Natalia Cichoń-Piecuch

Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
 
Online
Kraków
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Pierwsza lekcja próbna - tylko 30 zł! Przy kilku lekcjach - tańsze pakiety :)

Od wielu lat przekazuję swoją wiedzę i pasję innym: zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Tym w potrzebie przed sprawdzianem lub egzaminem oraz tym, którzy odkryli w sobie miłość do tego języka. Audaces fortuna iuvat!

Jestem doktorem literaturoznawstwa (absolwentką filologii klasycznej), w ostatnich latach byłam lektorem języka łacińskiego na Wydziale Filologicznym UJ w Krakowie. Pomagam regularnie już od ponad siedmiu lat. Nie taka łacina straszna jak ją malują… w szkole i na studiach!

Chętnie i skutecznie udzielę korepetycji z łaciny starożytnej, medycznej i prawniczej, a także tej wykładanej na wszystkich filologiach (obcych i polskiej) oraz teologii. Uczę również uczniów liceum i dzieci.

Wyjaśnię gramatykę, przygotuję do kolokwium, egzaminu oraz matury, pomogę w nauce słówek i tłumaczeniu tekstów preparowanych jak i oryginalnych, nauczę czytać metrycznie poezję łacińską. W pakiecie zapewniam cierpliwość i przyjemną atmosferę :)

A może nie jesteś studentem i chcesz nauczyć się łaciny tylko dla przyjemności? Z ogromną przyjemnością przybliżę Ci ten język!

Zazwyczaj korzystam z tworzonych przez siebie ćwiczeń (odpowiadających indywidualnym, aktualnym potrzebom ucznia), a także z różnorodnych podręczników (Homo Romanus, Porta Latina, Rudimenta Latinitatis, książek dla studentów prawa i kierunków medycznych oraz wielu innych dostępnych na rynku).

Uczę online na: Skype / Zoom / Google Hangouts / Facebook Messenger. Sam wybierasz najwygodniejszą dla Ciebie platformę.

ABY ZAREZERWOWAĆ TERMIN, SKORZYSTAJ Z REZERWACJI ONLINE (na stronie znajdziesz także cennik ze zniżkami): humanitas.asysto.

/LUB: zadzwoń / wyślij sms  / znajdź mnie na  Facebooku (/lekcjelaciny) bądź WhatsApp (tel. 507402332).

Posiadam firmę korepetytorską, za każdą lekcję lub inną formę pomocy wystawiam rachunek.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 18:00
Wtorek10:30 - 12:00
Środa09:00 - 18:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek08:00 - 14:00
Sobota09:00 - 12:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Natalia Cichoń-Piecuch
ADAMA ASNYKA, 20
43-200 Pszczyna
NIP: 9141535759

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 07.2014
Uniwersytet Jagielloński
Magister
filologia klasyczna
09.2015 - 06.2019
Uniwersytet Jagielloński
Doktor
studia doktoranckie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2016 - 09.2019
Uniwersytet Jagielloński

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
W
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2020

Immaculata

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.