Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz
Toruń
Warszawa
Włocławek
Inowrocław

Maciej

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/518 opinii
Dla użytkownika Maciej

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 06.2008
Akademia Muzyczna w Bydgoszczy, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Magister
Śpiew solowy, Dyrygentura chóralna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.1998 - aktualnie
Home Music School
Edukacją muzyczną dzieci, młodzieży i dorosłych zajmuje się już ponad 20 lat. Udało mi się przez ten czas wykształcić wielu bardzo dobrych muzyków ale przede wszystkim rozbudzić w moich uczniach zamiłowanie do muzyki, sztuki i kultury.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2024

Maciej to bardzo dobry nauczyciel. Prowadzi profesjonalnie lekcje śpiewania. Ja pracuję z Maćkiem online i już po kilku pierwszych lekcjach było widać efekty. Do ucznia podchodzi indywidualnie, biorąc pod uwagę jego preferencje, możliwości a także dalszy rozwój. Ma ciekawe i różnorodne ćwiczenia, które powodują, że na lekcjach nie ma nudy, a jest progres :) Polecam nie tylko jeżeli chodzi o naukę śpiewu ale także naukę gry na instrumencie. Zawsze uśmiechnięty i z dobrym nastawieniem. Zarażający swoją pasją a poza profesjonalizmem, zawsze znajdzie czas, żeby zapytać się "Co tam u Ciebie dobrego słychać?". Polecam gorąco.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2023

Super nauczyciel!
Maciej uczy mnie grać na gitarze od około roku. Nigdy wcześniej nie miałem nic wspólnego z muzyką a dzięki jego indywidualnemu podejściu potrafię już dobrze zagrać większość utworów. Jestem dość starym uczniem, kilka lat po czterdziestce więc nie było to łatwe zadanie. Jednak efekty przerosły moje oczekiwania. Obecnie gram już na imprezach przy ognisku i mam za sobą dwa publiczne występy na scenie a apetyt rośnie na kolejne. Cały czas uczę się z Maciejem, podnoszę swoje umiejętności i z wielką ciekawością odkrywam nowe tajniki gry na gitarze - od klasycznej po gitarę elektryczną.
Zdecydowanie polecam naukę u Macieja, jest naprawdę świetnym nauczycielem i bardzo fajnym wesołym człowiekiem!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2023

Szukałam zajęcia, które pomoże mi oderwać się od codziennych obowiązków. Udało się! Znalazłam pana Macieja i jego lekcję muzyki.
Od miesiąca uczę się gry na flecie prostym. To dla mnie czas przyjemności, relaksu i radości, a jednocześnie rozwoju.
Pan Maciej, to nauczyciel z ogromną pasją. Potrafi nauczyć każdego!
Polecam z całego serca i zachęcam wszystkich.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2023

Dzięki panu Maciejowi syn przyswoił półroczny materiał z kształcenia słuchu (6 klasa SM) w zaledwie 3 spotkania.
Podejście do ucznia, wiedza oraz punktualność są na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2022

Pan Maciej sprawił, że gitara stała się dla. naszego syna pasją - gra codziennie!!! ( czego niestety nie uczynili wcześniejsi nauczyciele ). Nauczyciel z dużym doświadczeniem i ogromnym zaangażowaniem w proces nauczania. Indywidualne podejście do ucznia sprawia, że robi on duże postępy. Lekcje często urozmaicone są innymi instrumentami (ukulele, gitara. basowa, wzmacniacze itp.), co uatrakcyjnia zajęcia. Szczerze polecam Pana Macieja.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2022

Nasza przygoda z Panem Maciejem trwa już 2 lata. Najpierw mój syn zaczął się uczyć gry na gitarze oraz na pianinie, a później - również na obu instrumentach - dołączyła córka. Pan Maciej ma wspaniałe podejście do dzieci, umie je zachęcić nawet kiedy mają nastrój "nie chce mi się". Naukę zmienia w zabawę, reaguje na potrzeby i nastawienie dzieci. Bardzo ciekawym doświadczeniem były zajęcia "grupowe" gdzie dzieci przygotowywały koncert. Pan Maciej zachęca do bawienia się muzyką, do tworzenia własnych kompozycji. Z całego serca polecam lekcje u Pana Macieja.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2022

Pan Maciej uczy mojego syna gry na pianinie od trzech lat. Syn bardzo dużo wynosi z lekcji, szybko się uczy, ma możliwość grania utworów, które sam zaproponuje. Postępy widać już po pierwszych godzinach nauki. Pan Maciej jest doświadczonym, cierpliwym i bardzo pozytywnym nauczycielem. Polecam.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2022

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Pan Maciej ukierunkował wokalnie moją córkę. Wskazał na słabe i mocne strony jej emisji głosu Polecam

Maciej

Bardzo dziękuję za opinie. Pozdrawiam

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2020

Z panem Maciejem współpracowałem prawie trzy lata, była to bardzo owocna współpraca, troszkę się nauczyłem ;).
Pan Maciej był bardzo zaangażowany w lekcje, cenię w nim ogromną elastyczność pod względem tego co robiliśmy i czego uczyliśmy się na lekcjach, a robiliśmy sporo - od śpiewu, przez pianino, po muśnięcie strun gitary klasycznej - efektem śpiewania i grania na pianinie jest nagranie kolędy widocznej wyżej. Wtedy dało się zobaczyć profesjonalizm i doświadczenie nie tylko w uczeniu, ale też w tworzeniu muzyki.
A w niej samej pan Maciej jest zakochany, i potrafi sprzedać to zakochanie innym!
Serdecznie polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Pan Maciej uczy mojego syna gry na dwóch instrumentach : gitarze i pianinie juz dobrych kilka lat. Jest świetnym nauczycielem, z wyjąkowym podejściem do dzieci. Jest profesjonalistą i potrafi dotrzeć do ucznia. Nawet jeżeli mój syn jest czasem humorzasty i czasem wolałby mieć wolne zamiast lekcji to kiedy Pan Maciej przychodzi wszystko mu mija w minutę.

avatar
Joanna i Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z lekcji gry na pianinie, których Pan Maciej udziela naszemu synkowi (9 lat). Muzyka była obecna w naszej rodzinie od zawsze, stąd zależało nam, by kontynuować tą tradycję. Dzięki Panu Maciejowi, Jego cierpliwości, wyjątkowemu podejściu do małego ucznia, wszystko odbywa się w radosny i niewymuszony sposób. Jednocześnie profesjonalizm, konsekwencja i dbałość o technikę sprawiają, że postępy są bardziej niż satysfakcjonujące. Po trzech latach spotkań możemy szczerze polecić Pana Macieja.

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2019

Pan Maciej posiada ogromną wiedzę muzyczną i jest nietuzinkowym instrumentalistą-praktykiem grającym na wielu instrumentach. Ma wspaniałe podejście zarówno do dzieci, jak i osób dorosłych, potrafi zachęcić do nauki, motywować swoich uczniów i pomagać im w tym, by robili postępy, a jednocześnie by gra dawała radość i była przyjemnością. Dzięki lekcjom z Panem Maciejem świat gry na keybordzie przemierza nasza córka, a ja - będąc już po czterdziestce - spełniam swoje marzenie o tym, by mimo wieku nauczyć się grać. Bardzo się cieszę, że spotkaliśmy tak wspaniałego nauczyciela i wszystkim gorąco Pana Macieja polecamy :)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2015

Pełen profesjonalizm, cierpliwość, umiejętność pracy z dziećmi, dobra współpraca z rodzicami. Gorąco polecam Pana Macieja.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2015

Polecam Macieja! Współpracujemy z Nim od ponad 3 lat. Efekty nauki gry na gitarze są rewelacyjne. Maciej ma odpowiednie podejście do dzieci, a lekcje prowadzi w urozmaicony sposób.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2015

Syn bardzo zadowolony, nawet w wakacje domagał się lekcji. Współpraca układa się bez zarzutów. Nauczyciel jest osobą ciepłą, nie podnosi głosu na dziecko, potrafi je zainteresować muzyką, a efekty nauki są widoczne, a raczej słyszalne ;)

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
20 września 2015

Witam, gorąco polecam szkołę Home Music School, nauczyciel z dużym doświadczeniem, lekcje prowadzone są pod kontem zainteresowań dziecka, dużym plusem jest mobilność nauczyciela :-).

avatar
anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2015

Serdecznie polecam lekcje u Pana Macieja! Rewelacyjny nauczyciel z profesjonalnym podejściem do ucznia. Świetna atmosfera na lekcji,indywidualne podejście do możliwości i oczekiwań ucznia, pomysłowość i zaangażowanie w proces nauczania. Efekty nauczania widoczne już po kilku lekcjach.Moja siedmioletnia córka nie miała pojęcia o grze na gitarze jeszcze rok temu we wrześniu, a w czerwcu zajęła pierwsze miejsce w szkolnym konkursie muzycznym gdzie mogła zagrać i zaśpiewać swoją ulubioną piosenkę! Córka nie może doczekać się każdej kolejnej lekcji. Dziękujemy Panie Macieju i serdecznie wszystkim polecamy lekcje w Home Music School!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2015

Doskonałe podejście do dzieci, rzetelność w pracy, organizowanie koncertów dla swoich uczniów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.