Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski70 / 60 min

Pietro

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

:) Native speaker. Stawiam na rozmowę, natychmiastową komunikację oraz płynną i dobrą wymowę. Zaczynasz od zera i chcesz się szybko porozumieć czy chcesz rzetelnie utrwalić to co już umiesz? Zapoznam Cię z mową potoczną, włoskimi wyrażeniami, zajęcia przystosowuję do potrzeb i zamiłowań ucznia.
Prowadzę lekcje na każdym poziomie, od zera do C2.
Ukończyłem w Rzymie studia filologiczne (Universita’ degli Studi di Roma „ La Sapienza”), liceum i szkołę podstawową. Jestem perfekcyjnie dwujęzyczny (włoski i polski).Jeżeli jesteś zainteresowany to mogę cię też przygotować do egzaminu językowego: A1, A2, B1, B2, C1, C2.
Potrzebujesz konwersacji, lekcji gramatyki i ortografii, poprawić już przetłumaczone teksty lub przetłumaczyć nowe na jeden z dwóch języków, przygotować się do matury lub na egzamin, dzwoń lub pisz. Na pewno Ci pomogę.

Perfettamente bilingue ( italiano- polacco) ho terminato a Roma la scuola elementare, il liceo e gli studi filologici (presso l’Università “La Sapienza”).
Se avete bisogno di fare conversazione, lezioni di grammatica e ortografia (anche comparata), aiuto per la preparazione agli esami, correzione dei testi già tradotti o traduzione di testi da entrambe le lingue, contattatemi.
Tutto il materiale didattico lo fornisco io.
Gli orari e il posto li possiamo decidere assieme.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 04.2008
Università degli Studi di Roma La Sapienza
Magister
Lingue e Letterature Straniere - Filologia romańska
Kursy i szkolenia
05.2015
C2- CILS- Certificato di Italiano come Lingua Straniera, Università di Siena
06.2016
C1- DALF- Diplome approfondi de langue française, ministère français de l'éducation nationale
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2017

Świetny człowiek, profesjonalny nauczyciel. Bardzo poważnie podchodzi do kwestii nauki języka. Zwraca uwagę na wymowę i gramatykę. Lekcje są dostoswane do ucznia - pod względem zainteresowań, umiejętności, przy tym bardzo zróżnicowane. Zdecydowanie polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2017

Ciao!
Piotr stawia nacisk przede wszystkim na konwersację dzięki czemu szybko zaczniesz się komunikować w tym pięknym języku:) Jeśli oprócz szybkiej nauki włoskiego chcesz spędzać miło czas i dowiedzieć się wiele o włoskiej kulturze to jest właśnie nauczyciel dla Ciebie:) szczerze polecam, stawiam piątkę, bo szóstek tu nie ma :)

avatar
Eli
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2015

Bardzo sympatyczny i kompetentny. Zwraca uwagę na wymowę, nauczył mnie róznicy między samogłoskami otwartymi i zamkniętymi:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.