Natalia Lidia Arczyńska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia

Natalia Lidia Arczyńska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Natalia Lidia Arczyńska

O mnie

Zapraszam na naukę hiszpańskiego z pasją! Jestem lektorką z doświadczeniem (roczny czas pracy w prywatnej szkole językowej dla dzieci oraz 5 miesięcy pobytu w Hiszpanii) oraz dziewczyną całkowicie pochłoniętą pasją - pasją do języka, pasją do kultury latynoamerykańskiej i hiszpańskiej, pasją do podróży w tamte miejsca. Ze mną nauczysz się hiszpańskiego od podstaw albo na poziomie średniozaawansowanym. Zapewniam kompleksową i nie nudną edukację.

Dla dzieci - nauka przez zabawę i naturalne zapamiętywanie poprzez powtarzanie. Na lekcjach mówię naprzemiennie po polsku i po hiszpańsku, tak, żeby dziecko się osłuchało i samo zaczęło kojarzyć słówka.

Przygotowanie do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.Aktualnie jestem zainteresowana nauczaniem głównie dzieci, ale zapraszam osoby w każdym wieku :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2019
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
filologia hiszpańska
Kursy i szkolenia
05.2018
Certyfikat Instytutu Cervantesa DELE B2
Doświadczenie
09.2016 - 07.2017
Szkoła języków obcych dla dzieci - Baby English Center

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2020

Najlepszy nauczyciel pod słońcem! To nie tylko wiedza, ale sposób dzielenia się komunikacyjnymi wskazówkami. Natalia zaraża pasją, dzięki temu nauka to przyjemność. Polecam!

Natalia Lidia Arczyńska

Ola miała dobre podstawy oraz naturalne zdolności ale bardzo dużą blokadę językową i problemy z komunikacją. Rozpracowałyśmy to dużą ilością konwersacji. Filmy, piosenki, teksty kultury również pomogły z oswojeniem się z językiem mówionym. Teraz Ola swodobnie rozmawia, naturalnie się komunikuje.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2020

Z zaangażowaniem i z pasją prowadzone lekcje, widać że nauczycielka zna się na rzeczy- język, ale też kultura Hiszpanii i Ameryki łacińskiej nie są jej obce. Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą się szybko i dobrze nauczyć języka hiszpańskiego

Natalia Lidia Arczyńska

Daria to bardzo zdolna uczennica, która przygotowuje się do matury rozszerzonej. Na lekcjach robimy wszystko - od gramatyki, po ćwiczenia, konwersacje, mówienie, słuchanie, pisanie - wszystko. Myślę, że dobrze sobie poradzi na maturze, Powodzenia! <3

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Naprawdę gorąco polecam, nauczyłam się języka hiszpańskiego od podstaw, dorównując przy tym moim kolegom, którzy uczą się hiszpańskiego conajmniej od 2/3 lat. Teraz potrafię bardzo dobrze pisać i mówić po hiszpańsku

Natalia Lidia Arczyńska

Tak, Asia zmieniła szkołę od 2 klasy liceum i musiała bardzo szybko nadrobić materiał z zakresu hiszpańskiego rozszerzonego z całego roku. Zrobiłyśmy to w ok. 4-5 miesięcy i teraz Asia bardzo dobrze zdała test z całego roku oraz dostaje dobre stopnie w szkole. Bardzo dokładnie zrobiłyśmy całą gramatykę z tego zakresu, żeby miała solidne podstawy do dalszej nauki.
Jestem bardzo zadowolona z efektów i bardzo dumna z Asi :) Gratuluję!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.