Ostatnia aktywność:
7 dni temu
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki100 / 60 min

Natalia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Deutschlehrerin und Übersetzerin, Absolventin der Universität Wien und Wirtschaftsuniversität Wien mit jahrelanger Praxis gibt Deutschunterricht und Konversationsstunden , korrigiert Lizenziat- und Magisterarbeiten, Diplomarbeiten usw. Ich helfe gerne bei Prüfungsvorbereitungen, korrigiere Lebensläufe und Motivationsbriefe
Fachsprache: Medizin, Diätetik, Krankenschwester, Pflegerin,  Ökonomie, Recht, Rechnungswesen usw.

Falls gewünscht auch via skype Kontaktdaten: natalia.przybylo1@gmail Com

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wiedeńskiego w Austrii na kierunkach: filologia niemiecka, lingwistyka stosowana (języki: niemiecki, angielski, włoski oraz polski) oraz ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu. Spędziłam ponad 16 lat w krajach niemieckojęzycznych (6 lat w Austrii i 10 lat w Niemczech) Posiadam wieloletnią praktykę jako tłumacz oraz korepetytorka języka niemieckiego, angielskiego i włoskiego Udzielam lekcji niemieckiego (prowadzone po niemiecku, angielsku lub po polsku), konwersacji, sprawdzam prace licencjackie, magisterskie itp, pomagam w przygotowaniu do matury , egzaminów językowych , egzaminów na uczelnie w Polsce oraz za granicą , egzaminów na SGH , przygotowuję kandydatów do rozmów w sprawie pracy w języku niemieckim  , przygotowuję do pracy zagranicą , piszę i sprawdzam CV i listy motywacyjne.
Język specjalistyczny:  *ekonomia, prawo, medycyna, weterynaria, inżynieria, dietetyka, pielęgniarka, położna, opiekunka osób starszych, opiekunka do dzieci, gastronomia itp

Lekcje możliwe także przez SKYPE
Kontakt: natalia.przybylo1@gmail Com

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2005 - 07.2011
Universität Wien
Licencjat
Übersetzen und Dolmetschen
03.2008 - 12.2011
Wirtschaftsuniversität Wien
Magister
Wirtschaft
03.2008 - 09.2011
Universität Wien
Magister
Germanistik
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2020

Bardzo polecam zajęcia z Natalią jeżeli zależy Wam na konkretnej i wymagającej nauczycielce niemieckiego. Natalia ma ogromną bazę materiałów, absolutnie nie jest to nudna praca z podręcznikiem, ale szlifowanie najtrudniejszych zagadnień. Świetnie punktuje braki i tłumaczy od razu wszelkie niejasności. Wstępny test Goethe C1 przed rozpoczęciem zajęć napisałem na ok. 60%, na finalnym egzaminie było to już 90%, z czego jestem bardzo zadowolony. Polecam z całego serca.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.