Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Ząbki
Marki
Józefów
Otwock
Łomianki
Legionowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos60 / 60 min

Robert

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem doświadczonym nauczycielem historii i WOSu, konsultantem CKE, olimpiad, podręczników. Udzielam korepetycji od ponad 20 lat, prowadzę też zajęcia w ramach kursów maturalnych. Pomagam w zakresie opanowania materiału szkolnego, przygotowuję do matury (od 1999 roku), a także do konkursów przedmiotowych i olimpiad związanych z wiedzą o społeczeństwie, polityką, integracją europejską.

Dojeżdżam do ucznia (również do niektórych miejscowości podwarszawskich), mogę też spotykać się na zajęciach u mnie w domu, oraz on-line.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1988 - 08.1993
Uniwersytet Warszawski
Magister
historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2017

Pan Robert nauczał mnie historii przez cały rok szkolny ostatniej klasy liceum. Mimo, że historia nie należała do moich najbardziej ulubionych przedmiotów, potrafił zainteresować mnie materiałem i ułatwić przyswajanie wiedzy historycznej przed egzaminem maturalnym. Pan Robert jest bardzo miły i przyjazny. Bardzo polecam.

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2014

Zdecydowanie polecam korepetycje u p. Roberta, bardzo fajnie prowadzone zajęcia, kompetetnie, zostałam gruntownie przygotowana do olimpiady i matury. Poza tym duża terminowość spotkań.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2013

Miałam spore kłopoty w szkole z historią, poprawka w ostatnie wakacje, i bardzo skorzystałam z pomocy pana Roberta. A teraz historia idzie mi znacznie lepiej.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2013

Bardzo dobre przygotowanie do matury, solidne, systematyczne, z regularnie odbywanymi zajęciami, wyczerpujące, dzięki temu dostalem z rozszerzonej historii ponad 90 %, a z WOS ponad 80 %. Rekomenduję.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.