Przemysław Koronkiewicz WE-NEED-TO-TALK

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Słupsk
Warszawa
Radom
Płock
Siedlce
Faktura VAT

Przemysław Koronkiewicz WE-NEED-TO-TALK

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Przemysław Koronkiewicz WE-NEED-TO-TALK

O mnie

Nauczyciel angielskiego z doświadczeniem w pracy ze wszystkimi grupami wiekowymi na każdym poziomie zaawansowania. Pracuję głównie w myśl metody Communicative Language Teaching. Oznacza to, że główny nacisk podczas zajęć kładę na rozwijanie umiejętności werbalnych ucznia poprzez możliwie największą ekpozycję na język mówiony. Lekcja języka angielskiego to nierzadko jedyna godzina w tygodniu, podczas której uczeń ma możliwość użyć w praktyce umiejętności gramatycznych, słownictwa i generalnie języka, którego uczył się samodzielnie z książek, ćwiczeń, nagrań itd. Według mnie należy zatem ten krótki czas wykorzystać na rozmowę, ponieważ tylko w taki sposób posuniemy nasze kompetencje komunikatywne naprzód. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat moich metod pracy, odwiedź moją stronę internetową, gdzie znajdziesz darmowe, opracowane przeze mnie materiały, dzięki którym już dzisiaj możesz zacząć naukę.

Adres strony internetowej: helloweneedtotalk (kropka) com

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2020
Uniwersytet Gdański
Magister
Filologia Angielska
10.2015 - 07.2018
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Filologia Klasyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2021

Pan Przemek przygotowywał mnie do egzaminu IELTS i to w ekspresowym tempie bo zaledwie 4 miesięcy. Na lekcjach poruszone były wszystkie zagadnienia w bardzo ciekawy sposób, który zachęca do nauki. Ponadto na zajęciach panuje bardzo przyjazna atmosfera, która pozwala przełamać wszelkie bariery językowe. Serdecznie polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2021

Pan Przemek przygotowywał mnie cały rok do matury rozszerzonej z angielskiego i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że był to najlepszy korepetytor, z którym miałam dotychczas zajęcia. W przystępny sposób przekazywał wiedzę, skupiał się na wszystkim, z czym miałam problem, zawsze wyrozumiale tłumacząc i motywował do pracy. Pomimo profesjonalnego podejścia pana Przemka do ucznia, na zajęciach panowała luźna atmosfera, dzięki czemu przyjemniej się uczyło, co przełożyło się na satysfakcjonujące wyniki z matury. Serdecznie polecam :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Jakiś czas temu korzystałam z usług p. Przemka. Pan Przemek pomógł mi przełamać moje bariery językowe i nauczył mnie swobodnie posługiwać się językiem angielskim. Zajęcia prowadzone były w sposób kreatywny w bardzo miłej atmosferze. Z czystym sumieniem polecam tego korepetytora.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2021

Zajęcia na bardzo wysokim poziomie. Atuty istotne dla mnie: umiejętności przekazywania nawet najtrudniejszych zagadnień w łatwy i przystępny sposób, bardzo rozległa wiedza na temat języka (a raczej języków), świetna organizacja pracy i elastyczność w doborze terminów zajęć. Również wielki plus za miłą, bezstresową atmosferę. Zdecydowanie polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Z językiem angielskim walczyłam w swoim życiu od zawsze i jeszcze do stosunkowo niedawna uważałam, że mój przypadek jest beznadziejny. Była oczywiście szkoła, były próby samodzielnej nauki, były aplikacje, youtube, podcasty, były wreszcie grupowe zajęcia w szkołach językowych – wszystko z mało zadowalającym rezultatem. Ostatecznie zdecydowałam się na lekcje 1 na 1 z prywatnym nauczycielem i spośród wielu ogłoszeń postanowiłam wybrać Przemka. Dziś wiem – i mówię to z pełną świadomością - że nie mogłam trafić lepiej. Po latach prób i rozczarowań dopiero podczas pracy z Przemkiem udało mi się w pełni przełamać lęk przed mówieniem, dzięki czemu cała „pasywna” wiedza, jaką kumulowałam przez lata, stała się w końcu użyteczna. Jestem za to bardzo wdzięczna i z całego serca polecam Przemka każdemu, kto potrzebuje jakiegokolwiek rodzaju pomocy z angielskim. Empatia, wyrozumiałość, cierpliwość, rzetelność, profesjonalizm i poczucie humoru to tylko kilka z jego atutów. Wielkie dzięki! :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2021

Przemysław to specjalista językowy. Jego szerokie zainteresowanie naukami humanistycznymi przekłada się na ciekawe zajęcia. Zdecydowanie polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Profesjonalizm i wyrozumiałość. Pomimo moich lęków przed mówieniem w obcym języku przy Panu Przemku czułem się swobodnie. Duża porcja empatii oraz kompetencji. Dziękuję!

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2020

Pan Przemysław to najlepszy korepetytor jakiego miałem, a kilku ich miałem w swoim życiu!
Zajęcia są na luzie ale w pełni profesjonalne!
Bardzo ciekawe i serdeczne podejście do ucznia.
Pan Przemysław miał sporo cierpliwości do mojej małpiej głowy!
Polecam całym sercem tego korepetytora!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.