Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia150 / 60 min

Marian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/548 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem doktorem chemii z wieloletnim doświadczeniem w kształceniu studentów (chemia UJ) i dużą praktyką w przygotowaniu uczniów do matury. Umiejętnie i z absolutnym spokojem, w miłej atmosferze wyjaśniam przedstawiane problemy, uczę rozwiązywania zadań rachunkowych oraz rozwiązywania arkuszy maturalnych.Potrafię stymulować i zachęcać do pracy wzbudzając zainteresowanie chemią. Lekcje trwają 90 minut (230 zł). Serdecznie zapraszam do współpracy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 48
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panem Marianem. Zdobyłam dużo wiedzy chemicznej ale także takiej życiowej . Chemia nauczana na bardzo dobrym poziomie co pozwoliło mi podszkolić się w dużym zakresie. Atmosfera miła a Pan Marian pomocny i cierpliwy. Polecam !

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2023

Serdecznie polecam każdemu kto chciałby nie tylko opanować wiedzę z zakresu chemii, ale także poznać metody nauki (przydatnej w każdej możliwej dziedzinie). Niesamowicie obszerna wiedza, profesjonalizm, a zarazem przyjazny sposób bycia Pana Mariana to z pewnością duże atuty wspólnej pracy. Praca w klasie maturalnej mimo, że ciężka, to świadomie poprowadzona. Ogromne ilości przerobionych zadań, wyjaśnionych zagadnień i arkuszy maturalnych pozwalają na satysfakcję z nabytej wiedzy oraz wyniku egzaminu maturalnego.
Polecam gorąco :)

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2023

Pierwsze lekcje u Pana Mariana, uświadomiły mnie o mojej niedoszlifowanej wiedzy z chemii, spowodowanej przez kilkakrotną zmianę nauczycieli chemii w liceum. Wraz z kolejnymi lekcjami u Pana Mariana przebiegającymi przez okres ok. 1,5 roku, moja chaotyczna nauka się usystematyzowała i sprawiła, że szczerze pokochałam chemię. Regularna moja praca ukierunkowywana przez Pana Mariana oraz szczegółowe wyjaśnienia na moje pytania umożliwiła mi ze spokojem podejść do matury. Lekcje, na które przychodziłam, odbywały się w przyjemnej atmosferze, a odpowiedzi na moje pytania były wyczerpujące i precyzyjne. Z tego powodu bardzo serdecznie polecam zajęcia z Panem Marianem. ; )

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2023

Jestem bardzo zadowolona z dwuletniej pracy z Panem Marianem. Lekcje zawsze przebiegały bardzo spokojnie, bez presji. Pan Marian wielokrotnie mógł powtarzać mi różne zagadnienia, jeśli nie docierały one do mnie za pierwszym razem. Jestem bardzo wdzięczna za pewność siebie, którą udało mi się nieco podbudować w trakcie tej dwuletniej współpracy. Przebywając na szkolnych lekcjach, często miałam wrażenie, że chemia to nie moja bajka i że warto byłoby uczyć się czegoś innego. Moje refleksje okazały się błędne. Wystarczyło właśnie trafić na przemiłego i kompetentnego korepetytora, który pomógł mi nabrać odwagi, wiele nauczyć oraz zainteresować chemią. Bardzo podobał mi się system Pana Mariana i jego indywidualne podejście do każdego z osobna. Lekcje nie były jedynie suchymi wykładami i rozwiązywaniem zadań. Pan Marian często dzielił się różnymi ciekawostkami chemicznymi. Co warto podkreślić, przez te dwa lata na zajęciach nauczyłam się mieć inne podejście do nauki, „wkuwanie” okazało się być niezbyt skuteczną metodą. Pan Marian w trakcie lekcji pokazywał mi wiele ciekawych sposobów na rozwiązywanie zadań i zapamiętywanie wzorów, które ułatwiały i skracały czas pracy nad trudniejszymi zagadnieniami. Na korepetycjach nie brakowało mów motywacyjnych, które mobilizowały do działania.

Ostatni rok nauki, całe wspólne przygotowanie do matury i zauważenie postępów w wynikach z rozwiązanych arkuszy maturalnych utwierdziły mnie w przekonaniu, że przez te dwa lata dużo się nauczyłam. Osobiście początkowo miałam problem z pracą na czas. Przed maturą denerwowałam się, że nie zdążę wypełnić całego egzaminu w przeznaczonym czasie. Kilka korepetycji i wymyślony system pracy przez Pana Mariana pomogły mi nauczyć się szybkiego myślenia. Na maturze wyrobiłam się ze wszystkim na spokojnie.

Dziękuje Panu serdecznie!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2023

Jestem bardzo zadowolony z prawie 3 letniej współpracy z Panem Marianem. Tematy, nawet te trudne, były przerabiane w sposób przejrzysty i zrozumiały, a Pan Marian zawsze odpowiadał na moje pytania rozwiewajac wszelkie wątpliwości. Potrafi dostosować się do każdego ucznia i zaciekawić chemią. Nauczyciel jak najbardziej godny polecenia

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2023

Jestem uczniem z dobrej szkoły, gdzie chemia uczona była na bardzo wysokim poziomie. Na początku wydawało mi się, że korepetycje nie będą mi potrzebne, aczkolwiek lekcje z Panem Marianem przyniosły bardzo wiele korzyści. Pan Marian to świetny nauczyciel, o bardzo obszernej wiedzy i wielu, wielu latach doświadczenia, a do tego bardzo spokojny, towarzyski, miły i żartobliwy człowiek. Lekcje nie są absolutnie stresujące. Pan Marian uświadomił mi, że jako uczeń nie mogę wiedzieć wszystkiego, bo w końcu taka nasza rola, że musimy się czegoś nauczyć, a więc nie ma potrzeby stresować się swoimi odpowiedziami, nieważne jak kosmiczne by były ;).
Pan Marian na początku tj. w klasie przedmaturalnej bardziej stawia na teorie i rozwiązywanie różnych zadań, daje nam wolną rękę - pozwala samemu wybrać to co chcemy robić, omawiać, przedyskutować. Tempo pracy w tym okresie nie jest zbyt szybkie, jako uczeń ani trochę nie czułem się wtedy przytłoczony ilością materiału. W klasie maturalnej tempo pracy drastycznie rośnie, szczególnie w ostatnich miesiącach, gdzie rozwiązujemy kilka arkuszy maturalnych (z różnych źródeł, w domu na czas) tygodniowo i następnie omawiamy je na lekcji. Podsumowując oceniam swoją dwuletnią współpracę z Panem Marianem na 5+ i bardzo polecam Go, jako korepetytora, szczególnie osobom, które interesują się chemią i chciałyby porozmawiać na różne, ciekawe chemiczne tematy :)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2022

Po lekcjach zdalnych miałem duże braki z chemii. Praca z panem Marianem pozwoliła mi je nadrobić. Kluczem była regularna praca. Nacisk został położony na intensywną pracę własną w domu połączoną z cotygodniowymi spotkaniami na których pan Marian rozwiewał moje wątpliwości i wykładał trudny materiał w sposób przystępny. Co ostatecznie przełożyło się na satysfakcjonujący wynik na maturze.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2022

Kiedy zaczynałem lekcje z Panem Marianem miałem bardzo duże zaległości po szkole średniej - nie rozumiałem większości tematów, a to, co udało mi się "wykuć" na pamięć było raczej chaotyczne i nie bardzo wiedziałem, co skąd się bierze. Dzięki pracy z Panem Marianem udało mi się nadrobić te zaległości i poukładać sobie potrzebną wiedzę w głowie - na każde pytanie otrzymywałem wyczerpującą odpowiedź, jeżeli trudno mi było coś zrozumieć, to Pan Marian starał się tłumaczyć problematyczne zagadnienia na różne sposoby, aż któryś wreszcie pomagał mi pojąć dany temat. Otrzymałem także bardzo dużo materiałów, które były pomocne w nauce. W krótkim czasie zrozumiałem bazowe zagadnienia, co w późniejszym okresie dało mi dużą swobodę podczas samodzielnego uczenia się.

Wielką zaletą był dla mnie dobrze ułożony przez Pana Mariana harmonogram pracy - w niespełna rok przerobiliśmy wszystkie zagadnienia określone w wymaganiach egzaminacyjnych. Dzięki ogromnej liczbie zadań do przerobienia z tygodnia na tydzień poprawiłem też umiejętność planowania pracy. To zresztą kolejny powód dla którego mogę polecić Pana Mariana jako korepetytora - z dużym zaangażowaniem i rzetelnością podchodzi do samego uczenia się - metody, które stosuje przy przygotowywaniu ucznia do egzaminu są poparte nauką i skuteczne. Otrzymany wynik z matury pozwolił mi dostać się na dobre studia, za co bardzo serdecznie Panu dziękuję!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

Pan Marian to nauczyciel, który podchodzi z pełnym zaangażowaniem do każdej lekcji, a przede wszystkim indywidualnie traktuje każdego ucznia. Inspiruje i wskazuje, jak zrozumieć chemię.
Cały harmonogram przygotowania do matury jest przemyślany. Ciągła praca z arkuszami, duża ilość zadań i ich wnikliwa analiza pozwala zapoznać się ze strukturą egzaminu, ćwiczyć techniki rozwiązywania zadań, a także dostrzegać swój progres, co motywuje do jeszcze cięższej, ale coraz przyjemniejszej pracy. Atmosfera, którą Pan Marian stwarza na zajęciach zdecydowanie sprzyja rozwojowi. Świadomość, że zawsze można o wszystko zapytać i dostać wyczerpującą odpowiedź, sprawia, że z biegiem czasu coraz chętniej rozwiązuje się kolejne arkusze. Oprócz tego Pan Marian jest zawsze otwarty i gotowy do pomocy.
Z całego serca polecam wszystkim uczniom lekcje z p. Marianem. Rzetelna praca nad swoimi słabościami pod czujnym okiem tego nauczyciela z pewnością przyniesie zamierzone efekty.
Jeszcze raz Panu bardzo dziękuję!

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2022

Jako studentka po rozszerzeniu matematyczno-fizycznym i małą wiedzą z zakresu chemii szukałam korepetytora, który poradzi sobie zarówno z zakresem szkoły średniej jak i akademickim.
Na szczęście trafiłam na Pana Mariana. Dzięki niemu, w krótkim czasie udało mi się zrozumieć materiał, zaliczyć chemię i zdać egzamin!
Uporaliśmy się nawet z najbardziej skomplikowanymi zadaniami!
Mimo bardzo napiętego grafiku Pan Marian znalazł dla mnie czas. Atmosfera na zajęciach bardzo pozytywna, a lekcje bezstresowe. Pan bardzo cierpliwy i chętny do pomocy :)

avatar
Alona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2021

Pan Marian ma swój bardzo dobry i efektywny sposób przygotowania do matury. Służy pomocą nawet poza godzinami zajęć. Tłumaczy niezrozumiane zagadnienia oraz daje pomocne materiały dodatkowe. Po przerobieniu dużej ilości zadań i arkuszy, systematyczności i kontrolowaniu czasu podczas robienia zadań ( co bardzo pomaga w stresie na maturze) staje się jasne że było warto. Jestem bardzo zadowolona, że miałam właśnie tego korepetytora, który pomógł mi zrozumieć i zainteresować się chemią, zdać dobrze maturę i dostać się na wymarzony kierunek. Bardzo polecam skorzystać z zajęć!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2021

Pan Marian jest najlepszym nauczycielem z jakim miałem okazję kiedykolwiek pracować. Niezwykle doświadczony, znający każdy mechanizm jaki kieruje uczniem podczas nauki.
Nie spotkałem nigdy dydaktyka z takim powołaniem do uczenia i pasją do chemii. Systematycznie i rzetelne prowadzony tryb nauczania przełożył się na świetny wynik na maturze, oraz pozwolił mi
doszlifować metody samodzielnej pracy, co przydaje się na studiach. Pan Marian jest niesamowicie cierpliwym człowiekiem, podchodzi do ucznia z szacunkiem i tłumaczy każde najprostsze zagadnienie.
Potrafi on nauczyć najtrudniejszych elementów chemii, w prosty sposób.
Lekcje są świetnie zorganizowane, praca odbywa się ze źródłami oraz arkuszami maturalnymi uwzględniając limity czasowe egzaminu co jest niezwykle ważne i przydatne.
Niezwykle pomocne jest także indywidualne podejście Pana Mariana do ucznia, dzięki czemu każdy może poznać i zrozumieć chemię.
Serdecznie polecam!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

Miałem przyjemność pracować z Panem Marianem w klasie maturalnej i najlepszą oceną jak bardzo produktywny to był czas jest wynik 92% z chemi, co jest wynikiem lepszym niż 99% zdających w tym roku. System nauki jest precyzyjnie zaplanowany, co w połaczeniu z nauką sposobów rozwiazywania i podchodzenia do zadań, pozwala na przerobienie ogromnej ilości zadań w niewyobrażalnym dla mnie wcześniej czasie. Efektem jest nabieranie pewności siebie i swobody w znajdywaniu rozwiązań. Lekcje są prowadzone w przyjacielskiej atmosferze a na każdym kroku czuć zaangażowanie i doświadczenie Pana Mariana. Liczne przykłady z praktycznego zastosowania chemi, skojażenia lub udostępnienie źródeł informacji sprawiają że znienawidzone wyjątki w chemi, czy poprostu trudniejsze zagadnienia zostają w pamięci i nie są już więcej problemem. Jednak gdy miałem z czymś naprawdę kłopot, Pan Marian wyjaśniał różnymi sposobami, nie pozostawiając żadnych pytań bez odpowiedzi albo na wiarę, tylko doprowadzał do zrozumienie problemu czy też mechanizmu. Lekcje doskonale przygotowują do egzaminu, ale budzą również chęć zgłębiania tematu i poznawania chemi.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2020

Przychodząc na pierwsze zajęcia miałam duże braki z gimnazjum. Pan Marian cierpliwie i do skutku tłumaczył nawet najprostsze zagadnienia. Korepetycje są prowadzone w miłej atmosferze, a wiedza jest przekazywana w przystępny, zrozumiały i ciekawy sposób. Bardzo pomocne jest również indywidualne podejście do ucznia, oraz świetna organizacja nauki. Dzięki zajęciom z Panem Marianem zaczynam wymarzone studia.
Serdecznie polecam! ;)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Pan Marian jest bardzo rzetelna osoba, jest jednym korepetytorem, z którym miałam przyjemność pracować który nigdy nie odwołał żadnej lekcji, zawsze był przygotowany do zajęć.Istotna rzecza przy maturze z chemii w mojej subiektywnej opinii jest praca z arkuszem (mieszczenie się w czasie) co podczas zajęć zostało w pełni wypracowane.Ponadto właśnie te lekcje pokazały mi jak bardzo chemia jest praktyczna nauka, Pan Marian zawsze na każdej lekcji pokazuje uczniom jak kojarzyć zagadnienia teoretyczne z praktyka. Ta opinią składam podziękowanie za to, ze od dzisiaj jestem studentka weterynarii.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Bardzo polecam zajęcia! Pomimo tego, że wcześniej praktycznie nie miałem styczności z chemią, to dzięki współpracy z Panem Marianem udało mi w dość krótkim czasie dobrze przygotować do egzaminu maturalnego z tego przedmiotu. Dzięki indywidualnemu podejściu do ucznia, cierpliwości, niekonwencjonalnym metodom, dobremu planowaniu pracy oraz dużej wiedzy prowadzącego zajęcia z Panem Marianem to przyjemność. Co więcej Pan Marian zapewnia potrzebne materiały, służy dodatkową pomocą również poza zajęciami (np. w trakcie rozwiązywania zadań w domu) a także bardzo dobrze zna "specyfikę" i metody oceniania pytań egzaminacyjnych.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2020

Pan Marian przygotowywał mnie na kolokwia z chemii ogólnej, które były dla mnie bardzo trudne ze względu na braki w liceum. Jest sympatycznym oraz bardzo cierpliwym człowiekiem, który potrafi wytłumaczyć skomplikowane reakcje w bardzo łatwy do zrozumienia sposób. Na zajęciach otrzymywałam również wiele materiałów do nauki. Dzięki korepetycjom udało mi się zaliczyć kolokwia oraz wyrównać poziom wiedzy z resztą mojej grupy na uczelni. Serdecznie polecam :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2020

Pan Marian jest bardzo dobrym, cierpliwym nauczycielem, który dzięki swojemu poczuciu humoru prowadzi bardzo ciekawe i efektywne zajęcia, podczas których jest miła i luźna atmosfera sprzyjająca nauce. Polecam serdecznie ❤️

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2019

Zaczynając od najważniejszego: nauka z Panem Marianem to z pewnością solidne przygotowanie do matury, zapewnia on dodatkowe materiały do nauki, a zajęcia są prowadzone w systemie - robienie zadanych zadań w domu, a następnie ich sprawdzenie i omówienie na zajęciach, co pozwala na jak najlepsze zrozumienie materiału i ewentualne nadrobienie braków czy naukę rozwiązywania problematycznych zadań. Z dalszych kwestii, do zalet dopisałbym również dogodną lokalizację - w centrum miasta, jak i ogólną atmosferę panującą na zajęciach: Pan Marian może poszczycić się tak ciekawym sposobem omawiania zadań, jak i poczuciem humoru oraz wysokim poziomem kultury osobistej.
Jak to mówią: trzeba sięgać po to co niemożliwe, aby osiągnąć to, co możliwe - jestem pewien, że Pan Marian jest w stanie każdemu ułatwić ten proces i niech najlepszą rekomendacją będzie mój wynik z matury z chemii (2019 r.): 88%.

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2019

Pan Marian jest pierwszym nauczycielem, który nauczył mnie chemii. Dzięki swoim niekonwencjonalnym metodom i swojemu bardzo indywidualnemu podejściu do ucznia przekazywana przez niego wiedza jest przyjemna i zrozumiała w odbiorze. Jest to nauczyciel wymagający, z olbrzymią wiedzą chemiczną, którą jest w stanie przekazać nawet najbardziej opornym na chemię ludziom, takim jak ja, z bardzo zadowalającym efektem na maturze. Pan Marian jest przede wszystkim niezwykle sympatycznym człowiekiem, z poczuciem humoru, dlatego lekcje są nie tylko praktyczne ale też przyjemne, nigdy się nie dłużą, wręcz przeciwnie.
Bardzo polecam lekcje z Panem Marianem!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2019

Lekcje z Panem Marianem to przyjemność. Do teraz nie wiem skąd czerpie tyle cierpliwości do uczniów. Jest bardzo dobrym nauczycielem polecam z całego serca

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Niecały rok lekcji z Panem Marianem wystarczył, aby zdobyć niemal osiemdziesięcioprocentowy wynik na tegorocznej maturze z chemii. Nie miałam w szkole rozszerzonej chemii a moje pojęcie o tym przedmiocie było niewielkie, a jednak udało mi się zrobić tak duże postępy w krótkim czasie właśnie dzięki współpracy z Panem Marianem. Jest to korepetytor, który przede wszystkim uczy jak uczyć się chemii, jego metodologia bardzo motywuje do samodzielnego działania. Do tego atmosfera na zajęciach, spokój i cierpliwość doktora wywołują ciekawość i chęć nauki chemii.
Pozdrawiam, Agata

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2018

Z Panem Marianem miałem przyjemność pracować przez rok. Oprócz chemii na bardzo wysokim poziomie przewyższającym poziom nauczania w liceum do którego chodziłem Pan Marian nauczył mnie również samodyscypliny i konsekwencji w nauce nie tylko chemii. Jest to człowiek o niesamowitej wiedzy, podejściu do ucznia oraz poczuciu humoru co niebywale umila lekcje. Z przyjemnością chodziłem na korepetycje i polubiłem chemię dzięki Panu Marianowi.
Polecam te korepetycje nie tylko jako naukę chemii czy przygotowanie do matury ale też jako przygotowanie do ciężkiej pracy na studiach.
Pozdrawiam Filip

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2018

Z Panem Marianem miałam przyjemność pracować niecały rok. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że podczas tych kilku miesięcy nabyłam więcej potrzebnej do matury wiedzy, niż podczas 3 lat nauki chemii w liceum. Pan Marian jest człowiekiem niezwykle sympatycznym, sumiennym i przez to, że nie ogranicza się do jednej dziedziny wiedzy, potrafi zachęcić ucznia do nauki chemii. Motywuje ucznia, składnia do myślenia i co więcej, umie przekonać do nauki chemii nawet tych, którzy z początku jej nienawidzili. Polecam tym wszystkim niedowiarkom, którzy myślą, że chemia jest najgorszym złem świata. Pan Marian potrafi udowodnić, że tak nie jest :)
Pozdrawiam, Angelika

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2018

Pan Marian jest doświadczonym nauczycielem, ma dobre podejście do ucznia. Pomimo krótkiej współpracy jestem bardzo zadowolona z efektu, bo dostałam się na wymarzone studia, co bez tych spotkań byłoby raczej niemożliwe.
Nigdy nie obawiałam się zadawać pytań nawet z pozoru prostych bo każde jedno nawet najprostsze było wyjaśniane do skutku.
Pan Marian ma swój system nauki uczniów, który jest dobrze przemyślany dzięki czemu przynosi duże efekty. Otrzymałam wiele rad które bardzo mi się przydały na maturze.
Polecam!

Pozdrawiam, Anita ;)

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Pan Marian to przede wszystkim wspaniały i serdeczny człowiek. Zaraz potem jest świetnym nauczycielem z ogromnym doświadczeniem i ewidentnie uwielbia swoją pracę. Potrafi zmotywować do nauki, wykrywa błędy i upewnia sie, żeby uczeń ich nie powtarzał, tłumaczy chemię wybitnie i dobitnie - nie ma możliwości żeby zakończyć lekcje jeśli uczeń nie rozumie co się na niej odbywało. Nie zamieniłbym Pana Mariana na żadnego innego nauczyciela.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Bardzo polecam lekcje z Panem Marianem! Dzięki odpowiedniej motywacji uzyskanej od Pana Mariana udało mi się przerobić tony zadań niezbędnych do matury, a nad którymi same zapewne nie udałoby mi się przysiąść. Pan Marian zawsze służył pomocą, cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na wszelkie pytania. Na lekcjach zawsze panowała miła i przyjazna atmosfera. Niemniej jednak oprócz tych wszystkich zalet, przede wszystkim dzięki Panu Marianowi naprawdę polubiłam chemię i już po pierwszym miesiącu lekcji, sama nurtowałam książki z chemii w poszukiwaniu odpowiedzi. Dzięki naszej wspólnej pracy udało mi się uzyskać upragniony wynik 92%. Jeszcze raz bardzo polecam!

avatar
Ewaw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2018

Serdecznie polecam lekcje z Panem Marianem.
To fachowiec!, uczy spokojnego i logicznego myslenia.Tłumaczy po kilkanaście razy- do skutku. Dzięki niemu mialam mozliwość przerobienia tony zdan, które doprowadzily mnie do wyniku 88%.
Do Pana Mariana dostalam się dzięki dwóm kolezankom, które po lekcjach z nim mialy podobne wyniki.
Poza tym Pan Marian to super czlowiek !!!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Po rocznym przygotowaniu z panem Marianem na dzisiejszej maturze z chemii nic mnie nie zaskoczyło. Pan Marian potrafi doskonale wytłumaczyć trudne zagadnienia ze spokojem, cierpliwością oraz odpowiednim, indywidualnym podejściem do ucznia :) Posiada ogromną wiedzę, żadne zagadnienie nie zostaje bez odpowiedzi, zawsze moglam liczyć na porządną porcję zadanek by nawet takie leniuszki jak ja nie nudzily się w domu co motywowałó również do działania :) polecam każdemu kto ma problem ze zrozumieniem chemii tymbardziej ze Pan Marian to nauczyciel który zaraża sympatią do chemii jak i do siebie :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2017

Pan Marian to świetny fachowiec, potrafi zmotywować do pracy, pochwalić, ale i zwrócić uwagę jeśli coś jest nie tak. Matura już blisko a ja czuje sie spokojny bo z takim Nauczycielem matura to nie problem

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2017

Bardzo polecam lekcje u pana Mariana !
Potrafi wytłumaczyć wszystkie zagadnienia ze spokojem i cierpliwością . Ma świetny system nauczania i ogromna wiedzę które pozwolą nadrobić ewentualne braki . Pan Marian ma świetne podejście do uczniów i zawsze dba by mieli co robić w dom. Dla mnie uczęszczanie na te lekcje było czysta przyjemnością . Gorąco polecam !

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2016

Gorąco polecam korepetycje z Panem Marianem! Potrafi wytłumaczyć wszystko ze spokojem nawet najbardziej opornym uczniom. Pomaga też nadrobić braki w wiedzy, wszystko tłumaczy ze spokojem, a dokładnie opracowana przez niego metoda nauczania jest bardzo efektywna i pomaga każdemu - nie tylko w nauce chemii, ale także w nabraniu systematyczności. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze, co sprawia że chodzi się na nie z czystą przyjemnością.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2016

Pan Marian potrafi wytłumaczyć wszystko, nawet najbardziej opornym, ma dokładnie opracowany, sprawdzony program korepetycji na cały rok. Dzięki temu jego uczniowie osiągają bardzo wysokie wyniki na maturze z chemii, w moim przypadku 90%. Oprócz tego lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze dzięki czemu uczniowie się nie stresują. Szczerze mogę polecić Pana Mariana każdemu :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Szczerze polecam! Dzięki bardzo profesjonalnemu podejściu do ucznia oraz dobrze opracowanemu planowi zajęć, lekcje są prowadzone w sposób ciekawy oraz efektywny. Duża ilośc przerobionego materiału przekłada sie pozniej na sukces na maturze. Zajęcia prowadzone są rownież w spokojnej i miłej atmosferze, co sprawia, że uczęszczanie na nie było przyjemnością.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Szczerze polecam lekcje z Panem Marianem. Posiada doskonały wręcz system nauczania, oraz ogromną wiedzę,
którą potrafi w bardzo prosty i przyjemny sposób przekazać uczniowi. Te przymioty
zestawione razem dają rewelacyjny wynik na maturze (w moim przypadku 93%) i satysfakcję z nabycia nowych umiejętności.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2016

Polecam! Pan Marian to doskonały, doświadczony nauczyciel, ma wypracowany system dzięki czemu na każdych zajęciach było co robić! Pan Marian pilnuje by uczeń miał co robić w domu, co tylko pomaga w osiągnięciu sukcesu na maturze! Dodatkowo zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Lekcje naprawdę warte swojej ceny!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2015

Szczerze polecam! Lekcje przebiegają w miłej i przyjaznej atmosferze. Zadania są sprawdzane i w razie potrzeby cierpliwie tłumaczone. Schemat zajęć pozwala na systematyczną naukę i bezstresowe przerobienie materiału. Pan Marian sam dostrzega słabsze punkty ucznia i nad nimi pracuje. Dzięki tym korepetycjom udało mi się poprawić wynik z matury o kilkadziesiąt punktów procentowych.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Z całego serca polecam korepetytora ;) Wszystkie zagadnienia chemiczne i trudne zadania, które przed lekcjami sprawiały mi problem, został wytłumaczone szczegółowo przez Pana Mariana. Każdy dział z chemi przerobiony przez rozwiązywanie setek zadań, czy czytanie dodatkowych materiałów pozwolił mi na przygotowanie sie do matury perfect ,bez zapełniania pamięci zbędnymi informacjami. Zawsze po lekcji wiedziałam co jest istotne i na co musze zwrócić jeszcze uwage, nad czym popracować. Jednym słowem warto, dzisaj moge to napisać z 100% z chemi na końcie. Jeszcze raz polecam wszysykim :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2015

Serdecznie polecam lekcje z Panem Marianem. Z bezgraniczną cierpliwością i w przyjazny sposób tłumaczy kłopotliwe zagadnienia aż do skutku. Atmosfera w trakcję zajęć jest ciepła, a przyjęte przez Pana Mariana metody nauczania uważam za trafione w dziesiątkę. Jest to iealny korepetytor zarówno dla pracusiów jak i dla (takich jak ja) leniuszków, którzy potrzebują mobilizacji i cotygodniowej porcji zadanek. ;)
Z całego serca polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2015

Pan Marian doskonale wie, jak przygotować do matury z chemii. Jest bardzo doświadczonym i profesjonalnym nauczycielem, potrafiącym wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia w sposób klarowny i łatwy do zapamiętania. Ponadto jest też świetnym "trenerem", dopasowującym poziom trudności i ilość zadań do możliwości ucznia oraz jego postępów w nauce. Skorzystanie z korepetycji u Pana Mariana jest doskonałym wyjściem, jeśli chcecie rzetelnie przygotować się do matury z chemii. Lekcje przebiegają w bardzo ciepłej, miłej atmosferze, w terminach dogodnych dla ucznia. Postępy w nauce są na bieżąco monitorowane. Serdecznie polecam lekcje z Panem Marianem, zarówno tym, którzy z chemią mają kłopoty, jak i tym którzy radzą sobie sobie dobrze, ale zależy im, by osiągnąć wysoki wynik z matury z chemii. Jednym słowem jeśli szukasz pomocy z chemii trafiłeś bardzo dobrze - Pan Marian to strzał w 10!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2015

Bardzo, bardzo polecam! Najlepszy korepetytor jakiego do tej pory spotkałam. Spokojna, bardzo miła atmosfera. Wyjaśnianie wszelkich niejasnych zagadnień, spokój, cierpliwość. Dużo zadań, do tego materiały dodatkowe, systematyczna nauka dały duże efekty, POLECAM! :)

avatar
Marcela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2015

Pan Marian to bardzo ciepły i cierpliwy człowiek. Ma ogromna wiedzę chemiczna i potrafi ja przekazać w sposób dużo lepszy niż nauczyciele z którymi do tej pory sie spotkałam. Jest bardzo zaangażowany w lekcje, wysyła dodatkowe materiały, które ułatwiają naukę :) polecam wszystkim !

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2014

Bardzo polecam korepetycje z Panem Marianem.
Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze, z cierpliwością tłumaczy.
Polecam każdemu kto chciałby poszerzyć swoją wiedzę chemiczną.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2014

Bardzo polecam korepetycje z Panem Marianem. Bardzo profesjonalne podejście do nauczania. Cierpliwie i spokojnie tłumaczy wszelkie zagadnienia tak żeby łatwo było je przyswoić (nawet te najtrudniejsze). Sposób pracy jaki proponuje zmusza do systematycznego uczenia się i rozwiązywania zadań a przede wszystkim do samodzielnego myślenia. Rozwiązanie zadania jest przedstawiane na kilka sposobów, dzięki czemu można wybrać taki, który najbardziej nam odpowiada. Z całą pewnością moim najlepszym korepetytorem z chemii, lekcje z Doktorem bardzo przybliżyły i rozjaśniły mi świat chemii. Serdecznie polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2014

Korzystałam z pomocy Pana Doktora w czasie przygotowań do matury z chemii na poziomie rozszerzonym. Sposób prowadzenia lekcji był dostosowany do moich potrzeb i skoncentrowany na zagadnieniach sprawiających mi największą trudność. Każdy problem był wyjaśniany bardzo dokładnie. W czasie nauki rozwinęła się moja wyobraźnia i chemia stała się przedmiotem bardzo realnym, a nie tylko kojarzonym ze szkoły z mnóstwem wzorów i liczb. Atmosfera podczas zajęć była bardzo przyjemna, mimo silnej koncentracji i nauki niełatwego przedmiotu. Czas spędzony na korepetycjach przełożył się na mój bardzo wysoki wynik matury (94%) , dzięki któremu spełniałam swoje marzenie i dostałam się na kierunek lekarski. Wszystkim serdecznie polecam i zachęcam do skorzystania z pomocy Pana Doktora w przygotowaniach do egzaminu maturalnego!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2014

Wszelkie sprawiające trudności zadania, pojęcia itd. Nauczyciel tłumaczy bardzo jasno, dostosowując sposób nauczania indywidualnie do ucznia. Pan Marian jest miły, cierpliwy, wyrozumiały, konkretny, z poczuciem humoru ale i bardzo wymagający.
Serdecznie polecam zajęcia z Panem Marianem.! ;)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2014

Bardzo serdecznie polecam korepetycje z chemii z Panem Marianem. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze , wszystkie zagadnienia i zadania tłumaczone są w sposób bardzo dokładny . Nauczyciel jest niezwykle cierpliwy, potrafi zmotywować do intensywnego myślenia i systematycznej pracy, dzięki czemu nauka chemii staje się bardzo przyjemna :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2014

Jestem bardzo zadowolona, są to najlepsze korepetycje jakie kiedykolwiek miałam. Nauczyciel jest bardzo przyjazny, posiada ogromny zakres wiedzy w dziedzinie chemii, nie pozostawia żadnego pytania bez odpowiedzi, jest także bardzo cierpliwy. Na lekcji panuje bardzo miła atmosfera. Polecam każdemu kto chciałby zdobyć satysfakcjonujący wynik na maturze z chemii ! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.