Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Toruń (Centrum +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Doświadczona nauczycielka z kilkunastoletnim stażem udzieli korepetycji z niemieckiego na każdym poziomie, także dla studentów germanistyki. Przygotowanie do matury, studiów, egzaminów, olimpiad, nauka od podstaw, konwersacje itp. Indywidualne podejście, skuteczne metody nauczania, duża ilość konwersacji. Zainteresowanym proponuję zajęcia z wykorzystaniem tekstów literatury i kultury niemieckojęzycznej. Zapraszam!

UWAGA, NOWA OFERTA DLA NAJMŁODSZYCH! PÓŁGODZINNE ZAJĘCIA INDYWIDUALNE ZA JEDYNE 20 ZŁ! Mam duże doświadczenie w pracy z przedszkolakami, pracowałam także w żłobku. Mam wykształcenie w zakresie edukacji artystycznej i chętnie włączę do zajęć elementy, muzyki, plastyki i ruchu. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
20 lipca 2020

Niestety atmosfera w mieszkaniu Pani Aleksandry nie sprzyja nauce:(

Aleksandra

Większości moich uczniów obecność łagodnego psa i towarzyskich kotów nie przeszkadza, wręcz przeciwnie - zwłaszcza dzieci są zachwycone i przychodzą chętnie. Cóż, moja wina - zapomniałam uprzedzić, że mam zwierzęta.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2017

Polecam serdecznie Panią Aleksandrę. Solidna,dokładna, rzeczowa i słowna. Profesjonalna praca translacyjna. Bardzo dobry kontakt mailowy.

Aleksandra

Dziękuję i polecam się na przyszłość :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.