Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdańsk (Morena)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biznes60 / 60 min

Natalia

Opis ogłoszenia

Posiadam doświadczenie w pracy w audycie, księgowości oraz nauczaniu przedmiotów z rachunkowości i podatków. Udzielam korepetycji z zakresu studiów oraz szkół policealnych, również dla osób które chciałby poszerzyć wiedzę z:- rachunkowości, - podatków, - kadr i płac,- ekonomii, makroekonomii, mikroekonomii,- finansów, - matematyki finansowej.Pomagam również w rozwiązywaniu zadań z przedmiotów: rachunkowość, księgowość, podatki, finanse, ekonomia, mikroekonomia, makroekonomia, zarządzanie. Pomogę w przygotowaniu do egzaminu dla Technika rachunkowości A.36 (A36) - Prowadzenie rachunkowości i w korzystaniu z programu insERT Rewizor.Oferuję szybką i solidną pomoc oraz doskonały kontakt.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek15:00 - 20:00
Środa15:00 - 20:00
Czwartek15:00 - 20:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota09:00 - 15:00
Niedziela09:00 - 15:00

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.