Natalia Karpacz Karpacz

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Katowice
Gdańsk
Tychy
Sosnowiec
Zabrze
Chorzów
Siemianowice Śląskie
Mikołów
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

¡Hola! Chcesz rozpocząć naukę hiszpańskiego?
Jestem lektorką i tłumaczką języka hiszpańskiego, prowadzę zajęcia na każdym poziomie. Mieszkam, żyję i pracuję między Polską a Hiszpanią.
*chcesz poznać drugi najpopularniejszy język na świecie?
*znasz już podstawy, ale nie wiesz co dalej?
*starasz się przełamać, by zacząć mówić?
*potrzebujesz pomocy w gramatyce?
*przygotowujesz się do egzaminu?
Cieszę się, że trafiłaś/eś do mnie! Przeprowadzę Cię przez wszystkie aspekty nauki języka hiszpańskiego oraz zapoznam z hiszpańską kulturą i zwyczajami.

Jak wyglądają zajęcia?
Wszelkie materiały są zapewniane przeze mnie i dostosowane do poziomu ucznia. Stawiam nacisk na komunikację, wymowę oraz jak najbardziej naturalne i samodzielne użycie języka. Czytasz artykuły z prasy hiszpańskiej, oglądasz filmiki, a następnie rozmawiamy o nich na zajęciach. Ćwiczymy gramatykę, byś poczuł/a się swobodniej mówiąc. Powtarzamy również przyswojony przez Ciebie materiał, by już nie uciekł Ci z głowy :). Przez cały czas jesteśmy w kontakcie przez whatsapp’a lub Skype’a, żebyś mógł/mogła mnie zapytać o jakikolwiek problem językowy, z którym się zetknąłeś/zetknęłaś.

Kilka słów o mnie

  1. Ukończyłam studia magisterskie z filologii hiszpańskiej o profilu tłumaczeniowym.
  2. Prowadzę zajęcia z hiszpańskiego od ponad 7 lat, zarówno indywidualnie jak i w szkołach językowych.
  3. Studiowałam na Uniwersytecie w Granadzie, pracowałam jako au-pair w Sevilli.
  4. Stale współpracuję z wydawnictwem hiszpańskim.
  5. Przetłumaczyłam kilka książek na język hiszpański, zajmuję się również korektą tekstów.
  6. Zapraszam na swojego bloga, wszystkie teksty są hiszpańsku! Szukaj nonoptimistic wordpress

Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nasza lekcja nie może odbyć się w ustalonym terminie, staram się zaproponować termin zastępczy. W razie potrzeby (np. przed zbliżającym się egzaminem czy sprawdzianem) istnieje możliwość umówienia się na lekcję w dodatkowym terminie.

Kontakt +48516083459, a polski numer to również mój numer Whatsapp.
Pierwsze spotkanie (15 min.) gratis – wtedy poznajemy Twój poziom i cele oraz ustalamy terminy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Natalia Karpacz Karpacz
Sciegiennego 51a/24
40-114 Katowice
NIP: 6342629773

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2019

Natalia to zarówno świetna nauczycielka jak i osoba. Zaraża optymizmem, opowiada o ciekawostkach językowych i bardzo szybko rozpoznaje, w których działach należy "podszlifować" wiedzę. Jest otwarta na różnego rodzaju metody nauczania oraz na ich indywidualne dopasowanie do ucznia. Przez kilka miesięcy nauczyłam się bardzo wiele: zrozumiałam czasy, przyswoiłam wiele niezbędnych słów oraz zdałam sobie sprawę z tego gdzie mam największe braki. Natalia jest elastyczna jeżeli chodzi o terminy zajęć oraz ich zmiany w przypadku różnego rodzaju losowych sytuacji. Zdecydowanie polecam!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Na korepetycje zdecydowałam się ze względu na barierę w mówieniu po angielsku. Wcześniej próbowałam zajęć w szkołach językowych, ale nie przynosiły oczekiwanych rezultatów. U Natalii nawet nie zauważyłam jak przełamałam blokadę i teraz nie boję się rozmawiać po angielsku :) zajęcia mijają w swobodnej atmosferze, a w razie potrzeby materiał jest powtarzany aż do skutku. Duży plus należy się również za elastyczność jeżeli chodzi o terminy zajęć. Polecam! :)

avatar
Ryszard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Uczę się hiszpańskiego od marca 2019 zaczynając od poziomu zerowego w chwili obecnej (sierpień 2019) potrafię przeczytać ze zrozumieniem menu w restauracji i złożyć zamówienie , dość swobodnie poruszać się po sklepie i robić zakupy prowadząc prostą konwersację ze sprzedawcami(np. pytanie o cenę , rozmiar). Potrafię zapytać się o drogę i powiedzieć jak gdzieś dojść. Liczę do tysiąca, potrafię określić czas, znam dni tygodnia , pory roku , kolory. Znam nazwy warzyw, owoców, mięs jak również ubrań. Potrafię opisać mieszkanie. Samodzielnie tworzę proste zdania , potrafię opowiedzieć o tym co robię w pracy w domu czy na wakacjach. Uważam że w tak krótkim czasie opanowałem zasób słownictwa potrzebnego do funkcjonowania na codzień i dość swobodnie zaczynam nim operować. Polecam Natalię która dobrze rozpoznaje potrzeby uczniów i wg. tego dobiera odpowiedni materiał do nauki. Lekcje prowadzone są via Skypie do czego miałem początkowo sceptyczne podejście ale okazało się to bardzo praktycznym rozwiązaniem. Dzięki temu cały czas mamy ze sobą kontakt i mogę się uczyć bez względu na miejsce pobytu. Zajęcia są ciekawie prowadzone przy użyciu wielu przydatnych narzędzi np. konwersacje, praca z książką czy rozumienie ze słuchu. Co jakiś czas gruntowne powtórki pozwalają utrwalić poznany materiał. Reasumując jestem bardzo zadowolonym uczniem pani Natalii.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2019

Pani Natalia przemiła osoba z ogromną wiedzą.Potrafi prowadzić zajęcia dopasowane do danej osoby.Uczymy się razem z mężem już pół roku i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Od września chcemy aby syn również uczył się hiszpańskiego u Pani Natalii co świadczy o bardzo wysokiej jakości prowadzonych zajęć.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Natalia nie dość, że jest świetnym kompanem do rozmów o świecie i podróżach to z pewnością bardzo dobrym nauczycielem. Nie tylko potrafi dopasować formę prowadzenia zajęć oraz materiały do ucznia, ale i bardzo poprawić pewność siebie w języku. Zdecydowania polecam!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2018

Dzięki Pani Natalii córka poprawiła oceny w szkole, zaczyna rozumieć, jesteśmy bardzo zadowoleni. Lekcje online, elastyczne terminy, nie musimy nigdzie jeździć - na plus. Poza tym wiedza Pani Natalii na temat Hiszpanii jest szeroka, szkoda , że nie ma takiego nauczyciela w szkole :). Pozdrawiamy

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2017

Natalia prowadzi zajęcia w przyjaznej atmosferze. Swoją znakomitą umiejętność przekazywania wiedzy, uzupełnia świetnym przygotowaniem na zajęcia. Materiały, na których pracowaliśmy zawsze pozwalały mi w pełni zrozumieć i przećwiczyć hiszpańską gramatykę, a podczas ćwiczeń z mówienia zyskałem pewność siebie w posługiwaniu się językiem. Natalia ma niesamowitą wiedzę o hiszpańskiej kulturze i nierzadko urozmaica lekcje tematami kuchni, zwyczajów i tradycji Hiszpanów. Lekcje z Natalią umożliwiły mi podejście do Amerykańskich egzaminów przedmiotowych SAT. Bardzo polecam zajęcia z Natalią!

avatar
Mieszko
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2017

Jestem studentem pani Natalii od roku i z całego serca mogę ją polecić! Lekcje odbywają się przez Skype, ale pani Natalia jest tak pozytywnie nastawiona i posiada ogromną wiedzę z j. hiszpańskiego, że nie nie czuć różnicy pomiedzy lekcjami face-to-face. Lekcje są profesjonalnie przygotowywane, tak samo jak materiały.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.