Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Gliwice
Zabrze
Ruda Śląska
Knurów
Bytom
Tarnowskie Góry
Piekary Śląskie
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 - 70 / 45 min

Patrycja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Pianino, keyboard - ONLINE - lekcje, pomoc w ćwiczeniu 
Ksztalcenie słuchu, teoria muzyki

Lekcje gry na pianinie lub keyboardzie od podstaw lub na wyższym poziomie zaawansowania połączone z nauką czytania nut oraz ćwiczeniami muzycznymi kształtującymi słuch i poczucie rytmu.

Jestem zawodowym muzykiem oraz nauczycielką z sześcioletnim stażem pedagogicznym. Zajęcia dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia. W moim programie nauczania znajduja się zarówno utwory klasyczne jak i rozrywkowe.

Udzielam lekcji dzieciom (od 4 roku życia), młodzieży i dorosłym. Pomagam także w ćwiczeniach uczniom szkół muzycznych.

Zapewniam profesjonalizm oraz przyjazną atmosferę podczas zajęć. W zwiazku z obeca sytuacja lekcje odbywaja się online na bezpłatnej platformie - wystarczy dostęp do internetu oraz telefon lub komputer.. Proszę o kontakt telefoniczny: 782 - 376 - 931 lub wiadomość. 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2014
Studia magisterskie
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu prowadzenia zajęć. Mamy dwójkę dzieci 4-latka i 10-latka. Dla każdego Pani ma przygotowany odrębny tok nauczania odpowiedni do wieku dziecka. Fajnym pomysłem są też naklejki, które dzieci dostają za dobrze zagrane utwory. Polecamy

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2019

Polecamy serdecznie Panią Patrycję. Nasza pociecha gra coraz lepiej i ma za sobą pierwszy publiczny występ :-) Czekamy z niecierpliwością na kontynuowanie nauki po wakacjach. Pozdrawiamy!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2014

Nauczycielka z świetnym podejściem do dzieci. Mój Piotruś uwielbia lekcje z Panią Patrycją i sam ćwiczy na pianinku dzięki czemu efekty są super. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.