Daria Mrozińska

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
 
Online
Łódź (Łódź-Górna)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witajcie!

Na początek kilka słów o mnie…
Ukończyłam Matematykę na Politechnice Łódzkiej z wynikiem celującym, a obecnie zajmuję się zawodowo nauczaniem. Mam doświadczenie w nauczaniu na każdym etapie kształcenia. Na zajęciach nawiązuję dobry kontakt z podopiecznymi, aby jak najlepiej do nich dotrzeć. Jestem przy tym wymagającą nauczycielką, wyznaję zasadę: ‘praktyka czyni mistrza’. Jednak bez obaw, zawsze najpierw tłumaczę dokładnie cały materiał, aby nie było problemów z samodzielnym rozwiązywaniem zadań. Kiedyś sama osiągnąłem świetne wyniki na egzaminach, a dziś z dumą chwalę się osiągnięciami podopiecznych, którzy zaliczają progres w ocenach i dzięki swoim wynikom dostają się do wymarzonych szkół.

Jak wyglądają zajęcia…
Lekcje trwają zazwyczaj od 1,5 do 2 godzin zegarowych. Na początek nawiązujemy do zadanej wcześniej pracy domowej i omawiamy wszelkie wątpliwości. Następnie przechodzimy do nowego materiału, który najpierw dokładnie tłumaczę od strony teoretycznej, a później rozwiązuję przykładowe zadania. Następnie uczeń sam próbuje swoich sił, abym wiedziała, czy już wszystko zrozumiał, czy musimy na jakiejś części skupić się nieco dłużej. Na koniec zadaję zadania do samodzielnego ćwiczenia w domu, aby utrwalić materiał.

Kilka informacji organizacyjnych…
Lekcje odbywają się na Chojnach (w okolicach Stawów Jana). Ich koszt to:
- 100 zł za 1,5 godziny zegarowej,
- 130zł za 2 godziny zegarowe.

Możliwość płatności kartą, gotówką lub przelewem.

Lekcje mogę się również odbywać online.
Jak często powinny się odbywać? W przypadku szkoły podstawowej i poziomu podstawowego w szkole średniej powinno wystarczyć jedno spotkanie w tygodniu. Dla materiału rozszerzonego zalecam dwa zajęcia w tygodniu. Jeśli jednak uczeń ma spore zaległości, to mogą być potrzebne dodatkowe zajęcia w tygodniu.
Pomagam również studentom, tutaj liczba godzin już całkowicie zależna jest od potrzeb.
Mam dostęp do niemal wszystkich wykorzystywanych w szkołach materiałów, które udostępniam swoim uczniom w wersji elektronicznej, zatem nie ma potrzeby kupowania dodatkowych książek.
Jeśli macie jakieś wątpliwości, zachęcam do kontaktu telefonicznego, odpowiem na wszelkie Wasze pytania.

Do usłyszenia!

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Daria Mrozińska
Sarmacka, 4/29
93-320 Łódź
NIP: 7292734651

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
08.2020 - 08.2020
Politechnika Łódzka
Magister
Matematyka stosowana
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.