Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 100 / 50 min

Leo

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Cześć, mam na imię Leo. Jestem doświadczonym, alternatywnym TRENEREM JĘZYKA ANGIELSKIEGO. Nauka i kontakt z uczniem to moja pasja. Dlaczego alternatywny i co mnie wyróżnia na tle innych?

 1. Nie jestem nauczycielem, jestem trenerem. Ja podaję wiedzę, Ty ją asymilujesz i razem ją trenujemy.
 2. Robię to z przyjemnością i z przyjemności. Zero spinki, wymogów, stresu. Stawiam na świetnie spędzony czas, bo skoro już żyjemy, to wybieram żyć szczęśliwie i tym szczęściem się dzielić ;)
 3. Nie będę się nad Tobą litował ;) u mnie działa tylko szczerość wobec siebie oraz odpowiedzialność za swój proces nauki. Jak obudzić wewnętrzną motywację i co jest tak naprawdę Twoim celem w nauce? Pomogę Ci do tego dojść.
 4. Nie zadaję zadań domowych bo wiem, że to zniechęca. Ale jeśli zechcesz zapytaj mnie co polecam zrobić.

NUTKA PSYCHOLOGII :
Obdarzam głębokim zrozumieniem i pomagam Ci przepracować najgłębsze tematy związane z nauką języka. Pomogę Ci wzmocnić poczucie własnej wartości i sprawczości. Twojego celu w życiu. Możemy dotrzeć do głębin utartych schematów na temat świata, siebie i innych, blokad komunikacyjnych i skąd się one wzięły. Rozpracowujemy przekonania, które ograniczają Cię w życiu, jednocześnie wspierając Twoje najcenniejsze cechy.
Edukacja może zatrzymać się na słówkach i gramatyce, ale ja cenię przede wszystkim skuteczność i faktyczne rezultaty. Komunikacja międzyludzka ma wiele poziomów i aspektów i do jej treningu właśnie Cię zapraszam.

Jeśli masz odwagę i ambicję, Oferuję Ci indywidualne spotkania online 100% czasu dla Ciebie.

GWARANTUJĘ CI:

 • zadowolenie : - pierwsza lekcja jest próbna i płacisz za nią tylko wtedy, gdy jesteś zadowolony.
 • sukces : jeśli wiesz po co do mnie przyszedłeś.
 • stałą cenę , tak długo jak się uczysz. I cała lekcja dla Ciebie. Bez długoterminowych zobowiązań i podpisywania umów.

Twoja przygoda zacznie się, gdy do mnie zadzwonisz. Omówimy szczegóły, ustalimy termin pierwszego spotkania on-line. Jeśli zechcesz kontynuować naukę ze mną, masz do wyboru różne .

MIEJSCE :
internet - ONLINE , byś mógł uczyć się gdziekolwiek jesteś. Nie tracisz czasu na dojazdy do szkoły. Przygotuj sobie komfortowe środowisko, coś do picia, słuchawki z dobrym mikrofonem.

Uczę DOROSŁYCH oraz DZIECI , trudne przypadki to moja specjalność.

NA ZAJĘCIACH :

 • Przede wszystkim nauczysz się mówić i rozumieć język angielski.
 • Wystarczy nauka ze mną. Nie musisz (choć możesz) odrabiać żadnych zadań domowych!
 • Nabierzesz odwagi, przełamiesz strach przed rozmawianiem po angielsku.
 • Stosuję szybką i skuteczną naukę dzięki naturalnym metodom opartym na pytaniach, odpowiedziach, zmysłach i treningu.
 • Zaoszczędzisz czas na dojazdach wybierając zajęcia online.Jeśli już znasz trochę język, będziesz mógł porozmawiać ze mną na różne ciekawe tematy związane z pracą, z rozwijaniem biznesu, samodoskonaleniem, techniką, filozofią, psychologią itd.
 • Będziesz mógł podzielić się ze mną sprawami dnia codziennego, pracy, rodziny, relacji, co nauczy Cię komunikować się w istotnych sprawach.

METODY :
Stosuje Wiele rożnych metod treningu języka, tak, optymalizuję pod kontem potrzeb moich uczniów, które naprawdę są różne.

 • konwersacja: Jeśli już potrafisz mówić co nieco, zaczniemy po prostu rozmawiać. To co wyjdzie w praniu rozpracujemy. Lubię rozmawiać na wiele tematów. Technologia, informatyka, elektronika, biznes, rozwój osobisty, rozmowy kwalifikacyjne, psychologa, psychotronika, NLP, podróże, prawo naturalne, kultura i wiele innych.
 • modyfikowana metoda Callana, lub direct. Są to metody dobrze mi znane i stosuję je, choć nie 1:1, bo dla wielu ludzi to po prostu nie działa.
 • Tłumaczenia zdań. To bardzo efektywna metoda, przy okazji której jest również miejsce na przyjrzenie się zagadnieniom teoretycznym w języku, zasadom, wyjątkom.
 • CZASY. To szczególny punkt języka angielskiego. Są niezwykle proste, logiczne i przydatne. Wystarczy przyjrzeć się im w uporządkowany sposób aby przesunąć się o lata świetlne w umiejętności mówienia i rozumienia.

DOŚWIADCZENIE : Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu, w biznesie, a także w wielu innych dziedzinach. W Polsce, w UK, w Afryce (DRC) oraz Ameryce Południowej (Brazylia). Ukończyłem szkołę jęz. angielskiego w Londynie na poziomie zaawansowanym.

CO ZYSKUJESZ :

 • wspaniałą możliwość komunikowania się z całym światem
 • konkurencyjność na gruncie zawodowym
 • pracę swoich marzeń gdziekolwiek na świecie
 • nieograniczony dostęp do olbrzymiej ilości wiedzy
 • szerokie horyzonty w niemal każdej dziedzinie życia
 • nowe znajomości
 • pewność siebie i dobre samopoczucie
 • mnóstwo fajnego czasu spędzonego ze mną

CZAS:
Prowadzę lekcje od poniedziałku do piątku 10:00 - 21:00, Ale również w szczególnych wypadkach w weekendy.
[*
CENA:*]
To sprawa dość indywidualna. Mój cennik jest dostosowany do każdego ucznia, a cena lekcji waha się od 0 do 150 zł. No tak średnio to wychodzi ok. 70zł. Promuję pilnych uczniów. Im częściej się uczysz tym mniej płacisz. W rozmowie telefonicznej wyjasniam szczegóły.

Do usłyszenia!

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 18:00
Sobota10:00 - 18:00
Niedziela10:00 - 18:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1988 - 09.1994
Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
Inżynier
Elektronika
Kursy i szkolenia
10.2019
Malvern House London
Doświadczenie
07.2008 - aktualnie
Trener jezyka angielskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2023

Leo jest świetnym nauczycielem, ja preferuje lekcje przez rozmowy na ciekawe, często emocjonalne tematy, wtedy wyłączam „analizowanie” gramatyki i poprawności, czy szukanie w głowie słów, po prostu zaczynam mówić, konstruować zdania używając słów które same przychodzą. To bardzo uwalniające dla kogoś zablokowanego do mówienia, a Leo jest świetnym rozmówcą, wiec tworzy odpowiednią atmosferę do takich lekcji. Jednak jak trzeba czy mam ochotę na klasyczne zajęcia z gramatyki to oczywiście Leo prowadzi je z dużym zrozumieniem i empatią tak żeby wytłumaczenie trafiło do mojej głowy :) Polecam lekcje z Leo każdemu kto chce być na lekcji sobą, a nie tylko uczniem :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2022

Polecam, Leo prowadzi lekcje konwersacji w bardzo miłej, swobodnej i całkowicie bezstresowej atmosferze. Cierpliwie poprawia błędy aż do skutku i tłumaczy najważniejsze kwestie. Ponadto ma ogromną wiedzę na przeróżne tematy, co sprawia że konwersacje po angielsku przestają być obowiązkiem i stają się przyjemnością.

avatar
Stiwen
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2019

Polecam w 100%. Mistrz Leo potrafi, wytłumaczyć, wysłuchać, a przede wszystkim jest cierpliwy, czego więcej chcieć? ;)

avatar
Karina B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2015

Margaret tłumaczy wszystko w bardzo przystępny sposób. Zna lepiej angielski niż polski. Bardzo podaba mi się jej brytyjski akcent i czysta wymowa. Wspaniałą zaletą Margaret jest to, że zapisuje wszystkie błedy jakie robię, ale nie przerywa mi w pół zdania, tak żebym mogła skończyć. Poprawia mnie dopiero gdy skończę. Widać, że posługuje się angielskim od dzieciństwa, a równocześnie zna polski więc jest to jej ogromna zaleta. Gorąco ją polecam. Jest ponadto bardzo wrażliwą i ciepłą osobą.

avatar
Piotr S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2015

Gorąco polecam. Moim nauczycielem jest Leo. Potrafi wytłumaczyć mi szybko i przystępnie praktycznie każde zagadnienie. Dodatkowo, ponieważ jestem aktualnie studentem (w Niemczech), mam mało czasu i lekcje przez internet są dla mnie doskonałym rozwiązaniem.

avatar
Marek Podolski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2015

Uczę się tu już 3 miesiąc. Dzieki lekcjom w Netlearning.club wreszcie nie musze tracić moich cennych lekcji. Czesto podrużuję służbowo a w tej szkole mogę uczyć się bez względu na to gdzie jestem. Ponadto lektor, którego dostałem jest naprawde wyjątkowy i długo by było pisać dlaczego, generalnie to świetnie uczy i jest bardzo przyjazny i bardzo pomocny. Szkołę polecam na 100%

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2015

Uważam, że Netlearning.club to naprawde fajna szkoła, szybko rozpoczęłam naukę, robię postępy, nauka jest bezstresowa, a kontakt ze szkołą i przede wszystkim kultura obsługi jest naprawdę wysoka. Definitywnie rekomenduję.
P.S. Dzięki nauczycielowi przełąmałam strach przed mówieniem po angielsku.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.