Natalija Antunović-Djapo

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Bielsko-Biała (centrum)

O mnie

Od urodzenia funkcjonuje w dwóch kulturach polskiej i bałkańskiej i z czasem moją pasją stało się działanie w obszarze poszerzania wiedzy na temat tych dwóch kultur, badanie ich przenikania się i wzajemnych oddziaływań, podobieństw oraz kontrastów. Już od dziecka miałam możliwość porównywania zwyczajów, tradycji, form językowych w działaniach moich rodziców ( mama polka, ojciec chorwat ) jak również bliższej i dalszej rodziny oraz przyjaciół.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.