Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Bydgoszcz

Maciej

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Maciej

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 06.2008
Akademia Muzyczna w Bydgoszczy, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Magister
Śpiew solowy, Dyrygentura chóralna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.1998 - aktualnie
Home Music School
Edukacją muzyczną dzieci, młodzieży i dorosłych zajmuje się już ponad 20 lat. Udało mi się przez ten czas wykształcić wielu bardzo dobrych muzyków ale przede wszystkim rozbudzić w moich uczniach zamiłowanie do muzyki, sztuki i kultury.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Pan Maciej uczy mojego syna gry na dwóch instrumentach : gitarze i pianinie juz dobrych kilka lat. Jest świetnym nauczycielem, z wyjąkowym podejściem do dzieci. Jest profesjonalistą i potrafi dotrzeć do ucznia. Nawet jeżeli mój syn jest czasem humorzasty i czasem wolałby mieć wolne zamiast lekcji to kiedy Pan Maciej przychodzi wszystko mu mija w minutę.

avatar
Joanna i Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z lekcji gry na pianinie, których Pan Maciej udziela naszemu synkowi (9 lat). Muzyka była obecna w naszej rodzinie od zawsze, stąd zależało nam, by kontynuować tą tradycję. Dzięki Panu Maciejowi, Jego cierpliwości, wyjątkowemu podejściu do małego ucznia, wszystko odbywa się w radosny i niewymuszony sposób. Jednocześnie profesjonalizm, konsekwencja i dbałość o technikę sprawiają, że postępy są bardziej niż satysfakcjonujące. Po trzech latach spotkań możemy szczerze polecić Pana Macieja.

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2019

Pan Maciej posiada ogromną wiedzę muzyczną i jest nietuzinkowym instrumentalistą-praktykiem grającym na wielu instrumentach. Ma wspaniałe podejście zarówno do dzieci, jak i osób dorosłych, potrafi zachęcić do nauki, motywować swoich uczniów i pomagać im w tym, by robili postępy, a jednocześnie by gra dawała radość i była przyjemnością. Dzięki lekcjom z Panem Maciejem świat gry na keybordzie przemierza nasza córka, a ja - będąc już po czterdziestce - spełniam swoje marzenie o tym, by mimo wieku nauczyć się grać. Bardzo się cieszę, że spotkaliśmy tak wspaniałego nauczyciela i wszystkim gorąco Pana Macieja polecamy :)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2015

Pełen profesjonalizm, cierpliwość, umiejętność pracy z dziećmi, dobra współpraca z rodzicami. Gorąco polecam Pana Macieja.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2015

Polecam Macieja! Współpracujemy z Nim od ponad 3 lat. Efekty nauki gry na gitarze są rewelacyjne. Maciej ma odpowiednie podejście do dzieci, a lekcje prowadzi w urozmaicony sposób.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2015

Syn bardzo zadowolony, nawet w wakacje domagał się lekcji. Współpraca układa się bez zarzutów. Nauczyciel jest osobą ciepłą, nie podnosi głosu na dziecko, potrafi je zainteresować muzyką, a efekty nauki są widoczne, a raczej słyszalne ;)

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
20 września 2015

Witam, gorąco polecam szkołę Home Music School, nauczyciel z dużym doświadczeniem, lekcje prowadzone są pod kontem zainteresowań dziecka, dużym plusem jest mobilność nauczyciela :-).

avatar
anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2015

Serdecznie polecam lekcje u Pana Macieja! Rewelacyjny nauczyciel z profesjonalnym podejściem do ucznia. Świetna atmosfera na lekcji,indywidualne podejście do możliwości i oczekiwań ucznia, pomysłowość i zaangażowanie w proces nauczania. Efekty nauczania widoczne już po kilku lekcjach.Moja siedmioletnia córka nie miała pojęcia o grze na gitarze jeszcze rok temu we wrześniu, a w czerwcu zajęła pierwsze miejsce w szkolnym konkursie muzycznym gdzie mogła zagrać i zaśpiewać swoją ulubioną piosenkę! Córka nie może doczekać się każdej kolejnej lekcji. Dziękujemy Panie Macieju i serdecznie wszystkim polecamy lekcje w Home Music School!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2015

Doskonałe podejście do dzieci, rzetelność w pracy, organizowanie koncertów dla swoich uczniów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.