Natalija Antunović-Djapo

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Bielsko-Biała (centrum)

Opis ogłoszenia

Indywidualne warsztaty z techniki wykonywania biżuterii metodą SUTASZU. Jest to bardzo stara technika haftu polegająca na łączeniu kamieni półszlachetnych oraz koralików z kolorowymi, jedwabnymi sznurkami.

Przyjeżdżam do Państwa, mam ze sobą wszystkie niezbędne materiały pozwalające nam wykonać do wyboru- kolczyki lub wisiorek.
Warsztaty trwają 2 godziny.
Wykonane prace pozoistają Państwa własnością

Cena: 100 pln za 1 osobę lub 70 zł za 1 osobę przy udziale 2 osób

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.