Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Białystok

Sebastian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Sebastian

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 07.2023
Uniwersytet w Białymstoku
Magister
Historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2019 - aktualnie
Korepetycje
Od czterech lat udzielam prywatnie indywidualnych i grupowych korepetycji uczniom szkół podstawowych, ponadpodstawowych, a także studentom historii. W przeszłości pracowałem również w centrum korepetycji.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2023

Od 3 lat korzystam z korepetycji u Pana Sebastiana i jestem z nich bardzo zadowolona, Jest fenomenalnym nauczycielem, godnym polcenia! Dzięki Panu Sebastianowi udało mi się zaliczyć bez poprawek kolokwia i egzaminy. Zawsze dawał cenne wskazówki i stosował różne metody dydaktyczne na przyswojenie wiedzy historycznej. Ponadto Pan Sebastian jest osobą kulturalną i rzetelną. Zajęcia zawsze były dostosowane do moich indywidualnych potrzeb. Dziękuję za super notatki!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2023

Serdecznie polecam przygotowania do matury z historii tylko pod okiem tego człowieka. Specjalista! Patrząc na wynik mojej zeszłorocznej matury, którą napisałem na 70% to było coś, a dodam, że przygotowywaliśmy się jedynie 3 miesiące. Został stworzony pode mnie plan, który został zrealizowany. Dzięki Panu Sebastianowi udało mi się dostać na wymarzony kierunek studiów na który rok wcześniej się nie dostałem. Wyrazy podziękowania za świetnie przygotowanie, cenne wskazówki i wiele rad.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.