Natalia Arczyńska Español Premium

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Nowy Dwór Mazowiecki
Opole
Nysa
Kluczbork

Natalia Arczyńska Español Premium

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii
Dla użytkownika Natalia Arczyńska Español Premium

O mnie

Zapraszam na naukę hiszpańskiego z pasją! Jestem lektorką z doświadczeniem oraz dziewczyną całkowicie pochłoniętą pasją - pasją do języka, pasją do kultury latynoamerykańskiej i hiszpańskiej, pasją do podróży w tamte miejsca. Ze mną nauczysz się hiszpańskiego na wszystkich poziomach, również od podstaw. Zapewniam kompleksową i nie nudną edukację.Przygotowuję do matury oraz do egzaminów DELE.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Uniwersytet Jagielloński - filologia hiszpańska
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
filologia francuska
Kursy i szkolenia
05.2018
Certyfikat Instytutu Cervantesa DELE wydany w Madrycie przez Ministerstwo Edukacji i Nauki Królestwa Hiszpanii
Doświadczenie
08.2016 - 08.2017
Prywatna szkoła językowa - Baby English Center w Łodzi
Prowadzenie lekcji języka hiszpańskiego dla grup dzieci (metodą Genki Spanish) oraz dorosłych na różnych poziomach.
06.2017 - aktualnie
Prywatne lekcje autorską metodą
Od 2017 roku prowadzę prywatne lekcje niezrzeszające mnie z żadną szkołą językową. W ten sposób wypracowałam własną metodę nauki języka opartą na płynnej komunikacji oraz poprawności gramatycznej.
09.2020 - aktualnie
Szkoła języków obcych i kreatywności OwlRight w Gdańsku
09.2021 - aktualnie
Prywatna szkoła podstawowa i liceum Mental Arts w Gdańsku
Prywatna szkoła podstawowa i liceum Mental Arts to alternatywny projekt nauczania kładący nacisk na psychologię i social skills

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2023

Bardzo serdecznie polecam. Pani Natalia zawsze uśmiechnięta i zaraża pozytywną energią. Przyjazna i przytulna atmosfera na zajęciach, bardzo fajna forma edukacji. Powtarzanie poprzednich lekcji co zajęcia super pomaga w utrwalaniu wiedzy. Gdy czegoś nie wiem lub nie pamiętam to nic się nie dzieję, nie ma stresu i problemów. Zdecydowanie polecam ;)

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2023

Z Natalia pracujemy razem od kilku miesiecy. Jestem poczatkujacy i moge smialo powiedziec, ze dzieki jej wskazowkom niezwykle latwo przyswajam wiedze. Na lekcji mamy luzna atmosfere i moge zapytac czego nie rozumiem bez zadnego skrempowania. Lekcje sa urozmaicone i cwiczymy kazdy aspekt hiszpanskiego, czytanie ze zrozumieniem, sluchanie i wymowe. bardzo polecam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2022

Na lekcjach panuje bardzo sympatyczna atmosfera. Zawsze mogę zapytać o to, czego nie rozumiem, poprosić o wyjaśnienie i zawsze otrzymuję satysfakcjonującą odpowiedź. Realizujemy treści w tempie dostosowanym do mojego poziomu. Mogę zdecydować, czy dostaję pracę domową, czy nie. Jeśli już coś umiem i pamiętam, przechodzimy dalej i dzięki temu nie tracimy czasu, tylko idziemy do przodu. Jeśli natomiast czuję, że coś mi nie idzie, śmiało mogę powiedzieć, że potrzebuję większej powtórki w tym zakresie. Polecam!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2022

Świetna nauczycielka, bardzo dobra metoda nauczania. Natalia ma indywidualne podejście do każdego kto chce nauczyć się języka. Do tego jest bardzo pozytywna i mega przyjacielska. Nauka z nią to sama przyjemność. Serdecznie polecam :)

avatar
Majka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2022

Bardzo polecam! Z Natalią zaczęłam uczyć się hiszpańskiego od podstaw i jestem mega zadowolona - zajęcia fajne, w miłej atmosferze, podoba mi się też, że przy okazji dużo się można dowiedzieć o kulturze :) Sama Natalia jest bardzo sympatyczna, przez co zajęcia przebiegają w fajnej i bezstresowej atmosferze, a to ważne, bo dzięki temu nie zniechęcam się szybko, a miewam z tym kłopot

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2021

Pani Natalia pomogła mi w interpretacji tekstów piosenek i ich poprawnej fonetyce. Nasze zajęcia nie były typowymi lekcjami języka co pokazuje, że jest to osoba elastyczna, z bardzo szeroką wiedzą na temat zarówno języka jak i kultury hiszpańskiej a także kubańskiej. Ponadto bardzo miła atmosfera zajęć sprawiła, że bez dyskusyjnie daję 5 gwiazdek. Serdecznie polecam :)

avatar
dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2021

Pani Natalia jest świetną nauczycielką i potrafi wszystko super wytłumaczyć, dzięki niej nauczyłam się w krótkim czasie wielu nowych rzeczy z hiszpanskiego!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2021

BARDZO POLECAM PANIĄ NATALIE JEST FANTASTYCZNA. MOJA CÓRKA JUŻ DŁUGO UCZĘSZCZA NA JEJ LEKCJE I ZA KAŻDYM RAZEM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKA NA KOLEJNE SPOTKANIE.. PANI NATALIĄ JEST BARDZO CIERPLIWA KOMPETENTNĄ.. ODDAJE CAŁE SWOJE SERCE JAK PROWADZI LEKCJE

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2021

Natalia jest świetną nauczycielką, taką z powołania. Podchodzi do każdego indywidualnie, z anielską cierpliwością powtarza materiał z poprzednich lekcji. Uczy nie tylko wiedzy książkowej ale też prawdziwych obyczajów jakie panują w krajach hiszpańsko języcznych. Widać, że sprawia jej to radość. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Natalię i mam nadzieję, że będziemy kontynuować wspólną naukę.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Natalia jest rewelacyjną nauczycielką, doskonale objaśnia nowe zagadnienia, a tempo pracy jest dobrze dostosowane do poziomu ucznia.
Dodatkowo jej płynność w języku hiszpańskim robi wrażenie, dużym atutem jest też jej znajomość kultury państw hiszpańskojęzycznych - Natalia często podczas lekcji przemyca ciekawostki urozmaicające naukę.
Polecam z pełnym przekonaniem!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2021

Zajęcia są super prowadzone widać ze z pasją. Pani Natalia potrafi wszystko wytłumaczyć i praca z nią to sama przyjemność.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2021

Zdecydowałam się na indywidualne lekcje , ponieważ po przerwie chciałam przypomnieć sobie oraz rozwinąć język hiszpański . Natalia dopasowuje materiał do potrzeb ucznia, od razu poznaje słabe punkty i pracuje przede wszystkim nad nimi , dostosowuje sposób przekazania wiedzy do ucznia. Poza tym ogromnym plusem jest możliwość dopasowania godzin zajęć do czasu wolnego. Natalia jest zawsze świetnie przygotowana . Polecam gorąco

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2021

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Nauczyciel z pasji, umiejący wytłumaczyć dane zagadnienia. Wszystkie materiały przygotowane. Zajęcia u Pani Natalii to sama przyjemność!:)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2020

Najlepszy nauczyciel pod słońcem! To nie tylko wiedza, ale sposób dzielenia się komunikacyjnymi wskazówkami. Natalia zaraża pasją, dzięki temu nauka to przyjemność. Polecam!

Natalia Arczyńska Español Premium

Ola miała dobre podstawy oraz naturalne zdolności ale bardzo dużą blokadę językową i problemy z komunikacją. Rozpracowałyśmy to dużą ilością konwersacji. Filmy, piosenki, teksty kultury również pomogły z oswojeniem się z językiem mówionym. Teraz Ola swodobnie rozmawia, naturalnie się komunikuje.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2020

Z zaangażowaniem i z pasją prowadzone lekcje, widać że nauczycielka zna się na rzeczy- język, ale też kultura Hiszpanii i Ameryki łacińskiej nie są jej obce. Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą się szybko i dobrze nauczyć języka hiszpańskiego

Natalia Arczyńska Español Premium

Daria to bardzo zdolna uczennica, która przygotowuje się do matury rozszerzonej. Na lekcjach robimy wszystko - od gramatyki, po ćwiczenia, konwersacje, mówienie, słuchanie, pisanie - wszystko. Myślę, że dobrze sobie poradzi na maturze, Powodzenia! <3

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Naprawdę gorąco polecam, nauczyłam się języka hiszpańskiego od podstaw, dorównując przy tym moim kolegom, którzy uczą się hiszpańskiego conajmniej od 2/3 lat. Teraz potrafię bardzo dobrze pisać i mówić po hiszpańsku

Natalia Arczyńska Español Premium

Tak, Asia zmieniła szkołę od 2 klasy liceum i musiała bardzo szybko nadrobić materiał z zakresu hiszpańskiego rozszerzonego z całego roku. Zrobiłyśmy to w ok. 4-5 miesięcy i teraz Asia bardzo dobrze zdała test z całego roku oraz dostaje dobre stopnie w szkole. Bardzo dokładnie zrobiłyśmy całą gramatykę z tego zakresu, żeby miała solidne podstawy do dalszej nauki.
Jestem bardzo zadowolona z efektów i bardzo dumna z Asi :) Gratuluję!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.