Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Toruń
Warszawa
Włocławek
Inowrocław
Grudziądz
Płock
Płońsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Emisja głosu90 / 50 min

Maciej

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie rodziców, dzieci i młodzież oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć sie dobrze, ładnie, zdrowo i prawidłowo śpiewać i mówić. 

NA ŻYWO LEKCJE TYLKO W BYDGOSZCZY I OKOLICE. POZOSTAŁE MIASTA LEKCJE ONLINE.  

(UWAGA! Najlepiej pisać smsa bo Państwa wiadomość email może wpaść do spamu. Jeśli Państwo napiszą do mnie maila to proszę sprawdzić folder spam w swojej poczcie bo tam może trafić moja odpowiedź na Państwa wiadomość)

Prowadzę kursy i szkolenia z emisji głosu dla firm, szkół i różnych grup, które dużo pracują głosem i chcą to robić świadomie bez problemów zdrowotnych.

Zarażam moich uczniów pasją do muzyki i śpiewu.

Moi uczniowie/uczennice koncertują w klubach, nagrywają piosenki w studio nagrań, teledyski, biorą udział w konkursach wokalnych m.in konkurs piosenki angielskiej i wielokrotnie  je wygrywają.

Moja uczennica Nina doszła bardzo daleko w precastingach Voice Kids i była w pierwszej 300 na 5000 uczestników. Do  przesłuchań w ciemno czyli blindów wchodzi pierwsza 100.

Na moich lekcjach śpiewu oprócz ćwiczeń emisyjnych, oddechowych i dykcyjnych uczę krok po kroku pracy nad utworem.

1. Praca nad tekstem
2. Praca nad melodią
3. Precyzyjny rytm kluczem do sukcesu
4. Odpowiednie akcentowanie źródłem siły i ekspresji w utworze
5. Interpretacja czyli emocje, 
6. Intencja do słuchacza
7. Blue note… itp. 

Prowadzę również jedyny w Bydgoszczy dziecięco-młodzieżowy chór gospel, do którego serdecznie zapraszam dzieci i młodzież w wieku od 6-16 lat. Zajecia w tym chórze są bezpłatne.

A teraz kilka słów o mnie. Jestem mgr sztuki o specjalności śpiew solowy. Swój głos kształciłem u jednego z najlepszych barytonów w Polsce prof. Leszka Skrla na bydgoskiej Akademia Muzycznej i u świetnego pedagoga i wokalistki jazzowej  prof. Zagdańskiej. Swój głos doskonaliłem na stypendium na Łotwie u jednego z najlepszychŁotewskich tenorów - Karlis Zarins oraz na mistrzowskich kursach wokalnych u takich wspaniałych pedagogów śpiewu jak: Leonard Mróz, Barbro Marklund (profesor na akademii  Muzycznej w Oslo - Norwegia).

Zapraszam na lekcje :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 06.2008
Akademia Muzyczna w Bydgoszczy, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Magister
Śpiew solowy, Dyrygentura chóralna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.1998 - aktualnie
Home Music School
Edukacją muzyczną dzieci, młodzieży i dorosłych zajmuje się już ponad 20 lat. Udało mi się przez ten czas wykształcić wielu bardzo dobrych muzyków ale przede wszystkim rozbudzić w moich uczniach zamiłowanie do muzyki, sztuki i kultury.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2022

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Pan Maciej ukierunkował wokalnie moją córkę. Wskazał na słabe i mocne strony jej emisji głosu Polecam

Maciej

Bardzo dziękuję za opinie. Pozdrawiam

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2020

Z panem Maciejem współpracowałem prawie trzy lata, była to bardzo owocna współpraca, troszkę się nauczyłem ;).
Pan Maciej był bardzo zaangażowany w lekcje, cenię w nim ogromną elastyczność pod względem tego co robiliśmy i czego uczyliśmy się na lekcjach, a robiliśmy sporo - od śpiewu, przez pianino, po muśnięcie strun gitary klasycznej - efektem śpiewania i grania na pianinie jest nagranie kolędy widocznej wyżej. Wtedy dało się zobaczyć profesjonalizm i doświadczenie nie tylko w uczeniu, ale też w tworzeniu muzyki.
A w niej samej pan Maciej jest zakochany, i potrafi sprzedać to zakochanie innym!
Serdecznie polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Pan Maciej uczy mojego syna gry na dwóch instrumentach : gitarze i pianinie juz dobrych kilka lat. Jest świetnym nauczycielem, z wyjąkowym podejściem do dzieci. Jest profesjonalistą i potrafi dotrzeć do ucznia. Nawet jeżeli mój syn jest czasem humorzasty i czasem wolałby mieć wolne zamiast lekcji to kiedy Pan Maciej przychodzi wszystko mu mija w minutę.

avatar
Joanna i Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z lekcji gry na pianinie, których Pan Maciej udziela naszemu synkowi (9 lat). Muzyka była obecna w naszej rodzinie od zawsze, stąd zależało nam, by kontynuować tą tradycję. Dzięki Panu Maciejowi, Jego cierpliwości, wyjątkowemu podejściu do małego ucznia, wszystko odbywa się w radosny i niewymuszony sposób. Jednocześnie profesjonalizm, konsekwencja i dbałość o technikę sprawiają, że postępy są bardziej niż satysfakcjonujące. Po trzech latach spotkań możemy szczerze polecić Pana Macieja.

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2019

Pan Maciej posiada ogromną wiedzę muzyczną i jest nietuzinkowym instrumentalistą-praktykiem grającym na wielu instrumentach. Ma wspaniałe podejście zarówno do dzieci, jak i osób dorosłych, potrafi zachęcić do nauki, motywować swoich uczniów i pomagać im w tym, by robili postępy, a jednocześnie by gra dawała radość i była przyjemnością. Dzięki lekcjom z Panem Maciejem świat gry na keybordzie przemierza nasza córka, a ja - będąc już po czterdziestce - spełniam swoje marzenie o tym, by mimo wieku nauczyć się grać. Bardzo się cieszę, że spotkaliśmy tak wspaniałego nauczyciela i wszystkim gorąco Pana Macieja polecamy :)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2015

Pełen profesjonalizm, cierpliwość, umiejętność pracy z dziećmi, dobra współpraca z rodzicami. Gorąco polecam Pana Macieja.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2015

Polecam Macieja! Współpracujemy z Nim od ponad 3 lat. Efekty nauki gry na gitarze są rewelacyjne. Maciej ma odpowiednie podejście do dzieci, a lekcje prowadzi w urozmaicony sposób.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2015

Syn bardzo zadowolony, nawet w wakacje domagał się lekcji. Współpraca układa się bez zarzutów. Nauczyciel jest osobą ciepłą, nie podnosi głosu na dziecko, potrafi je zainteresować muzyką, a efekty nauki są widoczne, a raczej słyszalne ;)

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
20 września 2015

Witam, gorąco polecam szkołę Home Music School, nauczyciel z dużym doświadczeniem, lekcje prowadzone są pod kontem zainteresowań dziecka, dużym plusem jest mobilność nauczyciela :-).

avatar
anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2015

Serdecznie polecam lekcje u Pana Macieja! Rewelacyjny nauczyciel z profesjonalnym podejściem do ucznia. Świetna atmosfera na lekcji,indywidualne podejście do możliwości i oczekiwań ucznia, pomysłowość i zaangażowanie w proces nauczania. Efekty nauczania widoczne już po kilku lekcjach.Moja siedmioletnia córka nie miała pojęcia o grze na gitarze jeszcze rok temu we wrześniu, a w czerwcu zajęła pierwsze miejsce w szkolnym konkursie muzycznym gdzie mogła zagrać i zaśpiewać swoją ulubioną piosenkę! Córka nie może doczekać się każdej kolejnej lekcji. Dziękujemy Panie Macieju i serdecznie wszystkim polecamy lekcje w Home Music School!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2015

Doskonałe podejście do dzieci, rzetelność w pracy, organizowanie koncertów dla swoich uczniów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.