Natalia Karpacz

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
 
Online
Katowice
Tychy
Sosnowiec
Chorzów
Siemianowice Śląskie
Mikołów
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

¡ Hola ! Chcesz rozpocząć lub kontynuować naukę hiszpańskiego? Jestem nauczycielką języka hiszpańskiego, trenerką językową, filolożką oraz tłumaczką . O mózg , tak jak o mięsień, trzeba dbać i warto go ćwiczyć ! Coś o tym wiem, ponieważ posługuję się pięcioma językami , dlatego swoją pasją i doświadczeniem na co dzień dzielę się ze swoimi uczniami .

*chcesz poznać drugi najpopularniejszy język na świecie?
*znasz już podstawy, ale nie wiesz co dalej?
*starasz się przełamać, by zacząć mówić?
*potrzebujesz pomocy w gramatyce?
*przygotowujesz się do egzaminu na studiach lub DELE?
*potrzebujesz hiszpańskiego w celach zawodowych?*wyjeżdżasz na Erasmusa lub inną wymianę?

Cieszę się, że trafiłaś/eś do mnie!
Przeprowadzę Cię przez wszystkie aspekty nauki języka hiszpańskiego oraz zapoznam z hiszpańską kulturą i zwyczajami. 

Jak wyglądają zajęcia?
Na początku ustalamy Twój cel językowy . Może to być osiągnięcie pewnego poziomu, zdanie egzaminu, swobodna komunikacja na wyjeździe. Następnie realizujemy Twój cel według ustalonego planu używając skutecznych metod nauki języka .
Wszelkie materiały są zapewniane przeze mnie i dostosowane do poziomu ucznia. Stawiam nacisk na komunikację, wymowę oraz jak najbardziej naturalne i samodzielne użycie języka . Ćwiczymy zadawanie pytań, swobodne prowadzenie konwersacji, posługiwanie się językiem w sytuacjach codziennych. Pokażę Ci skuteczne i łatwe metody nauki języka na co dzień oraz dokładne wskazówki od poliglotki!
Przed zajęciami otrzymujesz ode mnie dostęp do materiałów, które będziemy przerabiać. Przygotowujesz się do zajęć czytając artykuły z prasy hiszpańskiej bądź blogów, oglądając filmiki na YT, słuchając podcastów , a następnie dyskutujemy sobie o nich na zajęciach. 
Oczywiście, pamiętaj, że głównie będziesz mówić Ty :) . Przyjemna i bezstresowa atmosfera na zajęciach sprawi, że mówienie przyjdzie Ci bez wysiłku, a wszystko to pod czujnym okiem wykwalifikowanej nauczycielki .
Nie omijamy w tym wszystkim gramatyki, ponieważ to ona stanowi podstawę tego, byś czuł/a się swobodnie mówiąc. Ja się z gramatyką bardzo lubię, więc polubisz się i Ty:)! Po każdych zajęciach otrzymujesz zadanie domowe oparte na ćwiczeniach leksykalnych bądź gramatycznych, by hiszpański nie opuszczał Cię ani na chwilę!
Powtarzamy również przyswojony przez Ciebie materiał, by już nie uciekł Ci z głowy. Robię dla Ciebie notatki w Google Docs lub w aplikacji Quizlet i otrzymujesz do nich dostęp 24h/7:)!
Przez cały czas jesteśmy w kontakcie przez Whatsapp’a lub Skype’a , żebyś mógł/mogła mnie zapytać o jakikolwiek problem językowy, z którym się zetknąłeś/zetknęłaś.

Kilka słów o mnie

-Ukończyłam studia magisterskie z filologii hiszpańskiej  na UŚ z wynikiem celującym.
-Prowadzę zajęcia z hiszpańskiego od ponad 9 lat, zarówno indywidualnie jak i w szkołach językowych.
-Studiowałam na Uniwersytecie w Granadzie , pracowałam jako au-pair w Sevilli.
-Pracowałam dla hiszpańskiego wydawnictwa Confluencias .
-Przetłumaczyłam kilka książek na język hiszpański, zajmuję się również korektą tekstów.
-Prowadzę bloga oraz stronę na FB po hiszpańsku i o hiszpańskim.

Informacje organizacyjne

Lekcja indywidualna 45min – 80zł
Lekcja indywidualna 60min – 100zł
Możliwość zajęć w parach bądź małych grupach – cena do ustalenia .

W Katowicach prowadzę weekendowe warsztaty językowe o tematyce gramatycznej, leksykalnej bądź komunikacyjnej, zapytaj o terminy !

Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nasza lekcja nie może odbyć się w ustalonym terminie, staram się zaproponować termin zastępczy. W razie potrzeby (np. przed zbliżającym się egzaminem czy sprawdzianem) istnieje możliwość umówienia się na lekcję w dodatkowym terminie.

Prowadzę działalność gospodarczą, wystawiam faktury .

Kontakt po numerem +48516083459, zapraszam do kontaktu również przez Whatsapp. Jeśli nie odbieram, prawdopodobnie prowadzę zajęcia, proszę wtedy o e-mail lub sms’a - oddzwonię.
Zajęcia stacjonarne w Katowicach (centrum) lub online (Skype, Whatsapp, Zoom).

¡nos vemos!

Dostępność

Poniedziałek07:30 - 21:00
Wtorek07:30 - 21:00
Środa07:30 - 21:00
Czwartek07:30 - 21:00
Piątek07:30 - 21:00
Sobota09:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Natalia Karpacz
Sciegiennego 51a/24
40-114 Katowice
NIP: 6342629773

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2019

Natalia jest wspaniałym nauczycielem, który wsłuchuje się w potrzeby i prośby ucznia. Dodatkowo, wykazuje się ona wysokim profesjonalizmem w swojej pracy, gdzie poziom nauczania jest dostosowywany do możliwości ucznia i stale uaktualniany. Natalia jest zawsze przygotowana do zajęć i sprytnie przeplata nudne gramatyczne regułki z najróżniejszymi artykułami, zadaniami oraz filmami czy muzyką. Dzięki temu, iż podczas zajęć stale rozmawiamy po Hiszpańsku wreszcie byłam w stanie przełamać psychiczną barierę i zaczęłam komunikować się w tym języku bez większych problemów.
Poza tym, Natalia jest niesamowicie pozytywną, otwartą i cierpliwą osobą, dzięki czemu zajęcia z nią to sama przyjemność. :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2019

Trafiając na ten portal każdy z nas szuka osoby, która sprawi, że jak za dotknięciem różdżki zaczniemy rozmawiać w języku obcym. Osobiście długo borykalam się z problemem nauki języka az do momentu rozpoczęcia nauki z Natalią. Od pierwszych minut naszych zajęć poczułam pewność, że jest to sposób, z którą mogę w końcu ruszyć z miejsca. Niesamowicie pogodna, kompetentna i rzetelnie pochodząca do każdych zajęć. Nie ma możliwości, że uda nam się nie zrobić zadania, albo powiedzieć, że mi to słówka nie wchodzą do głowy Natalia zawsze podsuwa rozwiązania, które ułatwiają naukę, pamięta o tym co my uczniowie mamy do zrobienia. Dzięki temu buduje świadomość systematyczności, a jak każdy z nas wie to jest klucz do sukcesu. Efekt minął rok, a ja mówię w języku obcym to rezultat naszej współpracy, chęci obu stron i niesamowicie wielkiego daru jaki ma w sobie Natalia. Uczy, motywuje, zachęca, wymaga, pomaga jest dla nas!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2019

Natalia to zarówno świetna nauczycielka jak i osoba. Zaraża optymizmem, opowiada o ciekawostkach językowych i bardzo szybko rozpoznaje, w których działach należy "podszlifować" wiedzę. Jest otwarta na różnego rodzaju metody nauczania oraz na ich indywidualne dopasowanie do ucznia. Przez kilka miesięcy nauczyłam się bardzo wiele: zrozumiałam czasy, przyswoiłam wiele niezbędnych słów oraz zdałam sobie sprawę z tego gdzie mam największe braki. Natalia jest elastyczna jeżeli chodzi o terminy zajęć oraz ich zmiany w przypadku różnego rodzaju losowych sytuacji. Zdecydowanie polecam!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Na korepetycje zdecydowałam się ze względu na barierę w mówieniu po angielsku. Wcześniej próbowałam zajęć w szkołach językowych, ale nie przynosiły oczekiwanych rezultatów. U Natalii nawet nie zauważyłam jak przełamałam blokadę i teraz nie boję się rozmawiać po angielsku :) zajęcia mijają w swobodnej atmosferze, a w razie potrzeby materiał jest powtarzany aż do skutku. Duży plus należy się również za elastyczność jeżeli chodzi o terminy zajęć. Polecam! :)

avatar
Ryszard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Uczę się hiszpańskiego od marca 2019 zaczynając od poziomu zerowego w chwili obecnej (sierpień 2019) potrafię przeczytać ze zrozumieniem menu w restauracji i złożyć zamówienie , dość swobodnie poruszać się po sklepie i robić zakupy prowadząc prostą konwersację ze sprzedawcami(np. pytanie o cenę , rozmiar). Potrafię zapytać się o drogę i powiedzieć jak gdzieś dojść. Liczę do tysiąca, potrafię określić czas, znam dni tygodnia , pory roku , kolory. Znam nazwy warzyw, owoców, mięs jak również ubrań. Potrafię opisać mieszkanie. Samodzielnie tworzę proste zdania , potrafię opowiedzieć o tym co robię w pracy w domu czy na wakacjach. Uważam że w tak krótkim czasie opanowałem zasób słownictwa potrzebnego do funkcjonowania na codzień i dość swobodnie zaczynam nim operować. Polecam Natalię która dobrze rozpoznaje potrzeby uczniów i wg. tego dobiera odpowiedni materiał do nauki. Lekcje prowadzone są via Skypie do czego miałem początkowo sceptyczne podejście ale okazało się to bardzo praktycznym rozwiązaniem. Dzięki temu cały czas mamy ze sobą kontakt i mogę się uczyć bez względu na miejsce pobytu. Zajęcia są ciekawie prowadzone przy użyciu wielu przydatnych narzędzi np. konwersacje, praca z książką czy rozumienie ze słuchu. Co jakiś czas gruntowne powtórki pozwalają utrwalić poznany materiał. Reasumując jestem bardzo zadowolonym uczniem pani Natalii.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2019

Pani Natalia przemiła osoba z ogromną wiedzą.Potrafi prowadzić zajęcia dopasowane do danej osoby.Uczymy się razem z mężem już pół roku i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Od września chcemy aby syn również uczył się hiszpańskiego u Pani Natalii co świadczy o bardzo wysokiej jakości prowadzonych zajęć.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Natalia nie dość, że jest świetnym kompanem do rozmów o świecie i podróżach to z pewnością bardzo dobrym nauczycielem. Nie tylko potrafi dopasować formę prowadzenia zajęć oraz materiały do ucznia, ale i bardzo poprawić pewność siebie w języku. Zdecydowania polecam!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2018

Dzięki Pani Natalii córka poprawiła oceny w szkole, zaczyna rozumieć, jesteśmy bardzo zadowoleni. Lekcje online, elastyczne terminy, nie musimy nigdzie jeździć - na plus. Poza tym wiedza Pani Natalii na temat Hiszpanii jest szeroka, szkoda , że nie ma takiego nauczyciela w szkole :). Pozdrawiamy

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2017

Natalia prowadzi zajęcia w przyjaznej atmosferze. Swoją znakomitą umiejętność przekazywania wiedzy, uzupełnia świetnym przygotowaniem na zajęcia. Materiały, na których pracowaliśmy zawsze pozwalały mi w pełni zrozumieć i przećwiczyć hiszpańską gramatykę, a podczas ćwiczeń z mówienia zyskałem pewność siebie w posługiwaniu się językiem. Natalia ma niesamowitą wiedzę o hiszpańskiej kulturze i nierzadko urozmaica lekcje tematami kuchni, zwyczajów i tradycji Hiszpanów. Lekcje z Natalią umożliwiły mi podejście do Amerykańskich egzaminów przedmiotowych SAT. Bardzo polecam zajęcia z Natalią!

avatar
Mieszko
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2017

Jestem studentem pani Natalii od roku i z całego serca mogę ją polecić! Lekcje odbywają się przez Skype, ale pani Natalia jest tak pozytywnie nastawiona i posiada ogromną wiedzę z j. hiszpańskiego, że nie nie czuć różnicy pomiedzy lekcjami face-to-face. Lekcje są profesjonalnie przygotowywane, tak samo jak materiały.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.