Nikola Marcela B

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Otwock

Nikola Marcela B

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Nikola Marcela B

O mnie

Witam! Jestem studentką trzeciego roku Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku "Politologia". Posiadam szerokie doświadczenie w nauczaniu osób młodszych, jak i zarówno starszych. Oprócz zamiłowania do polityki, posiadam także ogromne zainteresowanie do filozofii oraz czasów antycznych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Politologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2020

Pani Nikola prowadzi zajęcia bardzo profesjonalnie oraz w bardzo przyjaznej atmosferze. Podchodzi do ucznia indywidualnie i czuć od niej chęć nauki drugiego człowieka. Każde zajęcia są przygotowywane skrupulatnie i dostosowane do poziomu ucznia. Polecam 10/10 :)

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2020

Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze, bez żadnego pośpiechu. Pani Nikola dostosowuje się do potrzeb oraz tempa ucznia. Jest bardzo zaangażowana w to co robi, wszystko świetnie tłumaczy i łatwo dzięki niej przyswoić wiedzę. Polecam z całego serca!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.