Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Online
Ustrzyki Dolne
Rzeszów
Lublin
Zamość
Chełm
Sanok
Krosno
Przemyśl

Maciej Skuza

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Maciej Skuza

O mnie

Jestem absolwentem studiów na kierunku chemia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Oferuję korepetycje z chemii na poziomie podstawowym i rozszerzonym liceum, technikum oraz szkoły podstawowej, a także korepetycje z matematyki na poziomie podstawowym liceum oraz szkoły podstawowej.Tłumaczę chemię i matematykę w najprostszy sposób, dostosowany do każdego, na każdym poziomie wiedzy. Mam szerokie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji, nauczaniu oraz szeroko rozumianej działalności popularyzującej naukę, w tym szczególnie w organizacji i przeprowadzaniu wykładów, warsztatów oraz pokazów chemicznych i fizycznych.Z uwagi na sytuację epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 zalecam korzystanie ze zdalnej formy nauki. Korepetycje zdalne przebiegają w 100 % efektywnie i gwarantują bardzo dobre rezultaty u uczniów. Zajęcia są przeprowadzane z wykorzystaniem tablicy interaktywnej wraz z tabletem umożliwiającym sprawne tłumaczenie treści i prowadzenie notatek oraz przedstawianie dodatkowych materiałów multimedialnych. Ponadto przesyłanie dodatkowych zadań i materiałów oraz stały kontakt z uczniem dzięki formie zdalnej jest znacznie ułatwiony. Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2017 - 07.2020
  Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
  Licencjat
  Chemia (specjalizacja chemia kryminalistyczna)
  Kursy i szkolenia
  05.2020
  Estimation of Measurement Uncertainty in Chemical Analysis/ University of Tartu
  Doświadczenie
  01.2018 - aktualnie
  Studenckie Koło Naukowe Chemików "Sherlock" UMCS
  Wiceprezes, wolontariusz, organizator wydarzeń naukowych, festiwali, konkursów, wyjazdów, pokazów chemicznych, korepetycji, wykładów i warsztatów popularyzujących naukę.

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 4
  avatar
  Wioletta
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  8 grudnia 2020

  Bardzo polecam , korepetycje prowadzone w jasny i zrozumiały sposób , bardzo grzeczny Pan , punktualny i profesjonalny .

  avatar
  Rafał
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  20 listopada 2020

  Bardzo miła atmosfera, Pan Maciek tłumaczy w zrozumiały sposób, bardzo cierpliwy i zaangażowany w prowadzenie korepetycji. Polecam!! :)

  avatar
  Krystian
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  20 listopada 2020

  Najlepszy korepetytor z jakim miałem zajęcia. Dzięki Maćkowi z oceny dopuszczającej wyszedłem na ocenę dobrą.
  Bardzo polecam!

  avatar
  Kasia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 listopada 2020

  Bardzo fajnie i zrozumiale wytłumaczony materiał. Świetnie przygotował mnie do sprawdzianu. Polecam!

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.