Zinaida Makarewska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Praga Południe +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Native speaker z tytułem doktora i ponad 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu chętnie pomoże w nauce rosyjskiego zarówno początkującym jak i zaawansowanym.

- zajęcia dla dorosłych i dla dzieci
- indywidualne podejście do ucznia
- przygotowania do matury, egzaminów i certyfikacji
- konwersacje
- rosyjski w biznesie

Zapewniam materiały. Możliwe zajęcia u mnie w domu, w domu ucznia, na mieście lub online przez Skype.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2023

Bardzo polecam zajęcia u Pani Zinaidy. Lekcje zawsze były prowadzone w przyjemnej atmosferze, a przekazywane informacje były zrozumiałe i praktyczne. Pani Zinaida posiada ogromną wiedzę językową, a do tego urozmaica zajęcia różnymi ciekawostkami. Dzięki tym zajęciom znacznie poprawiła się moja płynność i pewność siebie w mówieniu po rosyjsku. Ponadto, z pomocą Pani Zinaidy udało mi się zdać egzamin certyfikacyjny UW.

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2023

Z Panią Zinaida miałam dopiero dwie lekcje, a nauczycielka ta już zdążyła przekazać mi energię do nauki języka rosyjskiego! Lekcje prowadzone są z wyrozumiałością, cierpliwością do ucznia i ogromnym zaangażowaniem. Po obu lekcjach poczułam się bardzo zmotywowana do samodzielnej nauki tego języka w wolnych chwilach. Entuzjazm Pani Zinaidy sprawia, że nawet nie znając jeszcze tego języka od razu zaczyna się go lubić. Ponadto lekcje są urozmaicane różnymi ciekawostkami z kultury i życia Rosjan. Od tej nauczycielki dowiedziałam się kilku rzeczy o których jak do tej pory nie miałam pojęcia.
A co do samej osoby Pani Zinaidy, to bardzo ciepła, sympatyczna i pozytywna kobieta.
Serdecznie polecam!

avatar
Ximena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2022

Byłam na konwersacjach u Pani Zinaidy przez kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Oprócz bycia dobrą nauczycielką, Pani Zinaida jest też miłym i interesującym człowiekiem, co skutkowało ciekawymi konwersacjami i dalszą chęcią pogłębiania mojej znajomości języka rosyjskiego. Polecam!
Большое спасибо!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2022

Szczerze polecam lektoraty językowe z Panią Doktor wszystkim, którym zależy na szybkim nabyciu umiejętności porozumiewania się w języku rosyjskim. To osoba, która dzięki wszechstronnemu wykształceniu, obejmującym kilka fakultetów, niezwykle profesjonalnie łączy kompetencje komunikacyjne ze specyfiką
zawodową potrzeb każdego ucznia. Pani Doktor doskonale dopasowuje model i metodykę nauczania do indywidualnego potencjału każdego słuchacza, a jej błyskotliwość, niezwykły takt i kultura osobista powodują, że języka uczymy się szybko, łatwo i przyjemnie, zaś egzamin zdajemy mogąc pochwalić się zaskakującą swobodą i biegłością posługiwania się językiem.

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2022

Zajęcia z Panią Zinaidą to czysta przyjemność. Połączenie wiedzy teoretycznej z ciekawymi zajęciami praktycznymi + ogromna wiedza na temat kultury. Każde zajęcia prowadzone są profesjonalnie, na wysokim poziomie, bogate w liczne ciekawostki, ale przede wszystkim w atmosferze domowego ciepła, wzajemnego zrozumienia i wsparcia. Bardzo się cieszę, że spotkałam Panią Zinaidę na swojej drodze podczas nauki języka rosyjskiego. Nikt nie poprowadziłby mnie lepiej, polecam z czystym sumieniem każdemu, kto chce nie tylko się nauczyć, ale szuka też zwyczajnej „ludzkiej” rozmowy i dobrego słowa.

Pozdrawiam :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2021

Polecam z całego serca, zajęcia prowadzone w przyjemny sposób, lecz profesjonalnie. Dzięki pomocy Pani Zinaidy zdałem egzamin z języka na filologii, korepetycje nie były przymusem, a z zajęć czerpałem przyjemność.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2021

Serdecznie polecam wszystkim korepetycje z Panią Zinaidą :) Lekcje są ciekawe, prowadzone z pasją i energią. Przy tym wszystkim Pani Zinaida jest miłą, mądrą i ciepłą osobą. Oby było więcej takich nauczycieli! :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Polecam wszystkim korepetycje z Panią Zinaidą. Pani Zinaida to przemiła osoba i świetnie przekazuje swoją wiedzę. Dzięki niej zdałam egzamin z rosyjskiego na 5. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze i są przemyślane. Nie mogłam wybrać lepszego nauczyciela. :)

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2020

Pani Zinaida jest doskonałą nauczycielką! Nie zbywa uczniów gotowym programem, tylko poświęca czas i dostosowuje się do indywidualnych potrzeb.
Potrafi dobrze wszystko wytłumaczyć i jest u niej idealny balans pomiędzy hardym ćwiczeniem i krótkimi przerwkami na rozmowę o ciekawostkach związanych z Rosją :) Polecam z całego serca.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2019

Pani Zinaida jest jednym z niewielu nauczycieli w moim życiu, którzy potrafią swoją wiedzę sprawnie i sprytnie mi przekazać w taki sposób by uruchomić we mnie zapał i chęć do nauki. Każda lekcja z Panią Zinaida uczy mnie pokonywania swoich oporów oraz lęków przez mówieniem w języku rosyjskim. Ona jako nieliczny z nauczycieli, daje mi prawo do popełniania błędów po czym je umiejętnie koryguje. Umiejętnie to znaczy dla mnie, że nawet w ułamku sekundy nie poczułam się jak nieuk. Każda uwaga czy poprawka z ust Pani Zinaidy jest pełna szacunku i zrozumienia do poziomu nauki na jakim jestem. Dostaję też odpowiednią dla mnie ilość prac domowych, które mnie nie przeciążają a uruchamiają zapał i chęć poznania tego języka jeszcze bardziej. Pani Zinaida jest również bardzo elastyczna co do godzin w jakich się spotykamy, co daje mi absolutny komfort związany z pracą oraz innym zajęciami w moim życiu. Na uwagę zasługuje też fakt, że podczas lekcji dostaję również wiedzę na temat kultury i tradycji Rosji z ust prawdziwej Rosjanki. Pani Zinadia jest nauczycielem, kobietą z klasą, cierpliwością i ogromna wiedzą którą w prosty i zrozumiały dla mnie sposób przekazuje. Serdecznie polecam lekcje każdemu z Panią Zinaidą. Poznacie język ale też poznacie niesamowitą personę!

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2019

Życie zmusiło mnie do przerwania nauki j. rosyjskiego (poprzez konwersacje z Panią Zinaidą) po półrocznym okresie. Co wtorek siadałem wieczorem przed komputerem, trochę zły na siebie, że jeszcze lekcje wziałem sobie na głowę. Kilka chwil rozmowy i już zapominałem o złości. Uczyłem się rozmawiać poprzez dyskutowanie z Panią Zinaidą o sprawach przeróżnych. Były to bardzo miłe i pouczające rozmowy. Ona ma szeroką wiedzę i o języku, i o życiu, i o nauce. Było o czym rozmawiać. W dodatku... to poczucie humoru, które sprawiało, że postronny obserwator nie mógłby stwierdzić, czy to była lekcja, czy rozmowa znajomych. Gdy, znajdę czas i warunki wrócę do nauki wybierając Panią Zinaidę jako nauczyciekę.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2018

Pani Zinaida to pogodna i przyjazna nauczycielka, która bardzo angażuje się w swoją pracę. Ma wiele ciekawych historii do opowiedzenia, więc na zajęciach nie sposób się nudzić. Zdecydowanie polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2017

Zajęcia z panią Zinaidą były niezwykle przyjemne. W trakcie zajęć można nie tylko podszkolić swój poziom języka rosyjskiego, ale także sporo dowiedzieć się o kulturze rosyjskiej i porozmawiać o różnych obyczajach, jakie panują w Rosji. Zdecydowanie polecam.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2017

Pani Zinaida to bardzo dobra nauczycielka, elastycznie dopasowująca się do potrzeb ucznia. Lekcje są ciekawe, rozmawiamy na interesujące mnie tematy, nie ma też najmniejszych problemów z tym, żeby poćwiczyć tłumaczenia. Gorąco polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2017

Pani Zinaida jest niezwykłą nauczycielką. Bardzo skuteczną, a jednocześnie podchodzącą do słuchacza, jak do człowieka. To znaczy przejmuje się jego potrzebami i sprawami. Jest to też osoba o wysokiej kulturze. Gorąco polecam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2017

Zdecydowanie POLECAM!!! Pani Zinaida to sympatyczna i cierpliwa osoba. Zawsze w pełnej mobilizacji, z pasją i uśmiechem prowadzi każde zajęcia. Elastycznie podchodzi do potrzeb ucznia. W połączeniu z własnym zaangażowaniem
i chęciami szybko pomaga przyswoić i uporządkować wiedzę. Jej zajęcia to nie tylko nauka, ale również miło spędzony czas. Polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.