Natalia Roman

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Sopot (gorny sopot)
Gdańsk (gdansk wrzeszcz +2)

Natalia Roman

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Natalia Roman

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2021

Bardzo miła, zorganizowana, empatyczna osoba, łatwo dostosowująca się do potrzeb ucznia. Świetne przygotowanie pod kątem egzaminów na studia medyczne za granicą, dysponuje dużą ilością materiałów ćwiczeniowych, których przerobienie pomaga w poznaniu struktury danego egzaminu. Sprawny kontakt z uczniem i ciekawe merytorycznie lekcje rozwijające poziom słownictwa :))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.