Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa

O mnie

native speaker

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 04.2008
Università degli Studi di Roma La Sapienza
Magister
Lingue e Letterature Straniere - Filologia romańska
Kursy i szkolenia
05.2015
C2- CILS- Certificato di Italiano come Lingua Straniera, Università di Siena
06.2016
C1- DALF- Diplome approfondi de langue française, ministère français de l'éducation nationale
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2017

Świetny człowiek, profesjonalny nauczyciel. Bardzo poważnie podchodzi do kwestii nauki języka. Zwraca uwagę na wymowę i gramatykę. Lekcje są dostoswane do ucznia - pod względem zainteresowań, umiejętności, przy tym bardzo zróżnicowane. Zdecydowanie polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2017

Ciao!
Piotr stawia nacisk przede wszystkim na konwersację dzięki czemu szybko zaczniesz się komunikować w tym pięknym języku:) Jeśli oprócz szybkiej nauki włoskiego chcesz spędzać miło czas i dowiedzieć się wiele o włoskiej kulturze to jest właśnie nauczyciel dla Ciebie:) szczerze polecam, stawiam piątkę, bo szóstek tu nie ma :)

avatar
Eli
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2015

Bardzo sympatyczny i kompetentny. Zwraca uwagę na wymowę, nauczył mnie róznicy między samogłoskami otwartymi i zamkniętymi:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.