Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 100 / 60 min

Leo

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Poznaj świat z językiem angielskim! Oferuję lekcje próbne! wolne miejsca!
Stworzyłem NetLearning Club właśnie dla Ciebie, abyś przyjemnie, skutecznie i tanio nauczył się języka angielskiego. Zajęcia odbywają się on-line, byś mógł uczyć się gdziekolwiek jesteś. W domu, w parku, w kawiarni, lub na wakacjach na plaży. Wystarczy Ci dostęp do internetu.

- od 10:00 rano do 21:00 wieczorem 7 dni w tygodniu
Na zajęciach przede wszystkim nauczysz się mówić i rozumieć język angielski.
- przełamiesz strach przed rozmawianiem po angielsku.
- dzięki metodzie skojarzeń Twoja nauka stanie się szybka i skuteczna.
- zaoszczędzisz czas na dojazdach do szkoły.
- mówiąc po angielsku znajdziesz pracę swoich marzeń wszędzie na świecie.
- jeśli już znasz trochę język, będziesz mógł porozmawiać na różne ciekawe tematy związane z pracą, z rozwijaniem biznesu, samodoskonaleniem, techniką filozofią, psychologią.
- uzyskasz dostęp do licznych narzędzi językowych, książek, jak również dostęp do swojego indywidualnego kalendarza zajęć.

Doświadczenie:
Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, w biznesie a także w wielu innych dziedzinach. W Polsce i w UK, Ukończyłem szkołę jęz angielskiego w Londynie na poziomie zaawansowanym. Stosuję metody szybkiej nauki.

Cennik zajęć jest zróżnicowany, dostosowany do Twoich potrzeb. Promuję pilnych uczniów!

 

Kontakt
komórkowy: 500 415 422

Do usłyszenia !

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 21:00
Wtorek10:00 - 21:00
Środa10:00 - 21:00
Czwartek10:00 - 21:00
Piątek10:00 - 21:00
Sobota10:00 - 21:00
Niedziela10:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1988 - aktualnie
Akademia Górniczo - Hutnicza
Inżynier
Kursy i szkolenia
08.2005
Malvern House
Doświadczenie
07.2008 - aktualnie
Trener jezyka angielskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Karina B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2015

Margaret tłumaczy wszystko w bardzo przystępny sposób. Zna lepiej angielski niż polski. Bardzo podaba mi się jej brytyjski akcent i czysta wymowa. Wspaniałą zaletą Margaret jest to, że zapisuje wszystkie błedy jakie robię, ale nie przerywa mi w pół zdania, tak żebym mogła skończyć. Poprawia mnie dopiero gdy skończę. Widać, że posługuje się angielskim od dzieciństwa, a równocześnie zna polski więc jest to jej ogromna zaleta. Gorąco ją polecam. Jest ponadto bardzo wrażliwą i ciepłą osobą.

avatar
Piotr S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2015

Gorąco polecam. Moim nauczycielem jest Leo. Potrafi wytłumaczyć mi szybko i przystępnie praktycznie każde zagadnienie. Dodatkowo, ponieważ jestem aktualnie studentem (w Niemczech), mam mało czasu i lekcje przez internet są dla mnie doskonałym rozwiązaniem.

avatar
Marek Podolski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2015

Uczę się tu już 3 miesiąc. Dzieki lekcjom w Netlearning.club wreszcie nie musze tracić moich cennych lekcji. Czesto podrużuję służbowo a w tej szkole mogę uczyć się bez względu na to gdzie jestem. Ponadto lektor, którego dostałem jest naprawde wyjątkowy i długo by było pisać dlaczego, generalnie to świetnie uczy i jest bardzo przyjazny i bardzo pomocny. Szkołę polecam na 100%

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2015

Uważam, że Netlearning.club to naprawde fajna szkoła, szybko rozpoczęłam naukę, robię postępy, nauka jest bezstresowa, a kontakt ze szkołą i przede wszystkim kultura obsługi jest naprawdę wysoka. Definitywnie rekomenduję.
P.S. Dzięki nauczycielowi przełąmałam strach przed mówieniem po angielsku.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.