Natalia Lidia Arczyńska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Kochani,

Zapraszam na lekcje hiszpańskiego z pasją

10 lat doświadczenia językowego, w tym 4 lata w nauczaniu. Studiowałam filologię hiszpańską na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Uniwersytecie Łódzkim, pracowałam w prywatnej szkole językowej w Łodzi. Odbyłam liczne podróże po Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej oraz mieszkałam kilka lat w Hiszpanii i w Meksyku. 

Moja praca to moja pasja. Jestem całkowicie pochłonięta tą pasją - pasją do języka, do kultury latynoamerykańskiej, historii, sztuki, literatury, latynoskich tańców etc. Doświadczyłam tej kultury i języka, więc teraz mogę jeszcze lepiej uczyć Ciebie ;)

Ze mną nauczysz się hiszpańskiego na wszystkich poziomach, również od podstaw. Przygotowuję do matur, egzaminów DELE, wakacji, studiów itd. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, zapewniając naukę jak najbardziej odpowiadającą jego potrzebom. Ze mną nie tylko nauczysz się języka, ale i poznasz i zrozumiesz kulturę, mentalność, obyczaje… Chętnie dzielę się z uczniami filmami, muzyką, anegdotkami z moich podróży i prywatnych doświadczeń w tych krajach. 

Zapewniam kompleksową i nie nudną edukację. 

Zajęcia online lub stacjonarnie w Gdańsku.
Online - 50 zł 
U mnie w Gdańsku - 55/60 zł 
U ucznia na terenie Trójmiasta - do ustalenia

Ceny są uzależnione od poziomu zaawansowania.

Zapraszam osoby w każdym wieku :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2019
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
filologia hiszpańska
Kursy i szkolenia
05.2018
Certyfikat Instytutu Cervantesa DELE B2
Doświadczenie
09.2016 - 07.2017
Szkoła języków obcych dla dzieci - Baby English Center

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2020

Najlepszy nauczyciel pod słońcem! To nie tylko wiedza, ale sposób dzielenia się komunikacyjnymi wskazówkami. Natalia zaraża pasją, dzięki temu nauka to przyjemność. Polecam!

Natalia Lidia Arczyńska

Ola miała dobre podstawy oraz naturalne zdolności ale bardzo dużą blokadę językową i problemy z komunikacją. Rozpracowałyśmy to dużą ilością konwersacji. Filmy, piosenki, teksty kultury również pomogły z oswojeniem się z językiem mówionym. Teraz Ola swodobnie rozmawia, naturalnie się komunikuje.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2020

Z zaangażowaniem i z pasją prowadzone lekcje, widać że nauczycielka zna się na rzeczy- język, ale też kultura Hiszpanii i Ameryki łacińskiej nie są jej obce. Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą się szybko i dobrze nauczyć języka hiszpańskiego

Natalia Lidia Arczyńska

Daria to bardzo zdolna uczennica, która przygotowuje się do matury rozszerzonej. Na lekcjach robimy wszystko - od gramatyki, po ćwiczenia, konwersacje, mówienie, słuchanie, pisanie - wszystko. Myślę, że dobrze sobie poradzi na maturze, Powodzenia! <3

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Naprawdę gorąco polecam, nauczyłam się języka hiszpańskiego od podstaw, dorównując przy tym moim kolegom, którzy uczą się hiszpańskiego conajmniej od 2/3 lat. Teraz potrafię bardzo dobrze pisać i mówić po hiszpańsku

Natalia Lidia Arczyńska

Tak, Asia zmieniła szkołę od 2 klasy liceum i musiała bardzo szybko nadrobić materiał z zakresu hiszpańskiego rozszerzonego z całego roku. Zrobiłyśmy to w ok. 4-5 miesięcy i teraz Asia bardzo dobrze zdała test z całego roku oraz dostaje dobre stopnie w szkole. Bardzo dokładnie zrobiłyśmy całą gramatykę z tego zakresu, żeby miała solidne podstawy do dalszej nauki.
Jestem bardzo zadowolona z efektów i bardzo dumna z Asi :) Gratuluję!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.