Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Toruń (Centrum +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Mam kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych na wszystkich poziomach i we wszystkich grupach wiekowych. Gwarantuję pozytywną atmosferę, cierpliwość i indywidualne podejście do ucznia, uwzględniające jego zainteresowania, mocne i słabe strony. Języki obce to mój zawód, ale także pasja, którą staram się zarażać inne osoby. Najmłodszym proponuję lekcje w formie wesołej zabawy, dostosowanej do zainteresowań i upodobań uczniów - posiadam dużo gier planszowych, książeczek, zabawek, pianino, materiały plastyczne, możemy także przeprowadzić zajęcia na świeżym powietrzu, w ruchu :-). 
W domu mam przyjaznego psa i sympatyczne koty, które lubią przysłuchiwać się lekcjom. Jestem otwarta także na współpracę z osobami z trudnościami edukacyjnymi i "blokadą" językową, która pomogę pokonać :-) Nie boję się nietypowych wyzwań i tak zwanych "trudnych przypadków". Mam doświadczenie w pracy z cudzoziemcami (uczę także po rosyjsku). We współpracy jestem rzetelna i słowna. Tego samego oczekuję od drugiej strony. Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
20 lipca 2020

Niestety atmosfera w mieszkaniu Pani Aleksandry nie sprzyja nauce:(

Aleksandra

Większości moich uczniów obecność łagodnego psa i towarzyskich kotów nie przeszkadza, wręcz przeciwnie - zwłaszcza dzieci są zachwycone i przychodzą chętnie. Cóż, moja wina - zapomniałam uprzedzić, że mam zwierzęta.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2017

Polecam serdecznie Panią Aleksandrę. Solidna,dokładna, rzeczowa i słowna. Profesjonalna praca translacyjna. Bardzo dobry kontakt mailowy.

Aleksandra

Dziękuję i polecam się na przyszłość :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.