultury (fragmenty filmów, utwory muzyczne, podcasty, przemówienia, wywiady, artykuły prasowe, fragmenty powieści, eseistyka, poezja itp.)
 • możliwość prowadzenia lekcji w alternatywnych warunkach – na życzenie klienta możliwe są zajęcia w alternatywnych okolicznościach (spacer, kawiarnia, restauracja, rozmowa telefoniczna). Zaletą tego typu zajęć jest ich konwersacyjny charakter, dodatkowo osadzony w konkretnym kontekście, co razem wpływa na intensywne podniesienie umiejętności komunikacyjnych
 • elastyczność w doborze terminów lekcji ,
 • stały kontakt online – wchodząc ze mną we współpracę, masz możliwość stałego kontaktu ze mną, również poza godzinami lekcji
 • możliwość grupowych zajęć  (uczniowie z tej samej klasy bądź dorośli na zbliżonym poziomie) - zapytaj o cenę
 • miłą i bezstresową , a jednocześnie w pełni profesjonalną i rzetelną współpracę

________________________________________ ___________________________

C E N N I K :

WSPÓŁPRACA DŁUGOTERMINOWA :

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE:
★ 1 godzina tygodniowo - 120 zł / 55 min
★ 2 i więcej godzin tygodniowo - 100 zł / 55 min

ZAJĘCIA GRUPOWE (zajęcia konwersacyjne w 3-osobowych grupach):
★ 1 godzina tygodniowo - 270 zł / 55 min - (90 zł / os)
★ 2 i więcej godzin tygodniowo - 210 zł / 55 min - (70 zł / os)

WSPÓŁPRACA KRÓTKOTERMINOWA :

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE / KONSULTACJE JĘZYKOWE (np. pomoc w przygotowaniu się do job interview itp.)
★ 160 zł / 55 min

________________________________________ ___________________________

BEZPŁATNE ODWOŁANIE ZAJĘĆ - do 24 godzin przed umówioną lekcją. W przypadku odwołania zajęć w czasie mniejszym niż 24 godziny, są one płatne.

Wystawiam faktury.

See you in class! :) 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Przemysław Koronkiewicz WE-NEED-TO-TALK
Doki 1
80-863 Gdańsk
NIP: 8442317867

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2020
Uniwersytet Gdański
Magister
Filologia Angielska
10.2015 - 07.2018
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Filologia Klasyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2021

Pan Przemek przygotowywał mnie do egzaminu IELTS i to w ekspresowym tempie bo zaledwie 4 miesięcy. Na lekcjach poruszone były wszystkie zagadnienia w bardzo ciekawy sposób, który zachęca do nauki. Ponadto na zajęciach panuje bardzo przyjazna atmosfera, która pozwala przełamać wszelkie bariery językowe. Serdecznie polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2021

Pan Przemek przygotowywał mnie cały rok do matury rozszerzonej z angielskiego i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że był to najlepszy korepetytor, z którym miałam dotychczas zajęcia. W przystępny sposób przekazywał wiedzę, skupiał się na wszystkim, z czym miałam problem, zawsze wyrozumiale tłumacząc i motywował do pracy. Pomimo profesjonalnego podejścia pana Przemka do ucznia, na zajęciach panowała luźna atmosfera, dzięki czemu przyjemniej się uczyło, co przełożyło się na satysfakcjonujące wyniki z matury. Serdecznie polecam :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Jakiś czas temu korzystałam z usług p. Przemka. Pan Przemek pomógł mi przełamać moje bariery językowe i nauczył mnie swobodnie posługiwać się językiem angielskim. Zajęcia prowadzone były w sposób kreatywny w bardzo miłej atmosferze. Z czystym sumieniem polecam tego korepetytora.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2021

Zajęcia na bardzo wysokim poziomie. Atuty istotne dla mnie: umiejętności przekazywania nawet najtrudniejszych zagadnień w łatwy i przystępny sposób, bardzo rozległa wiedza na temat języka (a raczej języków), świetna organizacja pracy i elastyczność w doborze terminów zajęć. Również wielki plus za miłą, bezstresową atmosferę. Zdecydowanie polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Z językiem angielskim walczyłam w swoim życiu od zawsze i jeszcze do stosunkowo niedawna uważałam, że mój przypadek jest beznadziejny. Była oczywiście szkoła, były próby samodzielnej nauki, były aplikacje, youtube, podcasty, były wreszcie grupowe zajęcia w szkołach językowych – wszystko z mało zadowalającym rezultatem. Ostatecznie zdecydowałam się na lekcje 1 na 1 z prywatnym nauczycielem i spośród wielu ogłoszeń postanowiłam wybrać Przemka. Dziś wiem – i mówię to z pełną świadomością - że nie mogłam trafić lepiej. Po latach prób i rozczarowań dopiero podczas pracy z Przemkiem udało mi się w pełni przełamać lęk przed mówieniem, dzięki czemu cała „pasywna” wiedza, jaką kumulowałam przez lata, stała się w końcu użyteczna. Jestem za to bardzo wdzięczna i z całego serca polecam Przemka każdemu, kto potrzebuje jakiegokolwiek rodzaju pomocy z angielskim. Empatia, wyrozumiałość, cierpliwość, rzetelność, profesjonalizm i poczucie humoru to tylko kilka z jego atutów. Wielkie dzięki! :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2021

Przemysław to specjalista językowy. Jego szerokie zainteresowanie naukami humanistycznymi przekłada się na ciekawe zajęcia. Zdecydowanie polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Profesjonalizm i wyrozumiałość. Pomimo moich lęków przed mówieniem w obcym języku przy Panu Przemku czułem się swobodnie. Duża porcja empatii oraz kompetencji. Dziękuję!

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2020

Pan Przemysław to najlepszy korepetytor jakiego miałem, a kilku ich miałem w swoim życiu!
Zajęcia są na luzie ale w pełni profesjonalne!
Bardzo ciekawe i serdeczne podejście do ucznia.
Pan Przemysław miał sporo cierpliwości do mojej małpiej głowy!
Polecam całym sercem tego korepetytora!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.