Natalia Cichoń-Piecuch

Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
 
Online
Kraków
Faktura VAT

Natalia Cichoń-Piecuch

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Natalia Cichoń-Piecuch

O mnie

Jestem doktorem literaturoznawstwa (absolwentką filologii klasycznej), w ostatnich latach byłam lektorem języka łacińskiego na Wydziale Filologicznym UJ w Krakowie. 
Chętnie i skutecznie udzielę korepetycji z łaciny starożytnej, medycznej i prawniczej, a także tej wykładanej na wszystkich filologiach (obcych i polskiej) oraz teologii. Uczę również uczniów liceum i dzieci. 
Wyjaśnię gramatykę, przygotuję do kolokwium, egzaminu oraz matury, pomogę w nauce słówek i tłumaczeniach tekstów preparowanych jak i oryginalnych, nauczę czytać metrycznie poezję łacińską. W pakiecie zapewniam cierpliwość i przyjemną atmosferę :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 07.2014
Uniwersytet Jagielloński
Magister
filologia klasyczna
09.2015 - 06.2019
Uniwersytet Jagielloński
Doktor
studia doktoranckie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2016 - 09.2019
Uniwersytet Jagielloński

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
W
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2020

Immaculata

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.