Zinaida Makarewska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa (Praga Południe +2)

Zinaida Makarewska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Zinaida Makarewska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2021

Polecam z całego serca, zajęcia prowadzone w przyjemny sposób, lecz profesjonalnie. Dzięki pomocy Pani Zinaidy zdałem egzamin z języka na filologii, korepetycje nie były przymusem, a z zajęć czerpałem przyjemność.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2021

Serdecznie polecam wszystkim korepetycje z Panią Zinaidą :) Lekcje są ciekawe, prowadzone z pasją i energią. Przy tym wszystkim Pani Zinaida jest miłą, mądrą i ciepłą osobą. Oby było więcej takich nauczycieli! :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Polecam wszystkim korepetycje z Panią Zinaidą. Pani Zinaida to przemiła osoba i świetnie przekazuje swoją wiedzę. Dzięki niej zdałam egzamin z rosyjskiego na 5. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze i są przemyślane. Nie mogłam wybrać lepszego nauczyciela. :)

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2020

Pani Zinaida jest doskonałą nauczycielką! Nie zbywa uczniów gotowym programem, tylko poświęca czas i dostosowuje się do indywidualnych potrzeb.
Potrafi dobrze wszystko wytłumaczyć i jest u niej idealny balans pomiędzy hardym ćwiczeniem i krótkimi przerwkami na rozmowę o ciekawostkach związanych z Rosją :) Polecam z całego serca.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2019

Pani Zinaida jest jednym z niewielu nauczycieli w moim życiu, którzy potrafią swoją wiedzę sprawnie i sprytnie mi przekazać w taki sposób by uruchomić we mnie zapał i chęć do nauki. Każda lekcja z Panią Zinaida uczy mnie pokonywania swoich oporów oraz lęków przez mówieniem w języku rosyjskim. Ona jako nieliczny z nauczycieli, daje mi prawo do popełniania błędów po czym je umiejętnie koryguje. Umiejętnie to znaczy dla mnie, że nawet w ułamku sekundy nie poczułam się jak nieuk. Każda uwaga czy poprawka z ust Pani Zinaidy jest pełna szacunku i zrozumienia do poziomu nauki na jakim jestem. Dostaję też odpowiednią dla mnie ilość prac domowych, które mnie nie przeciążają a uruchamiają zapał i chęć poznania tego języka jeszcze bardziej. Pani Zinaida jest również bardzo elastyczna co do godzin w jakich się spotykamy, co daje mi absolutny komfort związany z pracą oraz innym zajęciami w moim życiu. Na uwagę zasługuje też fakt, że podczas lekcji dostaję również wiedzę na temat kultury i tradycji Rosji z ust prawdziwej Rosjanki. Pani Zinadia jest nauczycielem, kobietą z klasą, cierpliwością i ogromna wiedzą którą w prosty i zrozumiały dla mnie sposób przekazuje. Serdecznie polecam lekcje każdemu z Panią Zinaidą. Poznacie język ale też poznacie niesamowitą personę!

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2019

Życie zmusiło mnie do przerwania nauki j. rosyjskiego (poprzez konwersacje z Panią Zinaidą) po półrocznym okresie. Co wtorek siadałem wieczorem przed komputerem, trochę zły na siebie, że jeszcze lekcje wziałem sobie na głowę. Kilka chwil rozmowy i już zapominałem o złości. Uczyłem się rozmawiać poprzez dyskutowanie z Panią Zinaidą o sprawach przeróżnych. Były to bardzo miłe i pouczające rozmowy. Ona ma szeroką wiedzę i o języku, i o życiu, i o nauce. Było o czym rozmawiać. W dodatku... to poczucie humoru, które sprawiało, że postronny obserwator nie mógłby stwierdzić, czy to była lekcja, czy rozmowa znajomych. Gdy, znajdę czas i warunki wrócę do nauki wybierając Panią Zinaidę jako nauczyciekę.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2018

Pani Zinaida to pogodna i przyjazna nauczycielka, która bardzo angażuje się w swoją pracę. Ma wiele ciekawych historii do opowiedzenia, więc na zajęciach nie sposób się nudzić. Zdecydowanie polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2017

Zajęcia z panią Zinaidą były niezwykle przyjemne. W trakcie zajęć można nie tylko podszkolić swój poziom języka rosyjskiego, ale także sporo dowiedzieć się o kulturze rosyjskiej i porozmawiać o różnych obyczajach, jakie panują w Rosji. Zdecydowanie polecam.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2017

Pani Zinaida to bardzo dobra nauczycielka, elastycznie dopasowująca się do potrzeb ucznia. Lekcje są ciekawe, rozmawiamy na interesujące mnie tematy, nie ma też najmniejszych problemów z tym, żeby poćwiczyć tłumaczenia. Gorąco polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2017

Pani Zinaida jest niezwykłą nauczycielką. Bardzo skuteczną, a jednocześnie podchodzącą do słuchacza, jak do człowieka. To znaczy przejmuje się jego potrzebami i sprawami. Jest to też osoba o wysokiej kulturze. Gorąco polecam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2017

Zdecydowanie POLECAM!!! Pani Zinaida to sympatyczna i cierpliwa osoba. Zawsze w pełnej mobilizacji, z pasją i uśmiechem prowadzi każde zajęcia. Elastycznie podchodzi do potrzeb ucznia. W połączeniu z własnym zaangażowaniem
i chęciami szybko pomaga przyswoić i uporządkować wiedzę. Jej zajęcia to nie tylko nauka, ale również miło spędzony czas. Polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.