Natalia Roman

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
 
Online
Sopot (gorny sopot)
Gdańsk (gdansk wrzeszcz +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Czas pandemii jest świetną okazją, aby pouczyć się języka. Serdecznie zapraszam na ciekawe lekcje online!

Trochę o mnie:

Jestem osobą bilingualną. Od dziecka edukacje odbywałam w języku angielskim, rozpoaczynając od szkoły Amerykańskiej, przez program Middle Years Programme ( gimnazjum, realizowany w 3 LO Gdynia) po wyjazd do Holandii na stypendium Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego. Obecnie jestem absolwentką programu matury międzynarodowej (IB) w 3 LO Gdynia, a od września rozpoczynam medycynę w Londynie. We powyżej wymienionych szkołach wykładowym językiem był j.angielski. Dzięki niekonwencjonalnej edukacji oferuje ciekawe lekcje dostosowane do potrzeb i celów ucznia, gdzie nacisk kładziony jest na rozmowę. 

Pozdrawiam serdecznie,
Natalia Roman

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 22:00
Sobota09:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.