Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Warszawa
Ząbki
Marki
Józefów
Otwock
Łomianki
Legionowo

Robert

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Robert

O mnie

Absolwent historii, doświadczony nauczyciel historii i WOSu, korepetytor i prowadzący kursy maturalne

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1988 - 08.1993
Uniwersytet Warszawski
Nauczyciel dyplomowany
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Tymoteusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Przygotowywałem się z P. Robertem do matury z rozszerzonej historii. Jest on świetnym fachowcom, autentycznie lubiącym wykładanie swojego przedmiotu. Co ważne zna odpowiedź na każde pytanie, również te, które wybiegają daleko poza podstawę programową. Oprócz wysokiego poziomu nauki był to miło spędzony czas, co nie zawsze się zdarza na tego typu zajęciach. Zdecydowanie polecam!

Robert

Bardzo dziękuję. Mi również znakomicie współpracowało się z Panem!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2017

Pan Robert nauczał mnie historii przez cały rok szkolny ostatniej klasy liceum. Mimo, że historia nie należała do moich najbardziej ulubionych przedmiotów, potrafił zainteresować mnie materiałem i ułatwić przyswajanie wiedzy historycznej przed egzaminem maturalnym. Pan Robert jest bardzo miły i przyjazny. Bardzo polecam.

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2014

Zdecydowanie polecam korepetycje u p. Roberta, bardzo fajnie prowadzone zajęcia, kompetetnie, zostałam gruntownie przygotowana do olimpiady i matury. Poza tym duża terminowość spotkań.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2013

Miałam spore kłopoty w szkole z historią, poprawka w ostatnie wakacje, i bardzo skorzystałam z pomocy pana Roberta. A teraz historia idzie mi znacznie lepiej.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2013

Bardzo dobre przygotowanie do matury, solidne, systematyczne, z regularnie odbywanymi zajęciami, wyczerpujące, dzięki temu dostalem z rozszerzonej historii ponad 90 %, a z WOS ponad 80 %. Rekomenduję.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.