Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gliwice
Zabrze
Ruda Śląska
Knurów
Bytom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 - 75 / 45 min

Patrycja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Lekcje gry na fortepianie, pianinie i keyboardzie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia połączone sa z nauką czytania nut oraz ćwiczeniami muzycznymi kształtującymi słuch i poczucie rytmu.

Jestem zawodowym muzykiem - nauczycielką z sześcioletnim stażem pedagogicznym. Zajęcia dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia. W moim programie nauczania znajduja się zarówno utwory klasyczne, jak i rozrywkowe.

Udzielam lekcji dzieciom (od 4 roku życia), młodzieży i dorosłym. Pomagam także w ćwiczeniach uczniom szkół muzycznych. Lekcje mogą odbywać się w moim studio muzycznym lub mogę przyjeżdżać na zajęcia do Państwa. 

Proszę o kontakt telefoniczny: 691-35-07-86  lub wiadomość. 

Zapraszam! :) 

PIANINO, KEYBOARD, FORTEPIAN

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2014
Studia magisterskie
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona z zajęć w studio u Pani Patrycji. Jestem osobą dorosła, która w młodości przez 12 lat uczyła się w szkole muzycznej i obecnie po kilkunastu latach przerwy wróciłam do gry na pianinie. Dzięki kompetetntemu nauczycielowi szybko przypomniałam sobie wcześniejsze umiejętności, które mogę dalej rozwijać, by grać ulubione utwory. Pani Patrycja oprócz nauczania organizuje w studio koncerty dla uczniów, a także umożliwia występyvprzed publicznością dla chętnych uczniów, co jest dodatkowym atutem. Polecam GORĄCO!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2020

Pani Patrycja jest bardzo miłą, ambitną i obowiązkową osobą. Szybko zyskała sympatię naszej córki. Lekcje gry na pianinie to sama przyjemność. Spokojnie można sie decydować właśnie na Panią Partycję :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu prowadzenia zajęć. Mamy dwójkę dzieci 4-latka i 10-latka. Dla każdego Pani ma przygotowany odrębny tok nauczania odpowiedni do wieku dziecka. Fajnym pomysłem są też naklejki, które dzieci dostają za dobrze zagrane utwory. Polecamy

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2019

Polecamy serdecznie Panią Patrycję. Nasza pociecha gra coraz lepiej i ma za sobą pierwszy publiczny występ :-) Czekamy z niecierpliwością na kontynuowanie nauki po wakacjach. Pozdrawiamy!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2014

Nauczycielka z świetnym podejściem do dzieci. Mój Piotruś uwielbia lekcje z Panią Patrycją i sam ćwiczy na pianinku dzięki czemu efekty są super. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.