Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Mińsk Mazowiecki
Cisie
Dębe Wielkie
Warszawa
Mrozy

Maciej Szuba

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Maciej Szuba

O mnie

Szanowni Państwo,

Jestem absolwentem studiów inżynierskich Politechniki Warszawskiej oraz studentem 1-go roku studiów magisterskich na kierunku Inżynieria Środowiska (ze specjalnością w zakresie Ciepłownictwa, Ogrzewnictwa, Wentylacji).

Moja praca inżynierska ("Hybrydowe źródła ciepła w budynku jednorodzinnym") zawierała szczegóły dotyczące obliczeń doborowych, tworzenia rysunków przestrzennych (modelowania brył i instalacji) za wykorzystaniem specjalistycznych programów inżynierskich oraz przedstawienie przykładów wykorzystania ekologicznych wariantów źródeł ciepła w budownictwie.

Lwią częścią mojej pracy zawodowej jest matematyka, modelowanie trójwymiarowe instalacji, modelowanie energetyczne budynków oraz kontakt z podwykonawcami głównie w języku angielskim. Wiedza zdobyta w ten sposób połączona z doświadczeniem zdobytym podczas świadczenia usług w zakresie korepetycji stawiają poziom przekazywanej wiedzy na naprawdę wysokim poziomie.

Oferuję indywidualne korepetycje z matematyki, informatyki oraz z muzyki (skrzypce) z dojazdem do ucznia lub online. Jestem osobą kontaktową, mam dar tłumaczenia, pomogę z bieżącym materiałem , przygotuję do egzaminów (poprawkowy, maturalny, ósmoklasisty).

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą korepetycji.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
07.2017
Certificate in Advanced English
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2023

Bardzo miło prowadzone zajęcia, Maciej super tłumaczy zadania, bardzo pomógł mi w przygotowaniach do matury
Polecam

Maciej Szuba

Cześć! Liczę na to, że Nasza współpraca rzeczywiście pomogła Ci z pozbyciem się lęku przed maturą i odniesiesz sukces!
Czekam na Twój wynik maturalny! :-)

avatar
-
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
8 maja 2023

Bardzo dobre sposoby na rozwiązywanie zadań. Lekcje ułatwiły mi podejście do matury i zrozumienie sposobów na zadanka maturalne. Ćwiczenia utrwaliły mi pamięć na rozwiązanie zadania przez co miałam łatwość na maturze. Czasem troszkę za szybko było tłumaczone ale może dlatego ze ja wolniej robię zadania haha

Maciej Szuba

Cześć, bardzo dziękuję za opinię. Szkoda, że nie 5*, przed lekcją zawsze mówię, żeby przeszkadzać mi na którymkolwiek z niezrozumiałych etapów zadania. Czekam na Twój wynik! :-)

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2023

Właśnie wyszedłem z mojej matury z matematyki. Wszystko, co mi mówił Pan Maciej na temat zadań powtórzyło się. Wszystkie schematy i pewniaki zostały opanowane i liczę na ponad 80% z matury, a pierwotnie bałem się, ze nie zaliczę :)
Te kilkanaście godzin przygotowań zmieniło kompletnie myślenie na temat zadań. Wszystko stało się dużo prostsze.

Super lekcje i bardzo polecam!!!

Maciej Szuba

Cześć! Bardzo dziękuję za opinię i czekam na Twój wysoki wynik maturalny już w lipcu! :-)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2023

Przygotowywałem się z Maciejem do matury z matematyki. Wszystkie pewniaki maturalne ze sposobami rozwiązań zostały przeze mnie perfekcyjnie opanowane. Dodatkowo podczas Naszych spotkań przećwiczyliśmy wszystko, co sprawiało mi choć najmniejszy problem. Każde zadanie zostało rozbijane na czynniki pierwsze i ze spokojem tłumaczone.

Dzięki nauce i rozmowom nie boję się podejścia matury i liczę na bardzo wysoki wynik.

Maciej Szuba

Dziękuję za opinię! Życzę powodzenia na maturze. Po lekcjach powinno pójść wyjątkowo łatwo i bezstresowo :-)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2023

Z Panem Maciejem uczyło się dwoje moich dzieci (matematyka)oboje i jedno angielski ). Z czystym sumieniem polecam. Bardzo dobre podejście , rozsądne ceny . Dzieci bezstresowo poprawiły oceny. Będę korzystał z pomocy Pana Macieja.

Maciej Szuba

Bardzo dziękuję za opinię! Zapraszam do dalszego korzystania z lekcji i zdobywania wspólnie coraz więcej najlepszych ocen! :-)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2023

Uczęszczałem na lekcję z Panem Maciejem w roku 2022 w celu przygotowania do matury.
Matura zdana na 68%, co jest dla mnie super wynikiem zważywszy na moje wyniki z próbnych matur w okolicach 20%.

Polecam bardzo!

Maciej Szuba

Dziękuję za opinię i gratuluję po raz drugi dobrego wyniku z matury, a także dostania się na wymarzone studia! :-)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2023

Bardzo dobry korepetytor. Matura z matematyki, której bardzo się bałam (próbne na 15%) zdałam z wynikiem powyżej 70%, co dla mnie jest nie lada wyczynem. Z Maćkiem wszystkie zadania wydawały się łatwiejsze.

Maciej Szuba

Dziękuję za opinię i gratuluję po raz drugi dobrego wyniku z matury! :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.