Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gliwice
Zabrze
Ruda Śląska
Knurów
Bytom

Patrycja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Patrycja

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2014
Studia magisterskie
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2020

Pani Patrycja jest bardzo miłą, ambitną i obowiązkową osobą. Szybko zyskała sympatię naszej córki. Lekcje gry na pianinie to sama przyjemność. Spokojnie można sie decydować właśnie na Panią Partycję :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu prowadzenia zajęć. Mamy dwójkę dzieci 4-latka i 10-latka. Dla każdego Pani ma przygotowany odrębny tok nauczania odpowiedni do wieku dziecka. Fajnym pomysłem są też naklejki, które dzieci dostają za dobrze zagrane utwory. Polecamy

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2019

Polecamy serdecznie Panią Patrycję. Nasza pociecha gra coraz lepiej i ma za sobą pierwszy publiczny występ :-) Czekamy z niecierpliwością na kontynuowanie nauki po wakacjach. Pozdrawiamy!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2014

Nauczycielka z świetnym podejściem do dzieci. Mój Piotruś uwielbia lekcje z Panią Patrycją i sam ćwiczy na pianinku dzięki czemu efekty są super. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.