Nikola Marcela Bieguniak

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Warszawa
Otwock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam (ponownie)! Jestem studentką Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, ale i także byłą mieszkanką Aten oraz absolwentką szkoły greckiej. Z filozofią spotkałam się na każdym etapie swojej edukacji (podstawówka, matura, studia). Posiadam szerokie doświadczenie w nauczaniu osób młodszych, jak i dorosłych. Po więcej informacji proszę kontaktować się za pośrednictwem wiadomości prywatnej lub skype. 

~~~~~~~~ 
Zajęcia w formie zdalnej prowadzone są za pomocą skypa i google meets. Na każdych zajęciach zostaje udostępniana prezentacja. Moi uczniowie mają także dostęp do indywidualnych dysków google z niezbędnymi materiałami do nauki.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 19:00
Środa08:00 - 19:00
Czwartek
Piątek13:00 - 19:00
Sobota08:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Politologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2022

Pierwszą styczność z językiem greckim miałam podczas pierwszych zajęć z Nikolą, które niezmiennie mamy już drugi rok. Każde jej zajęcia są przygotowane na najwyższym poziomie. Podejście do ucznia ma rewelacyjne, nawet do tych najmłodszych, ponieważ rozpoczęła zajęcia z moją córką, która uwielbia te lekcje :) Bardzo polecam :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2022

Nikola jest niezwykle sympatyczną i elastyczną osobą. Wspaniale umie się dostosować do potrzeb i umiejętności ucznia. Grecki z nią to sama przyjemność!

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2020

Pani Nikola prowadzi zajęcia bardzo profesjonalnie oraz w bardzo przyjaznej atmosferze. Podchodzi do ucznia indywidualnie i czuć od niej chęć nauki drugiego człowieka. Każde zajęcia są przygotowywane skrupulatnie i dostosowane do poziomu ucznia. Polecam 10/10 :)

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2020

Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze, bez żadnego pośpiechu. Pani Nikola dostosowuje się do potrzeb oraz tempa ucznia. Jest bardzo zaangażowana w to co robi, wszystko świetnie tłumaczy i łatwo dzięki niej przyswoić wiedzę. Polecam z całego serca!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.