Daria Mrozińska

Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
 
Online
Łódź (Łódź-Górna)

O mnie

Ukończyłam Matematykę na Politechnice Łódzkiej z wynikiem celującym, a obecnie zajmuję się zawodowo nauczaniem. Mam doświadczenie w nauczaniu na każdym etapie kształcenia. Na zajęciach nawiązuję dobry kontakt z podopiecznymi, aby jak najlepiej do nich dotrzeć. Jestem przy tym wymagającą nauczycielką, wyznaję zasadę "praktyka czyni mistrza". Jednak bez obaw, zawsze najpierw tłumaczę dokładnie cały materiał, aby nie było problemów z samodzielnym rozwiązywaniem zadań. Kiedyś sama osiągnąłem świetne wyniki na egzaminach, a dziś z dumą chwalę się osiągnięciami podopiecznych, którzy zaliczają progres w ocenach i dzięki swoim wynikom dostają się do wymarzonych szkół.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
08.2020 - 08.2020
Politechnika Łódzka
Magister
Matematyka stosowana
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.