Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Gdańsk (Morena)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Ekonomia60 / 60 min

Natalia

Opis ogłoszenia

Posiadam doświadczenie w pracy w audycie oraz nauczaniu przedmiotów z rachunkowości, finansów i podatków. Udzielam korepetycji z zakresu studiów oraz szkół policealnych, również dla osób które chciałby poszerzyć wiedzę z rachunkowości i podatków. Pomogę również w rozliczeniach podatkowych lub księgowych (ryczałt, KPiR, KH, ZUS) lub w pisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich, magisterskich.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.