Mentor językowy Przemysław Koronkiewicz

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Słupsk
Częstochowa
Katowice
Sosnowiec
Gliwice
Faktura VAT

Mentor językowy Przemysław Koronkiewicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Mentor językowy Przemysław Koronkiewicz

O mnie

FIlolog i fotograf.

Z jednej strony zacisze własnego biurka, z drugiej wiecznie ekscytujący światek fotografii.

Szukanie balansu pomiędzy tymi dwiema pasjami to to, czym zajmuję się tak naprawdę. :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2020
Uniwersytet Gdański
Magister
Filologia Angielska
10.2015 - 07.2018
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Filologia Klasyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Jakiś czas temu korzystałam z usług p. Przemka. Pan Przemek pomógł mi przełamać moje bariery językowe i nauczył mnie swobodnie posługiwać się językiem angielskim. Zajęcia prowadzone były w sposób kreatywny w bardzo miłej atmosferze. Z czystym sumieniem polecam tego korepetytora.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2021

Zajęcia na bardzo wysokim poziomie. Atuty istotne dla mnie: umiejętności przekazywania nawet najtrudniejszych zagadnień w łatwy i przystępny sposób, bardzo rozległa wiedza na temat języka (a raczej języków), świetna organizacja pracy i elastyczność w doborze terminów zajęć. Również wielki plus za miłą, bezstresową atmosferę. Zdecydowanie polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Z językiem angielskim walczyłam w swoim życiu od zawsze i jeszcze do stosunkowo niedawna uważałam, że mój przypadek jest beznadziejny. Była oczywiście szkoła, były próby samodzielnej nauki, były aplikacje, youtube, podcasty, były wreszcie grupowe zajęcia w szkołach językowych – wszystko z mało zadowalającym rezultatem. Ostatecznie zdecydowałam się na lekcje 1 na 1 z prywatnym nauczycielem i spośród wielu ogłoszeń postanowiłam wybrać Przemka. Dziś wiem – i mówię to z pełną świadomością - że nie mogłam trafić lepiej. Po latach prób i rozczarowań dopiero podczas pracy z Przemkiem udało mi się w pełni przełamać lęk przed mówieniem, dzięki czemu cała „pasywna” wiedza, jaką kumulowałam przez lata, stała się w końcu użyteczna. Jestem za to bardzo wdzięczna i z całego serca polecam Przemka każdemu, kto potrzebuje jakiegokolwiek rodzaju pomocy z angielskim. Empatia, wyrozumiałość, cierpliwość, rzetelność, profesjonalizm i poczucie humoru to tylko kilka z jego atutów. Wielkie dzięki! :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2021

Przemysław to specjalista językowy. Jego szerokie zainteresowanie naukami humanistycznymi przekłada się na ciekawe zajęcia. Zdecydowanie polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Profesjonalizm i wyrozumiałość. Pomimo moich lęków przed mówieniem w obcym języku przy Panu Przemku czułem się swobodnie. Duża porcja empatii oraz kompetencji. Dziękuję!

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2020

Pan Przemysław to najlepszy korepetytor jakiego miałem, a kilku ich miałem w swoim życiu!
Zajęcia są na luzie ale w pełni profesjonalne!
Bardzo ciekawe i serdeczne podejście do ucznia.
Pan Przemysław miał sporo cierpliwości do mojej małpiej głowy!
Polecam całym sercem tego korepetytora!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.