Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Katowice
Będzin
Czeladź
Chorzów
Warszawa
Żyrardów
Grodzisk Mazowiecki

Leo

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Leo

O mnie

Cenię sobie kontakt z nowymi ludźmi i kreatywne podejście do przekazywania wiedzy o języku angielskim.Interesuję się psychologią, elektroniką, informatyką, przyrodą, zdrowiem, rozwojem osobistym, filozofią, polityką. Chętnie poznam Twoje zainteresowania.Na zajęciach ze mną zaczniesz od zera lub wykorzystasz swoje umiejętności językowe w konwersacji, zdobywając luz w mówieniu, a także poznasz nowe słowa i konstrukcje zdań.Jestem bardzo otwarty, lubię rozmawiać ze swoimi uczniami na wszelkie tematy, to bardzo rozwija umiejętność wypowiadania się w konkretnych sytuacjach, a także sprawia że moje lekcje są ciekawe.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1988 - 09.1994
Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
Inżynier
Elektronika
Kursy i szkolenia
10.2019
Malvern House London
Doświadczenie
07.2008 - aktualnie
Trener jezyka angielskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2023

Leo jest świetnym nauczycielem, ja preferuje lekcje przez rozmowy na ciekawe, często emocjonalne tematy, wtedy wyłączam „analizowanie” gramatyki i poprawności, czy szukanie w głowie słów, po prostu zaczynam mówić, konstruować zdania używając słów które same przychodzą. To bardzo uwalniające dla kogoś zablokowanego do mówienia, a Leo jest świetnym rozmówcą, wiec tworzy odpowiednią atmosferę do takich lekcji. Jednak jak trzeba czy mam ochotę na klasyczne zajęcia z gramatyki to oczywiście Leo prowadzi je z dużym zrozumieniem i empatią tak żeby wytłumaczenie trafiło do mojej głowy :) Polecam lekcje z Leo każdemu kto chce być na lekcji sobą, a nie tylko uczniem :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2022

Polecam, Leo prowadzi lekcje konwersacji w bardzo miłej, swobodnej i całkowicie bezstresowej atmosferze. Cierpliwie poprawia błędy aż do skutku i tłumaczy najważniejsze kwestie. Ponadto ma ogromną wiedzę na przeróżne tematy, co sprawia że konwersacje po angielsku przestają być obowiązkiem i stają się przyjemnością.

avatar
Stiwen
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2019

Polecam w 100%. Mistrz Leo potrafi, wytłumaczyć, wysłuchać, a przede wszystkim jest cierpliwy, czego więcej chcieć? ;)

avatar
Karina B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2015

Margaret tłumaczy wszystko w bardzo przystępny sposób. Zna lepiej angielski niż polski. Bardzo podaba mi się jej brytyjski akcent i czysta wymowa. Wspaniałą zaletą Margaret jest to, że zapisuje wszystkie błedy jakie robię, ale nie przerywa mi w pół zdania, tak żebym mogła skończyć. Poprawia mnie dopiero gdy skończę. Widać, że posługuje się angielskim od dzieciństwa, a równocześnie zna polski więc jest to jej ogromna zaleta. Gorąco ją polecam. Jest ponadto bardzo wrażliwą i ciepłą osobą.

avatar
Piotr S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2015

Gorąco polecam. Moim nauczycielem jest Leo. Potrafi wytłumaczyć mi szybko i przystępnie praktycznie każde zagadnienie. Dodatkowo, ponieważ jestem aktualnie studentem (w Niemczech), mam mało czasu i lekcje przez internet są dla mnie doskonałym rozwiązaniem.

avatar
Marek Podolski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2015

Uczę się tu już 3 miesiąc. Dzieki lekcjom w Netlearning.club wreszcie nie musze tracić moich cennych lekcji. Czesto podrużuję służbowo a w tej szkole mogę uczyć się bez względu na to gdzie jestem. Ponadto lektor, którego dostałem jest naprawde wyjątkowy i długo by było pisać dlaczego, generalnie to świetnie uczy i jest bardzo przyjazny i bardzo pomocny. Szkołę polecam na 100%

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2015

Uważam, że Netlearning.club to naprawde fajna szkoła, szybko rozpoczęłam naukę, robię postępy, nauka jest bezstresowa, a kontakt ze szkołą i przede wszystkim kultura obsługi jest naprawdę wysoka. Definitywnie rekomenduję.
P.S. Dzięki nauczycielowi przełąmałam strach przed mówieniem po angielsku.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.