Natalia Karpacz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Tychy
Chorzów
Siemianowice Śląskie
Warszawa
Mikołów
Gliwice
Katowice
Faktura VAT

Natalia Karpacz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii
Dla użytkownika Natalia Karpacz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2017
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia hiszpańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2022

Skorzystałam z mentoringu językowego u Natalii i jestem zachwycona! Dostałam ogromną dawkę wiedzy o tym jak uczyć się języka, żeby rozwijać wszystkie umiejętności i jak zaplanować sobię naukę, żeby na wszystko znaleźć czas. Natalia na indywidualnym spotkaniu przeprowadza rozmowę, dzięki której może poznać Was i Wasze cele, trudności, upodobania i zainteresowania. Od tego zależy co potem znajdzie się w planie. Pierwsze efekty widać było u mnie już po miesiącu. Okazało się, że nie trzeba się zmuszać codziennie do nauki, a można zgrabnie wpleść w swoje życie jezyk, którym się chcemy posługiwać nawet nie zauważając, że się go w miedzy czasie uczymy (podcasty, seriale, książki) :) Samodzielna nauka i motywacja ma swoje wzloty i upadki, ale cel językowy powoduje, że chce się dalej poznawać nowe rzeczy. Zaczynam trzeci miesiąc z planem Natalii i już widzę, że z dnia na dzień rozumiem po hiszpańsku więcej :)

Serdecznie polecam mentoring językowy u Natalii :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2022

¡Hola! Po kilku latach przerwy postanowiłem powrócić do języka hiszpańskiego, który niemal doszczętnie wyparował z mojego umysłu. Wiedziałem, że najbardziej owocną formą nauki, będą w moim przypadku indywidualne zajęcia z lektorem/ką. Nauczyciel pomaga określić poziom i nadać kierunek zajęciom, a stałe pory spotkań pozwalają utrzymać tak ważną w nauce języka regularność. Moja partnerka jest zawodową lektorką i pomogła mi w wytypowaniu wąskiej liczby kandydatów na "profesor/a de español". Ważnym kryterium było kierunkowe wykształcenie. Ostateczny wybór szybko padł na Natalię, a pierwsze zajęcia rozpoczęły okres przeszło półtorej roku wspólnej nauki. Pracując z Natalią można od razu wyczuć jej doświadczenie w nauczaniu hiszpańskiego. Potrafi w jasny sposób wytłumaczyć kluczowe zagadnienia gramatyczne, jednocześnie pokazując jak je stosować w różnych sytuacjach praktycznych. W ramach konwersacji z wyczuciem − nie przerywając drastycznie wypowiedzi ucznia − wskazuje błędy, które trzeba skorygować. Gwarantuję też, że z Natalią nie zabraknie Wam tematów do rozmowy, zarówno tych przyziemnych jak i bardziej wysublimowanych. Natalia, w razie potrzeby, służy pomocą także pomiędzy zajęciami, np. przy braku jasności jak rozwiązać jakieś zadanie z gramy lub zagwozdki ze sformułowaniem jakiejś myśli. Wielu kwestii związanych z j. hiszpańskim można się dowiedzieć z jej specjalnego profilu na Instagramie. Zamierzam wkrótce wybrać się m.in. do Ameryki Południowej i umiejętności, jakie nabyłem podczas zajęć z Natalią, sprawiają, że podchodzę do tej podróży nie tylko z większą pewnością, ale też frajdą. Czuję, że Natalia wyposażyła mnie w solidną bazę do dalszego rozwoju i dzięki której hiszpański już tak łatwo nie uleci z mojej głowy!

Lenguas- Natalia Karpacz

Muchísimas gracias, Jacek! Te deseo mucha suerte en tu viaje! Nos vemos pronto!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2022

Jeżeli chcesz się uczyć skutecznie i robić szybkie postępy, to dobrze trafiłeś. Natalia uczy rewelacyjnie. Bez problemu dostosowuje program do potrzeb ucznia. Właśnie jestem w Barcelonie i super się dogaduje z Hiszpanami…… Dzięki Nati:)

Lenguas- Natalia Karpacz

Gracias Monika! Espero que lo estás pasando bien en Barcelona;)!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2021

Długo szukałam dobrego nauczyciela języka hiszpańskiego, sposród wielu ogłoszeń to jedno przykuło moją sczególną uwagę. Nie zawiodłam się, opis w 100% zgadza sie z tym jak Natalia prowadzi zajęcia. Zaangażowanie, profesjonalizm, kreatywność, wiedza i umiejętności Natalii skladają się na to, że zajęcia są bardzo efektywne. Doceniam również to, że Natalia jest dostępna nie tylko na zajciach, ale również po nich można liczyć na jej pomoc. Zajęcia sa niezwykle ciekawe, nie ma monotonii i typowej nauki tylko i wyłącznie z książek. Podsumowując polecam :)

Lenguas- Natalia Karpacz

Muchas gracias María y nos vemos en la clase:)!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2019

Natalia jest wspaniałym nauczycielem, który wsłuchuje się w potrzeby i prośby ucznia. Dodatkowo, wykazuje się ona wysokim profesjonalizmem w swojej pracy, gdzie poziom nauczania jest dostosowywany do możliwości ucznia i stale uaktualniany. Natalia jest zawsze przygotowana do zajęć i sprytnie przeplata nudne gramatyczne regułki z najróżniejszymi artykułami, zadaniami oraz filmami czy muzyką. Dzięki temu, iż podczas zajęć stale rozmawiamy po Hiszpańsku wreszcie byłam w stanie przełamać psychiczną barierę i zaczęłam komunikować się w tym języku bez większych problemów.
Poza tym, Natalia jest niesamowicie pozytywną, otwartą i cierpliwą osobą, dzięki czemu zajęcia z nią to sama przyjemność. :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2019

Trafiając na ten portal każdy z nas szuka osoby, która sprawi, że jak za dotknięciem różdżki zaczniemy rozmawiać w języku obcym. Osobiście długo borykalam się z problemem nauki języka az do momentu rozpoczęcia nauki z Natalią. Od pierwszych minut naszych zajęć poczułam pewność, że jest to sposób, z którą mogę w końcu ruszyć z miejsca. Niesamowicie pogodna, kompetentna i rzetelnie pochodząca do każdych zajęć. Nie ma możliwości, że uda nam się nie zrobić zadania, albo powiedzieć, że mi to słówka nie wchodzą do głowy Natalia zawsze podsuwa rozwiązania, które ułatwiają naukę, pamięta o tym co my uczniowie mamy do zrobienia. Dzięki temu buduje świadomość systematyczności, a jak każdy z nas wie to jest klucz do sukcesu. Efekt minął rok, a ja mówię w języku obcym to rezultat naszej współpracy, chęci obu stron i niesamowicie wielkiego daru jaki ma w sobie Natalia. Uczy, motywuje, zachęca, wymaga, pomaga jest dla nas!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2019

Natalia to zarówno świetna nauczycielka jak i osoba. Zaraża optymizmem, opowiada o ciekawostkach językowych i bardzo szybko rozpoznaje, w których działach należy "podszlifować" wiedzę. Jest otwarta na różnego rodzaju metody nauczania oraz na ich indywidualne dopasowanie do ucznia. Przez kilka miesięcy nauczyłam się bardzo wiele: zrozumiałam czasy, przyswoiłam wiele niezbędnych słów oraz zdałam sobie sprawę z tego gdzie mam największe braki. Natalia jest elastyczna jeżeli chodzi o terminy zajęć oraz ich zmiany w przypadku różnego rodzaju losowych sytuacji. Zdecydowanie polecam!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Na korepetycje zdecydowałam się ze względu na barierę w mówieniu po angielsku. Wcześniej próbowałam zajęć w szkołach językowych, ale nie przynosiły oczekiwanych rezultatów. U Natalii nawet nie zauważyłam jak przełamałam blokadę i teraz nie boję się rozmawiać po angielsku :) zajęcia mijają w swobodnej atmosferze, a w razie potrzeby materiał jest powtarzany aż do skutku. Duży plus należy się również za elastyczność jeżeli chodzi o terminy zajęć. Polecam! :)

avatar
Ryszard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Uczę się hiszpańskiego od marca 2019 zaczynając od poziomu zerowego w chwili obecnej (sierpień 2019) potrafię przeczytać ze zrozumieniem menu w restauracji i złożyć zamówienie , dość swobodnie poruszać się po sklepie i robić zakupy prowadząc prostą konwersację ze sprzedawcami(np. pytanie o cenę , rozmiar). Potrafię zapytać się o drogę i powiedzieć jak gdzieś dojść. Liczę do tysiąca, potrafię określić czas, znam dni tygodnia , pory roku , kolory. Znam nazwy warzyw, owoców, mięs jak również ubrań. Potrafię opisać mieszkanie. Samodzielnie tworzę proste zdania , potrafię opowiedzieć o tym co robię w pracy w domu czy na wakacjach. Uważam że w tak krótkim czasie opanowałem zasób słownictwa potrzebnego do funkcjonowania na codzień i dość swobodnie zaczynam nim operować. Polecam Natalię która dobrze rozpoznaje potrzeby uczniów i wg. tego dobiera odpowiedni materiał do nauki. Lekcje prowadzone są via Skypie do czego miałem początkowo sceptyczne podejście ale okazało się to bardzo praktycznym rozwiązaniem. Dzięki temu cały czas mamy ze sobą kontakt i mogę się uczyć bez względu na miejsce pobytu. Zajęcia są ciekawie prowadzone przy użyciu wielu przydatnych narzędzi np. konwersacje, praca z książką czy rozumienie ze słuchu. Co jakiś czas gruntowne powtórki pozwalają utrwalić poznany materiał. Reasumując jestem bardzo zadowolonym uczniem pani Natalii.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2019

Pani Natalia przemiła osoba z ogromną wiedzą.Potrafi prowadzić zajęcia dopasowane do danej osoby.Uczymy się razem z mężem już pół roku i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Od września chcemy aby syn również uczył się hiszpańskiego u Pani Natalii co świadczy o bardzo wysokiej jakości prowadzonych zajęć.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Natalia nie dość, że jest świetnym kompanem do rozmów o świecie i podróżach to z pewnością bardzo dobrym nauczycielem. Nie tylko potrafi dopasować formę prowadzenia zajęć oraz materiały do ucznia, ale i bardzo poprawić pewność siebie w języku. Zdecydowania polecam!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2018

Dzięki Pani Natalii córka poprawiła oceny w szkole, zaczyna rozumieć, jesteśmy bardzo zadowoleni. Lekcje online, elastyczne terminy, nie musimy nigdzie jeździć - na plus. Poza tym wiedza Pani Natalii na temat Hiszpanii jest szeroka, szkoda , że nie ma takiego nauczyciela w szkole :). Pozdrawiamy

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2017

Natalia prowadzi zajęcia w przyjaznej atmosferze. Swoją znakomitą umiejętność przekazywania wiedzy, uzupełnia świetnym przygotowaniem na zajęcia. Materiały, na których pracowaliśmy zawsze pozwalały mi w pełni zrozumieć i przećwiczyć hiszpańską gramatykę, a podczas ćwiczeń z mówienia zyskałem pewność siebie w posługiwaniu się językiem. Natalia ma niesamowitą wiedzę o hiszpańskiej kulturze i nierzadko urozmaica lekcje tematami kuchni, zwyczajów i tradycji Hiszpanów. Lekcje z Natalią umożliwiły mi podejście do Amerykańskich egzaminów przedmiotowych SAT. Bardzo polecam zajęcia z Natalią!

avatar
Mieszko
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2017

Jestem studentem pani Natalii od roku i z całego serca mogę ją polecić! Lekcje odbywają się przez Skype, ale pani Natalia jest tak pozytywnie nastawiona i posiada ogromną wiedzę z j. hiszpańskiego, że nie nie czuć różnicy pomiedzy lekcjami face-to-face. Lekcje są profesjonalnie przygotowywane, tak samo jak materiały.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.