Marcin Studniarz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Wilanów +2)

Marcin Studniarz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Marcin Studniarz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Licencjat
instrumentalistka
Kursy i szkolenia
06.2019
Studium Pedagogiczne
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Karolina i Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2022

Pan Marcin oprócz tego, że ma dużą wiedzę, talent i umiejętności muzyczne, to ma rewelacyjne podejście do nauki dzieci. Mimo, że wciąż sam się uczy i jest młody wiekiem, to posiada bardzo duże pokłady cierpliwości dla jeszcze niezdarnych i niewyćwiczonych paluszków. Potrafi bardzo dobrze tłumaczyć posługując się zarówno książką jak i zabawami. Program nauczania dopasowuje indywidualnie do dziecka, dzięki czamu lekcje są zawsze ciekawe. Pan Marcin jest też elastyczny pod względem doboru terminów. Bardzo dobrze sprawdza się także jako nauczyciel podczas lekcji online. Nasza 7-letnia córka rozpoczęła teraz 3 rok nauki z Panem Marcinem. Szczerze polecamy tego nauczyciela!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2022

Pan Marcin to niezwykle sumienny i uporządkowany nauczyciel. Dba o solidne teoretyczne podstawy i potrafi zmotywować do ćwiczeń. Wymaga nie tylko od ucznia, ale też od siebie. Jest bardzo wyważony i ma wysoką kulturę osobistą.

Moja 6-letnia córka uwielbia lekcje pianina z p. Marcinem!

Z mojej perspektywy ważne jest też, że lekcje odbywają się w domu, a p. Marcin bardzo elastycznie podchodzi do ewentualnych zmian terminu.

Serdecznie polecam!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2020

Pan Marcin w sposób profesjonalny i wyczerpujący pomógł mi zrozumieć kilka kwestii dotyczących teorii muzyki.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2019

Polecam zajęcia z panem Marcinem!
Mój synek jest bardzo zadowolony, wreszcie złapał tego bakcyla i chce mu się grać.
Dzięki, Marcin!

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2019

Pan Marcin to jeden z najcierpliwszych nauczycieli, jakich znam. Wspaniałe podejście do ucznia, pełna organizacja i przyjemna atomosfera. Nigdy nie czułam się skrępowana czy zestresowana podczas lekcji. Wszystkim serdecznie polecam.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2017

Polecam! Pan Marcin jest bardzo cierpliwy wszytko spokojnie tłumaczy a lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze. Widać ogromne postępy w grze jakie zrobiła moja córka.

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2017

Bardzo polecam, Marcin ma świetne podejście do dzieci. Od pół roku uczy mojego synka gry na pianinie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Trudno utrzymać skupienie u 9-latka, a lekcje z Marcinem sprawiają, że Michałek zapałał miłością do gry na instrumencie i cały czas robi postępy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.