Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Tarnów
Kraków

Monika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/517 opinii
Dla użytkownika Monika

O mnie

Kim jestem?

Jestem magistrem prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, a jednocześnie pisarką z sukcesami. Studia ukończyłam z wyróżnieniem. Zarówno w gimnazjum i liceum, jak i na uniwersytecie brałam udział w licznych konkursach i olimpiadach - ze świetnym rezultatem, jako że jestem laureatką (byłam m.in. laureatką Olimpiady Historycznej, przez co nie musiałam zdawać historii na maturze) oraz finalistką i to nie w jednym z konkursów. W razie potrzeby mogę przedstawić wszelkie wymagane zaświadczenia. W sekcji "certyfikaty" oraz "doświadczenie" wypisane zostały wybiórczo. Pozostałe są do wglądu, można się też o nie dopytać.

Jestem też stypendystką (z uwagi na osiągnięcia naukowe i pozanaukowe) na UJ. Stypendium to pobieram od pierwszego roku włącznie (V rok). Byłam seminarzystką w katedrze prawa karnego materialnego. Zajmowałam czołowe miejsca w rankingach mojego rocznika. Angażuję się w zajęcia pozauczelniane, pracę naukową, prowadzę też swój profil, na którym prezentuję moje prace malarskie.

Mój angielski jest obecnie na poziomie C1, uczę się też dwóch innych języków (rosyjski, hiszpański) oraz Legal English. Swoją maturę zdałam z bardzo wysokimi notami.Doświadczenie

Brałam udział (jeszcze w gimnazjum) w projekcie opartym na zajęciach z dziećmi. Ponadto pracowałam w firmie, w której codziennie musiałam używać języków obcych, byłam lektorką j. angielskiego w ramach projektu uczelnianego oraz brałam udział w międzynarodowym projekcie z językiem angielskim jako przewodnim. Prowadziłam też zajęcia dla studentów z części ogólnej prawa karnego w ramach organizacji studenckiej (dwa lata z rzędu). Ponadto uczestniczyłam w szeregu warsztatów na uniwersytecie (prawniczych) oraz miałam okazję odbyć praktyki tak w sądzie, jak i w kilku kancelariach (w tym 2-miesięczny staż w jednej z najlepszych kancelarii w Krakowie, przedłużony o kolejny miesiąc z powodu zadowolenia kancelarii z mojej pracy). Pracuję też w zawodzie. Piszę nadto artykuły naukowe i biorę udział w konferencjach (zarówno czynny, jak i bierny). Umiem przekazać wiedzę. Zachęcam do zapoznania się z opiniami na mój temat.Sposób uczenia

Najważniejsze dla mnie jest, ażeby Uczeń jak najwięcej wyniósł z zajęć. Interesuje mnie spersonalizowane podejście do każdego Ucznia, bo wtedy łatwiej chłonie się wiedzę. Dlatego Uczniom o umyśle raczej analitycznym proponuję rozwiązania oparte na postawach logiki, zaś tym, którzy interesują się sztuką - scenki teatralne, symulowane debaty, dubbingi i wiele innych w zależności od przedmiotu zajęć oraz barier, jakie trzeba w Uczniu przełamać, aby dać mu swobodę myślenia i korzystania ze zdobytych umiejętności. Preferuję pracę opartą na wielu źródłach, w tym przekazy medialne, statystyki, liczne podręczniki, zadania na myślenie oraz wyciąganie wniosków i tym podobne. Wszystko po to, by osiągnąć cel: rozwinąć Ucznia.VARIA

- Moje oferty są dostępne także w wakacje.

- kontakt poprzez:

a) mail: monika.zajecia@wp.pl

b) portalZa zajęcia wystawiam rachunek.UWAGA

Obecnie nie przyjmuję nowych uczniów ze względów wymogów aplikacji, której aplikantką jestem. Zapraszam jednak do kontaktu w przypadku poszukiwania korepetytora, mogę polecić korepetytora na moje miejsce, również wystawiającego rachunek.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2021
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Prawo
Kursy i szkolenia
04.2016
Zaświadczenie
05.2017
Zaświadczenie
05.2017
Dyplom
03.2018
Certyfikat
04.2018
Certyfikat
12.2018
Certyfikat uczestnictwa biernego w konferencji
02.2019
Zaświadczenie
03.2019
Certyfikat
04.2019
Certyfikat uczestnictwa czynnego w konferencji
04.2019
Certyfikat oraz dyplom
04.2019
Certyfikat
05.2019
Certyfikat uczestnictwa biernego w konferencji
06.2019
Certyfikat językowy
06.2019
Zaświadczenie
Doświadczenie
04.2017 - aktualnie
Wolontariusz
Wyszukiwanie informacji w języku angielskim w ramach projektu międzynarodowego.
05.2017 - 06.2017
Lektorka j. angielskiego
Prowadzenie dwóch grup zajęciowych wśród studentów na dwóch poziomach zaawansowania - podstawowym i średniozaawansowanym, tylko po angielsku.
07.2017 - 08.2017
Pracownik
Prowadzenie rozmów z klientami zagranicznymi głównie w j. angielskim.
02.2019 - 02.2019
Praktyki sądowe (wydział karny)
Analiza akt, obserwowanie czynności procesowych, tworzenie pism procesowych.
03.2019 - 04.2019
Praktyki studenckie
Legal research, tworzenie pism procesowych, bieżąca obsługa kancelarii. Kancelaria adwokacka. (dokumenty - umowa, poświadczenie wykonania i opinia do wglądu)
07.2019 - 07.2019
Artykuł naukowy
Wydanie autorskiego artykułu naukowego. (wydawnictwo, tytuł i pozostałe dane do wglądu)
10.2019 - 07.2020
Zajęcia z prawa karnego materialnego
Prowadzenie wespół zajęć z prawa karnego materialnego, przygotowujących do egzaminu z tego przedmiotu, w ramach organizacji studenckiej (pro bono).
11.2019 - aktualnie
czasopismo naukowe
Kontakt z recenzentami oraz autorami w celu przygotowania artykułu naukowego do publikacji.
04.2020 - 06.2020
Wykłady z prawa karnego materialnego
Pomoc profesorowi w przeprowadzaniu wykładów merytorycznych z prawa karnego materialnego, czynny w nich udział i dzielenie się wiedzą.
06.2020 - aktualnie
Praktyki
Legal research, konstruowanie pism procesowych, pomoc w kancelarii radcowskiej.
07.2020 - aktualnie
Artykuł naukowy
Wydanie w formie e-booka oraz papierowej artykułu naukowego. Sama praca do wglądu, jest w otwartym dostępie.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2022

Zajęcia bardzo merytoryczne, a jednocześnie utrzymane w przyjaznej atmosferze. Świetne podejście i widoczne zaangażowanie korepetytorki. Wiedza przekazywana w bardzo przystępny sposób.

avatar
Madelaine
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2022

Olbrzymia wiedza Pani Moniki, którą cierpliwie i w fantastyczny sposób przekazuje wraz z indywidualnym podejściem oraz tworzeniem sympatycznej atmosfery sprawiają, że każda minuta korepetycji jest wykorzystana maksymalnie. Polecam

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2021

Zajęcia w przyjemnej atmosferze, indywidualne i dostosowane do tempa ucznia, serdecznie polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2021

Zajęcia są bardzo merytoryczne oraz przebiegają w miłej atmosferze. Z kolejnymi zajęciami mam odczucia, że moja wiedza się pogłębia. Monika w profesjonalny i prosty sposób tłumaczy trudne zagadnienia oraz jest bardzo cierpliwa.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2021

Zajęcia w bardzo miłej atmosferze. Korepetytor posiada ogromną wiedzę, którą potrafi w przystępny sposób przekazać i objaśnić. Polecam Każdemu :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

Prowadzę z Moniką zajęcia już drugi rok, a znamy się jeszcze dłużej. Jest świetną nauczycielką i bardzo przystępnie tłumaczy wszystkie zagadnienia. Ma ogromną wiedzę. Serdecznie polecam jej korepetycje!

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2021

Zajęcia z Moniką polecam z całego serca!
Bardzo indywidualne, profesjonalne podejście w miłej atmosferze!
Cierpliwie tłumaczy każde niezrozumiałe zagadnienie.
Wymarzony korepetytor!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2020

Serdecznie polecam!!! Zajęcia to czysta przyjemność. Monika jest osobą zawsze rzetelnie przygotowaną do zajęć, posiada ogromną wiedzę i zapał w prowadzeniu zajęć. Widać, że robi to z pasją - kocha to, co robi:)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2020

Bardzo fajnie prowadzone zajęcia, pomocna i przydatna wiedza! Polecam z całego serca! :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2020

Z całego serducha polecam zajęcia z Moniką! Kompleksowe i rzetelne przygotowanie do egzaminu, poświęca wiele czasu by zrozumieć każdy temat nawet jeśli trzeba wałkować po raz 10. Jest bardzo elastyczna i dostosowuje sie do potrzeb swoich uczniów - nawet jak ktoś w nocy w dzień egzaminu panikuje to zawsze uspokoi i zmotywuje że na pewno będzie zdane i tak jest ! Podsyła mnóstwo materiałów by móc w pełnie zagłębić się w przedmiocie i zrozumieć te bardziej skomplikowane elementy! Także w jej rękach nie zginiecie a napiszecie egzamin na 5! Polecam po stokroć ❤️

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2020

Zajęcia są prowadzone w tempie dostosowanym do uczącego się, w bardzo miłej atmosferze. Kłopotliwe zagadnienia ciężkie do zrozumienia samemu, są krok po kroku wyjaśniane. Gorąco polecam!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2020

Monika jest po prostu wymarzonym korepetytorem! Zajęcia z nią nie są "sztywne", ale po prostu wesołe, przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu. Cechuje je indywidualne podejście i zaangażowanie, Monika jest zawsze dostępna w razie jakichkolwiek pytań, nawet tych nie do końca związanych z tematem zajęć. Myślę, że z Moniką na pewno zdam maturę na bardzo wysoki wynik! Szczerze polecam!! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2020

Pani Monika przygotowywała mnie do egzaminu z Prawa karnego. Jest osobą z bardzo dużą wiedzą i przede wszystkim posiada umiejętność przekazania jej na zajęciach. Szczerze polecam!!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2020

Sama sugerowałam się głównie opiniami przy wyborze korepetytora i w przypadku Moniki są one jak najbardziej adekwatne, ogrom swojej wiedzy przedstawia w bardzo skondensowany i przystępny sposób. Widać, że jest zaangażowana w każde zajęcia i podchodzi indywidualnie do potrzeb ucznia, przesyła wiele niezbędnych jak i dodatkowych materiałów do nauki: prezentacje, komentarze naukowe, filmy, zadania maturalne. Szerze polecam i zachęcam :)

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2019

Monika dysponuje dużą wiedzą z zakresu prawa którą potrafi przekazać, jest cierpliwa i tłumaczy do skutku. Korepetycje ciekawe i bez stresu, wszystko wytłumaczone krok po kroku, serdecznie polecam Korepetytorkę!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2019

Monika to zarówno świetny nauczyciel, jak i osoba! Wraz z koleżanka podjęłyśmy się nauki wosu na początku października i to, czego zdążyłyśmy się już nauczyć, jest niesamowite! Każda lekcja jest pracochłonnie oraz profesjonalnie przez Monike przygotowana. Pomimo tego, ze zdecydowałyśmy się na lekcje w piątki, po całym tygodniu nauki, przychodzimy na zajęcia z ochota i motywacja! Zdecydowanie na plus jest tez to, ze nie ma sztywno określonego trybu pracy. Wiele zależy od nas i nie jest nam nic z góry narzucane, co sprawia, ze czujemy się na zajęciach komfortowo.
Jesteśmy bardzo zadowolone z decyzji o podjęciu pracy z Monika i wiemy, ze będziemy świetnie przygotowane do matury!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2019

Ogromna wiedza, świetna osobowość, niesamowita pracowitość, a co za tym idzie, każda lekcja przemyślana i dobrze przygotowana :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.