Ostatnia aktywność:
17 dni temu
Online
Warszawa (Ursynów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski90 / 60 min

Natalia

Opis ogłoszenia

Una insegnante e traduttrice, laureata presso l’Università di Vienna e l’Università di Economia di Vienna con molti anni di pratica, offre lezioni di italiano e lezioni di conversazione. Aiuto a prepararsi a esami di maturità, esami di lingua e viaggi all’estero per lavoro o vacanze. Linguaggio professionale: economia, medicina, dietetica, sport, ecc.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wiedeńskiego w Austrii na kierunkach: lingwistyka stosowana (języki: włoski, niemiecki, angielski oraz polski) , filologia niemiecka,  oraz Ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu. Spędziłam ponad 12 lat w krajach niemieckojęzycznych (6 lat w Austrii i 6 lat w Niemczech). Posiadam wieloletnią praktykę jako tłumacz symultaniczny oraz korepetytorka języka włoskiego, niemieckiego i angielskiego. Udzielam lekcji włoskiego (prowadzone po niemiecku, angielsku lub po polsku), konwersacji , pomagam w przygotowaniu do matury, egzaminów językowych, egzaminów na uczelnie w Polsce oraz za granicą, przygotowuję osoby do pracy zagranicą .
Konsultacje z zakresu języka specjalistycznego:  *ekonomia, medycyna, dietetyka, pielęgniarka, opiekunka osób starszych, opiekunka do dzieci, gastronomia itpLekcje możliwe także przez skype.
Kontakt: natalia.przybylo1@gmail Com

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 20:00
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2005 - 07.2011
Universität Wien
Licencjat
Übersetzen und Dolmetschen
03.2008 - 12.2011
Wirtschaftsuniversität Wien
Magister
Wirtschaft
03.2008 - 09.2011
Universität Wien
Magister
Germanistik
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.