Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos50 / 60 min

Sebastian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z pięknego przedmiotu jakim jest wiedza o społeczeństwie na poziomie szkoły ponadpostawowej. W szczególności pomogę maturzystom przy zadaniach maturalnych dzięki którym matura z wos-u będzie przyjemnością.

Dysponuję niezbędnymi materiałami odpowiednimi na każdy poziom nauczania, a także rozległą wiedzą. Poza tym chciałbym zaznaczyć, że uczę w wyjątkowym stylu wykorzystując nowoczesne sposoby przyswajania wiedzy.

Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby w przyjaznej atmosferze przygotować się rzetelnie do kartkówki, sprawdzianu, odpowiedzi ustnej, egzaminu maturalnego czy też olimpiady.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 21:00
Wtorek16:00 - 21:00
Środa16:00 - 21:00
Czwartek16:00 - 21:00
Piątek16:00 - 21:00
Sobota15:00 - 21:00
Niedziela15:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 07.2023
Uniwersytet w Białymstoku
Magister
Historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2019 - aktualnie
Korepetycje
Od czterech lat udzielam prywatnie indywidualnych i grupowych korepetycji uczniom szkół podstawowych, ponadpodstawowych, a także studentom historii. W przeszłości pracowałem również w centrum korepetycji.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2023

Od 3 lat korzystam z korepetycji u Pana Sebastiana i jestem z nich bardzo zadowolona, Jest fenomenalnym nauczycielem, godnym polcenia! Dzięki Panu Sebastianowi udało mi się zaliczyć bez poprawek kolokwia i egzaminy. Zawsze dawał cenne wskazówki i stosował różne metody dydaktyczne na przyswojenie wiedzy historycznej. Ponadto Pan Sebastian jest osobą kulturalną i rzetelną. Zajęcia zawsze były dostosowane do moich indywidualnych potrzeb. Dziękuję za super notatki!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2023

Serdecznie polecam przygotowania do matury z historii tylko pod okiem tego człowieka. Specjalista! Patrząc na wynik mojej zeszłorocznej matury, którą napisałem na 70% to było coś, a dodam, że przygotowywaliśmy się jedynie 3 miesiące. Został stworzony pode mnie plan, który został zrealizowany. Dzięki Panu Sebastianowi udało mi się dostać na wymarzony kierunek studiów na który rok wcześniej się nie dostałem. Wyrazy podziękowania za świetnie przygotowanie, cenne wskazówki i wiele rad.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.