Natalia Wiśniewska

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Sosnowiec
Katowice
Kraków
Gliwice
Chorzów
Bielsko-Biała
Zawiercie
Dąbrowa Górnicza
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chcesz zacząć naukę najpiękniejszego języka na świecie? Uwielbiasz wszystko co hiszpańskie? Potrzebujesz hiszpańskiego w pracy? Jeśli jesteś zmotywowany do nauki, masz swój cel i chęć do poznawania każdego dnia językowych smaczków, a ponadto chcesz swobodnie posługiwać się językiem hiszpańskim… zapraszam Cię na zajęcia. Ze mną zaczniesz MÓWIĆ ! :)

Nazywam się Natalia Wiśniewska i od ponad dziesięciu lat uczę języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.

Jestem wykładowcą akademickim  w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej oraz na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku filologia hiszpańska  na Uniwersytecie Śląskim. Posiadam również tytuł  doktora nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa . W ciągu ostatnich lat uczyłam w wielu szkołach, gdzie prowadziłam zajęcia z języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.

W czasie pobytu na zagranicznych stypendiach studiowałam na wydziale filologicznym  Uniwersytetu w   Maladze (Facultad de Filosofía y Letras de la Universidad de Málaga), a także pracowałam w Biurze Współpracy z Zagranicą  Uniwersytetu w Vigo (Oficina de Relacións Internacionais, Universidade de Vigo).

Posiadam szeroki zakres różnorodnych materiałów, także autorskich. Lekcje są dostosowane do potrzeb i zainteresowań każdego ucznia. Zapraszam na zajęcia indywidualne oraz grupowe, a także  na zajęcia z języka specjalistycznego. Oferuję również zajęcia dla studentów filologii hiszpańskiej utrwalające i rozszerzające materiał omawiany na zajęciach.

Jak wyglądają zajęcia ze mną?

  1. Pierwszy krok to ustalenie indywidualnego  celu językowego  dla każdego ucznia. Dlaczego chcesz się uczyć? Dlaczego właśnie hiszpańskiego? Ile czasu możesz poświęcić na język? Jakie są twoje zainteresowania?
  2. Następnie przygotuję dla Ciebie  wstępny plan , według którego będziemy pracować. Dlaczego wstępny? Dlatego, że czasami wyskakują życiowe niespodzianki, które nie powinny nas stresować i przeszkadzać nam w osiągnięciu celu. Nauka hiszpańskiego powinna sprawiać przyjemność ;)
  3. Co dalej? Dalej możemy umawiać się na lekcje, na których będziesz  [*MÓWIĆ *] już od pierwszych minut. Będziemy pracować nad słownictwem, gramatyką i pisaniem. Dostaniesz ode mnie materiały podstawowe w formie online, a także podeślę Ci materiały uzupełniające, które będziesz mógł_mogła znależć na YouTube, na Spotify, czy też na hiszpańskich stronach internetowych. a

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, SMS/WhatsApp oraz poprzez Instagram (@nati.la.profe).
Aktualnie możliwe są jedynie zajęcia online .

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2013
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Licencjat
filologia, język hiszpański, spec. tłumaczeniowa
08.2011 - 03.2012
Universidad de Málaga
Licencjat
filología hispánica
10.2013 - 06.2015
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Magister
filologia, język hiszpański, spec. tłumaczeniowa
10.2015 - 07.2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Doktor
językoznawstwo
Kursy i szkolenia
07.2014
Curso de español como lengua extranjera, nivel C1 (kurs języka hiszpańskiego na poziomie C1)
07.2014
Curso de expresión oral y escrita, nivel C1/C2 (kurs języka hiszpańskiego na poziomie C1/C2)
Doświadczenie
03.2011 - aktualnie
Korepetytor języka hiszpańskiego
Wszystkie poziomy zaawansowania. Zajęcia z dziećmi i młodzieżą oraz z dorosłymi. Kursy ogólne oraz język specjalistyczny.
02.2012 - aktualnie
Tłumacz języka hiszpańskiego
Tłumaczenia ogólne i specjalistyczne: IT, historia sztuki, architektura, sport i rekreacja, turystyka, religia, psychologia.
11.2012 - 06.2013
Open School Zawiercie
Kurs języka hiszpańskiego na poziomie podstawowym.
09.2013 - 02.2014
OMEGA Szkoła Językowa
Kurs języka hiszpańskiego dla dorosłych na poziomie podstawowym. Kurs języka hiszpańskiego dla dzieci.
03.2014 - 08.2014
Universidade de Vigo
Praktyki w ramach programu stypendialnego LLP/Erasmus. Biuro współpracy z Zagranicą, Uniwersytet w Vigo. Organizacja spotkań/konferencji Uniwersytetu w Vigo. Pomoc studentom zagranicznym.
06.2015 - 07.2017
Sopra Steria Polska
- 1st line technical support for all IT and technical queries via phone in English, Spanish and Italian, - Management of incoming and outgoing calls,
10.2015 - aktualnie
Uniwersytet Śląski w Katowicach
08.2017 - 09.2017
Sopra Steria Polska
- 1st line technical support for all IT and technical queries via phone in English, Spanish and Italian, - Management of incoming and outgoing calls,
10.2017 - 08.2018
Sopra Steria Polska
- Analysis of complaint module. - Practical analysis of existing procedures. - Updates of existing procedures. - Training of new employees.
09.2018 - 01.2019
Sopra Steria Polska
02.2019 - 09.2019
TÜV Rheinland
10.2020 - aktualnie
Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2021

Super osoba i korepetytor z języka hiszpańskiego . Zwraca uwagę na ucznia i motywuje go do działania. Lekcje prowadzone są w sposób przejrzysty i przedewszytskim nieobciążający, jak to czasem może się zdarzyć podczas nauki języka. Jak najbardziej polecam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2021

Korepetycje z Panią dr Natalią to sama przyjemność! Zawsze nie mogę się doczekać kolejnej lekcji :) Odbywają się one w przyjemnej atmosferze, dzięki czemu ma się ochotę je kontynuować! Zdecydowanie Pani Natalia jest pasjonatką języka hiszpańskiego. Jest ogromnie zaangażowana, potrafi zmotywować i zachęcać ucznia do dalszej nauki. Na efekty pracy w postaci pozytywnie zdanych egzaminów nie trzeba było długo czekać! Jako studentka filologii hiszpańskiej z całego serca polecam zajęcia z Panią Natalią!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2021

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panią Natalią, jest bardzo rzetelnym i rzeczowym korepetytorem. Serdecznie polecam wszystkim, którym zależy na szybkim postępie w nauce!

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Bardzo profesjonalne podejście do ucznia i niezwykle miła atmosfera zajęć. Nauczycielka udostępnia różnorodne źródła do nauki, co pomaga w jeszcze lepszym przyswojeniu materiału. Zdecydowanie polecam!

avatar
michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2015

Profesjonalne podejście do nauczania, świetna znajomość języka oraz dośwadczenie zdobyte w Hiszpanii dają bardzo dobre efekty.
I co dla mnie szczególnie ważne - indywidualne podejście do ucznia.
Polecam

avatar
ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2014

Lekcje prowadzone w miłej atmosferze, nauczycielka kompetentna, zawsze przygotowana do zajęć, udostępnia swoje materiały. Nie "tworzy bariery" więc konwersacje są naprawdę świetne.
Jest też wymagająca co moim zdaniem jest wielką zaletą ponieważ zmusza do nauki i systematycznej pracy

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.