Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kraków

Marian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/533 opinie
Dla użytkownika Marian

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 33
avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Bardzo polecam zajęcia! Pomimo tego, że wcześniej praktycznie nie miałem styczności z chemią, to dzięki współpracy z Panem Marianem udało mi w dość krótkim czasie dobrze przygotować do egzaminu maturalnego z tego przedmiotu. Dzięki indywidualnemu podejściu do ucznia, cierpliwości, niekonwencjonalnym metodom, dobremu planowaniu pracy oraz dużej wiedzy prowadzącego zajęcia z Panem Marianem to przyjemność. Co więcej Pan Marian zapewnia potrzebne materiały, służy dodatkową pomocą również poza zajęciami (np. w trakcie rozwiązywania zadań w domu) a także bardzo dobrze zna "specyfikę" i metody oceniania pytań egzaminacyjnych.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2020

Pan Marian przygotowywał mnie na kolokwia z chemii ogólnej, które były dla mnie bardzo trudne ze względu na braki w liceum. Jest sympatycznym oraz bardzo cierpliwym człowiekiem, który potrafi wytłumaczyć skomplikowane reakcje w bardzo łatwy do zrozumienia sposób. Na zajęciach otrzymywałam również wiele materiałów do nauki. Dzięki korepetycjom udało mi się zaliczyć kolokwia oraz wyrównać poziom wiedzy z resztą mojej grupy na uczelni. Serdecznie polecam :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2020

Pan Marian jest bardzo dobrym, cierpliwym nauczycielem, który dzięki swojemu poczuciu humoru prowadzi bardzo ciekawe i efektywne zajęcia, podczas których jest miła i luźna atmosfera sprzyjająca nauce. Polecam serdecznie ❤️

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2019

Zaczynając od najważniejszego: nauka z Panem Marianem to z pewnością solidne przygotowanie do matury, zapewnia on dodatkowe materiały do nauki, a zajęcia są prowadzone w systemie - robienie zadanych zadań w domu, a następnie ich sprawdzenie i omówienie na zajęciach, co pozwala na jak najlepsze zrozumienie materiału i ewentualne nadrobienie braków czy naukę rozwiązywania problematycznych zadań. Z dalszych kwestii, do zalet dopisałbym również dogodną lokalizację - w centrum miasta, jak i ogólną atmosferę panującą na zajęciach: Pan Marian może poszczycić się tak ciekawym sposobem omawiania zadań, jak i poczuciem humoru oraz wysokim poziomem kultury osobistej.
Jak to mówią: trzeba sięgać po to co niemożliwe, aby osiągnąć to, co możliwe - jestem pewien, że Pan Marian jest w stanie każdemu ułatwić ten proces i niech najlepszą rekomendacją będzie mój wynik z matury z chemii (2019 r.): 88%.

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2019

Pan Marian jest pierwszym nauczycielem, który nauczył mnie chemii. Dzięki swoim niekonwencjonalnym metodom i swojemu bardzo indywidualnemu podejściu do ucznia przekazywana przez niego wiedza jest przyjemna i zrozumiała w odbiorze. Jest to nauczyciel wymagający, z olbrzymią wiedzą chemiczną, którą jest w stanie przekazać nawet najbardziej opornym na chemię ludziom, takim jak ja, z bardzo zadowalającym efektem na maturze. Pan Marian jest przede wszystkim niezwykle sympatycznym człowiekiem, z poczuciem humoru, dlatego lekcje są nie tylko praktyczne ale też przyjemne, nigdy się nie dłużą, wręcz przeciwnie.
Bardzo polecam lekcje z Panem Marianem!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2019

Lekcje z Panem Marianem to przyjemność. Do teraz nie wiem skąd czerpie tyle cierpliwości do uczniów. Jest bardzo dobrym nauczycielem polecam z całego serca

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Niecały rok lekcji z Panem Marianem wystarczył, aby zdobyć niemal osiemdziesięcioprocentowy wynik na tegorocznej maturze z chemii. Nie miałam w szkole rozszerzonej chemii a moje pojęcie o tym przedmiocie było niewielkie, a jednak udało mi się zrobić tak duże postępy w krótkim czasie właśnie dzięki współpracy z Panem Marianem. Jest to korepetytor, który przede wszystkim uczy jak uczyć się chemii, jego metodologia bardzo motywuje do samodzielnego działania. Do tego atmosfera na zajęciach, spokój i cierpliwość doktora wywołują ciekawość i chęć nauki chemii.
Pozdrawiam, Agata

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2018

Z Panem Marianem miałem przyjemność pracować przez rok. Oprócz chemii na bardzo wysokim poziomie przewyższającym poziom nauczania w liceum do którego chodziłem Pan Marian nauczył mnie również samodyscypliny i konsekwencji w nauce nie tylko chemii. Jest to człowiek o niesamowitej wiedzy, podejściu do ucznia oraz poczuciu humoru co niebywale umila lekcje. Z przyjemnością chodziłem na korepetycje i polubiłem chemię dzięki Panu Marianowi.
Polecam te korepetycje nie tylko jako naukę chemii czy przygotowanie do matury ale też jako przygotowanie do ciężkiej pracy na studiach.
Pozdrawiam Filip

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2018

Z Panem Marianem miałam przyjemność pracować niecały rok. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że podczas tych kilku miesięcy nabyłam więcej potrzebnej do matury wiedzy, niż podczas 3 lat nauki chemii w liceum. Pan Marian jest człowiekiem niezwykle sympatycznym, sumiennym i przez to, że nie ogranicza się do jednej dziedziny wiedzy, potrafi zachęcić ucznia do nauki chemii. Motywuje ucznia, składnia do myślenia i co więcej, umie przekonać do nauki chemii nawet tych, którzy z początku jej nienawidzili. Polecam tym wszystkim niedowiarkom, którzy myślą, że chemia jest najgorszym złem świata. Pan Marian potrafi udowodnić, że tak nie jest :)
Pozdrawiam, Angelika

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2018

Pan Marian jest doświadczonym nauczycielem, ma dobre podejście do ucznia. Pomimo krótkiej współpracy jestem bardzo zadowolona z efektu, bo dostałam się na wymarzone studia, co bez tych spotkań byłoby raczej niemożliwe.
Nigdy nie obawiałam się zadawać pytań nawet z pozoru prostych bo każde jedno nawet najprostsze było wyjaśniane do skutku.
Pan Marian ma swój system nauki uczniów, który jest dobrze przemyślany dzięki czemu przynosi duże efekty. Otrzymałam wiele rad które bardzo mi się przydały na maturze.
Polecam!

Pozdrawiam, Anita ;)

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Pan Marian to przede wszystkim wspaniały i serdeczny człowiek. Zaraz potem jest świetnym nauczycielem z ogromnym doświadczeniem i ewidentnie uwielbia swoją pracę. Potrafi zmotywować do nauki, wykrywa błędy i upewnia sie, żeby uczeń ich nie powtarzał, tłumaczy chemię wybitnie i dobitnie - nie ma możliwości żeby zakończyć lekcje jeśli uczeń nie rozumie co się na niej odbywało. Nie zamieniłbym Pana Mariana na żadnego innego nauczyciela.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Bardzo polecam lekcje z Panem Marianem! Dzięki odpowiedniej motywacji uzyskanej od Pana Mariana udało mi się przerobić tony zadań niezbędnych do matury, a nad którymi same zapewne nie udałoby mi się przysiąść. Pan Marian zawsze służył pomocą, cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na wszelkie pytania. Na lekcjach zawsze panowała miła i przyjazna atmosfera. Niemniej jednak oprócz tych wszystkich zalet, przede wszystkim dzięki Panu Marianowi naprawdę polubiłam chemię i już po pierwszym miesiącu lekcji, sama nurtowałam książki z chemii w poszukiwaniu odpowiedzi. Dzięki naszej wspólnej pracy udało mi się uzyskać upragniony wynik 92%. Jeszcze raz bardzo polecam!

avatar
Ewaw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2018

Serdecznie polecam lekcje z Panem Marianem.
To fachowiec!, uczy spokojnego i logicznego myslenia.Tłumaczy po kilkanaście razy- do skutku. Dzięki niemu mialam mozliwość przerobienia tony zdan, które doprowadzily mnie do wyniku 88%.
Do Pana Mariana dostalam się dzięki dwóm kolezankom, które po lekcjach z nim mialy podobne wyniki.
Poza tym Pan Marian to super czlowiek !!!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Po rocznym przygotowaniu z panem Marianem na dzisiejszej maturze z chemii nic mnie nie zaskoczyło. Pan Marian potrafi doskonale wytłumaczyć trudne zagadnienia ze spokojem, cierpliwością oraz odpowiednim, indywidualnym podejściem do ucznia :) Posiada ogromną wiedzę, żadne zagadnienie nie zostaje bez odpowiedzi, zawsze moglam liczyć na porządną porcję zadanek by nawet takie leniuszki jak ja nie nudzily się w domu co motywowałó również do działania :) polecam każdemu kto ma problem ze zrozumieniem chemii tymbardziej ze Pan Marian to nauczyciel który zaraża sympatią do chemii jak i do siebie :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2017

Pan Marian to świetny fachowiec, potrafi zmotywować do pracy, pochwalić, ale i zwrócić uwagę jeśli coś jest nie tak. Matura już blisko a ja czuje sie spokojny bo z takim Nauczycielem matura to nie problem

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2017

Bardzo polecam lekcje u pana Mariana !
Potrafi wytłumaczyć wszystkie zagadnienia ze spokojem i cierpliwością . Ma świetny system nauczania i ogromna wiedzę które pozwolą nadrobić ewentualne braki . Pan Marian ma świetne podejście do uczniów i zawsze dba by mieli co robić w dom. Dla mnie uczęszczanie na te lekcje było czysta przyjemnością . Gorąco polecam !

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2016

Gorąco polecam korepetycje z Panem Marianem! Potrafi wytłumaczyć wszystko ze spokojem nawet najbardziej opornym uczniom. Pomaga też nadrobić braki w wiedzy, wszystko tłumaczy ze spokojem, a dokładnie opracowana przez niego metoda nauczania jest bardzo efektywna i pomaga każdemu - nie tylko w nauce chemii, ale także w nabraniu systematyczności. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze, co sprawia że chodzi się na nie z czystą przyjemnością.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2016

Pan Marian potrafi wytłumaczyć wszystko, nawet najbardziej opornym, ma dokładnie opracowany, sprawdzony program korepetycji na cały rok. Dzięki temu jego uczniowie osiągają bardzo wysokie wyniki na maturze z chemii, w moim przypadku 90%. Oprócz tego lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze dzięki czemu uczniowie się nie stresują. Szczerze mogę polecić Pana Mariana każdemu :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Szczerze polecam! Dzięki bardzo profesjonalnemu podejściu do ucznia oraz dobrze opracowanemu planowi zajęć, lekcje są prowadzone w sposób ciekawy oraz efektywny. Duża ilośc przerobionego materiału przekłada sie pozniej na sukces na maturze. Zajęcia prowadzone są rownież w spokojnej i miłej atmosferze, co sprawia, że uczęszczanie na nie było przyjemnością.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Szczerze polecam lekcje z Panem Marianem. Posiada doskonały wręcz system nauczania, oraz ogromną wiedzę,
którą potrafi w bardzo prosty i przyjemny sposób przekazać uczniowi. Te przymioty
zestawione razem dają rewelacyjny wynik na maturze (w moim przypadku 93%) i satysfakcję z nabycia nowych umiejętności.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2016

Polecam! Pan Marian to doskonały, doświadczony nauczyciel, ma wypracowany system dzięki czemu na każdych zajęciach było co robić! Pan Marian pilnuje by uczeń miał co robić w domu, co tylko pomaga w osiągnięciu sukcesu na maturze! Dodatkowo zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Lekcje naprawdę warte swojej ceny!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2015

Szczerze polecam! Lekcje przebiegają w miłej i przyjaznej atmosferze. Zadania są sprawdzane i w razie potrzeby cierpliwie tłumaczone. Schemat zajęć pozwala na systematyczną naukę i bezstresowe przerobienie materiału. Pan Marian sam dostrzega słabsze punkty ucznia i nad nimi pracuje. Dzięki tym korepetycjom udało mi się poprawić wynik z matury o kilkadziesiąt punktów procentowych.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Z całego serca polecam korepetytora ;) Wszystkie zagadnienia chemiczne i trudne zadania, które przed lekcjami sprawiały mi problem, został wytłumaczone szczegółowo przez Pana Mariana. Każdy dział z chemi przerobiony przez rozwiązywanie setek zadań, czy czytanie dodatkowych materiałów pozwolił mi na przygotowanie sie do matury perfect ,bez zapełniania pamięci zbędnymi informacjami. Zawsze po lekcji wiedziałam co jest istotne i na co musze zwrócić jeszcze uwage, nad czym popracować. Jednym słowem warto, dzisaj moge to napisać z 100% z chemi na końcie. Jeszcze raz polecam wszysykim :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2015

Serdecznie polecam lekcje z Panem Marianem. Z bezgraniczną cierpliwością i w przyjazny sposób tłumaczy kłopotliwe zagadnienia aż do skutku. Atmosfera w trakcję zajęć jest ciepła, a przyjęte przez Pana Mariana metody nauczania uważam za trafione w dziesiątkę. Jest to iealny korepetytor zarówno dla pracusiów jak i dla (takich jak ja) leniuszków, którzy potrzebują mobilizacji i cotygodniowej porcji zadanek. ;)
Z całego serca polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2015

Pan Marian doskonale wie, jak przygotować do matury z chemii. Jest bardzo doświadczonym i profesjonalnym nauczycielem, potrafiącym wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia w sposób klarowny i łatwy do zapamiętania. Ponadto jest też świetnym "trenerem", dopasowującym poziom trudności i ilość zadań do możliwości ucznia oraz jego postępów w nauce. Skorzystanie z korepetycji u Pana Mariana jest doskonałym wyjściem, jeśli chcecie rzetelnie przygotować się do matury z chemii. Lekcje przebiegają w bardzo ciepłej, miłej atmosferze, w terminach dogodnych dla ucznia. Postępy w nauce są na bieżąco monitorowane. Serdecznie polecam lekcje z Panem Marianem, zarówno tym, którzy z chemią mają kłopoty, jak i tym którzy radzą sobie sobie dobrze, ale zależy im, by osiągnąć wysoki wynik z matury z chemii. Jednym słowem jeśli szukasz pomocy z chemii trafiłeś bardzo dobrze - Pan Marian to strzał w 10!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2015

Bardzo, bardzo polecam! Najlepszy korepetytor jakiego do tej pory spotkałam. Spokojna, bardzo miła atmosfera. Wyjaśnianie wszelkich niejasnych zagadnień, spokój, cierpliwość. Dużo zadań, do tego materiały dodatkowe, systematyczna nauka dały duże efekty, POLECAM! :)

avatar
Marcela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2015

Pan Marian to bardzo ciepły i cierpliwy człowiek. Ma ogromna wiedzę chemiczna i potrafi ja przekazać w sposób dużo lepszy niż nauczyciele z którymi do tej pory sie spotkałam. Jest bardzo zaangażowany w lekcje, wysyła dodatkowe materiały, które ułatwiają naukę :) polecam wszystkim !

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2014

Bardzo polecam korepetycje z Panem Marianem.
Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze, z cierpliwością tłumaczy.
Polecam każdemu kto chciałby poszerzyć swoją wiedzę chemiczną.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2014

Bardzo polecam korepetycje z Panem Marianem. Bardzo profesjonalne podejście do nauczania. Cierpliwie i spokojnie tłumaczy wszelkie zagadnienia tak żeby łatwo było je przyswoić (nawet te najtrudniejsze). Sposób pracy jaki proponuje zmusza do systematycznego uczenia się i rozwiązywania zadań a przede wszystkim do samodzielnego myślenia. Rozwiązanie zadania jest przedstawiane na kilka sposobów, dzięki czemu można wybrać taki, który najbardziej nam odpowiada. Z całą pewnością moim najlepszym korepetytorem z chemii, lekcje z Doktorem bardzo przybliżyły i rozjaśniły mi świat chemii. Serdecznie polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2014

Korzystałam z pomocy Pana Doktora w czasie przygotowań do matury z chemii na poziomie rozszerzonym. Sposób prowadzenia lekcji był dostosowany do moich potrzeb i skoncentrowany na zagadnieniach sprawiających mi największą trudność. Każdy problem był wyjaśniany bardzo dokładnie. W czasie nauki rozwinęła się moja wyobraźnia i chemia stała się przedmiotem bardzo realnym, a nie tylko kojarzonym ze szkoły z mnóstwem wzorów i liczb. Atmosfera podczas zajęć była bardzo przyjemna, mimo silnej koncentracji i nauki niełatwego przedmiotu. Czas spędzony na korepetycjach przełożył się na mój bardzo wysoki wynik matury (94%) , dzięki któremu spełniałam swoje marzenie i dostałam się na kierunek lekarski. Wszystkim serdecznie polecam i zachęcam do skorzystania z pomocy Pana Doktora w przygotowaniach do egzaminu maturalnego!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2014

Wszelkie sprawiające trudności zadania, pojęcia itd. Nauczyciel tłumaczy bardzo jasno, dostosowując sposób nauczania indywidualnie do ucznia. Pan Marian jest miły, cierpliwy, wyrozumiały, konkretny, z poczuciem humoru ale i bardzo wymagający.
Serdecznie polecam zajęcia z Panem Marianem.! ;)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2014

Bardzo serdecznie polecam korepetycje z chemii z Panem Marianem. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze , wszystkie zagadnienia i zadania tłumaczone są w sposób bardzo dokładny . Nauczyciel jest niezwykle cierpliwy, potrafi zmotywować do intensywnego myślenia i systematycznej pracy, dzięki czemu nauka chemii staje się bardzo przyjemna :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2014

Jestem bardzo zadowolona, są to najlepsze korepetycje jakie kiedykolwiek miałam. Nauczyciel jest bardzo przyjazny, posiada ogromny zakres wiedzy w dziedzinie chemii, nie pozostawia żadnego pytania bez odpowiedzi, jest także bardzo cierpliwy. Na lekcji panuje bardzo miła atmosfera. Polecam każdemu kto chciałby zdobyć satysfakcjonujący wynik na maturze z chemii ! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.