Marinela Porczynska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online

O mnie

NATIVE SPEAKER języka bułgarskiego! Lekcje przez SKYPE.Podejmę się nauki każdego, kto chce się nauczyć języka bułgarskiego. Mam duże doświadczenie językowe, które szlifowałam w ramach studiów Filologii Słowiańskiej. Zdobywałam doświadczenie w systemie szkolnictwa oraz w środowisku akademickim jako lektor języka bułgarskiego dla obcokrajowców. Mogę nauczyć Cię pisać, czytać i swobodnie porozumiewać się w języku bułgarskim, niezależnie od wieku i poziomu językowego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 09.2011
Uniwersytet im. św. św. Cyryla i Metodego w Wielkim Tyrnowie
Magister
Filologia Słowiańska
11.2011 - 11.2012
Uniwersytet im. św. św. Cyryla i Metodego w Wielkim Tyrnowie
Magister
Translatologia z językiem polskim
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.