Marcin Studniarz

Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Warszawa (Wilanów +2)
Muzyka60 - 80 / 60 min

Marcin Studniarz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

FORTEPIAN/PIANINO/SKRZYPCE/ALTÓWKA

 

Serdecznie zapraszam wszystkich pragnących zapoznać się ze światem muzyki.

Jestem absolwentem szkoły muzycznej im. K. Szymanowskiego w Warszawie, obecnie studiuję na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Zajmuję się nauczaniem od podstaw gry na fortepianie/pianinie i skrzypcach. Udzielam także korepetycji ze skrzypiec i altówki dla uczniów szkół I i II stopnia.
Oferuję także pomoc przy doborze instrumentu.

Posiadam 4-letnie doświadczenie w nauczaniu gry na instrumenatch. Każdego ucznia traktuje bardzo indywidualnie, nie uznaję uniwersalnych  schematów, Sposób realizacji programu zajęć zawsze wybieram po zapoznaniu z uczniem.

 

Kontakt:
Tel: 790 701 174

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Licencjat
instrumentalistka
Kursy i szkolenia
06.2019
Studium Pedagogiczne
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2019

Polecam zajęcia z panem Marcinem!
Mój synek jest bardzo zadowolony, wreszcie złapał tego bakcyla i chce mu się grać.
Dzięki, Marcin!

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2019

Pan Marcin to jeden z najcierpliwszych nauczycieli, jakich znam. Wspaniałe podejście do ucznia, pełna organizacja i przyjemna atomosfera. Nigdy nie czułam się skrępowana czy zestresowana podczas lekcji. Wszystkim serdecznie polecam.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2017

Polecam! Pan Marcin jest bardzo cierpliwy wszytko spokojnie tłumaczy a lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze. Widać ogromne postępy w grze jakie zrobiła moja córka.

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2017

Bardzo polecam, Marcin ma świetne podejście do dzieci. Od pół roku uczy mojego synka gry na pianinie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Trudno utrzymać skupienie u 9-latka, a lekcje z Marcinem sprawiają, że Michałek zapałał miłością do gry na instrumencie i cały czas robi postępy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.