Monika SpeakPro

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa
Kraków
Tarnów
Radom
Płock
Siedlce
Pruszków
Legionowo
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Dlaczego wciąż marnujesz swój czas na xerówki? Przekonaj się, że możesz (a nawet powinieneś !) zacząć mówić po angielsku od samego początku Twojej nauki. Co więcej, pokażę Ci jak uczyć się skutecznie oraz 3 razy szybciej i przyjemniej, niż jak to wyglądało u Ciebie do tej pory.

Specjalizuję się w Business English dla: IT, HR, Marketing, Agile/Scrum, Medical Trials oraz Legal English . Moi Uczniowie z powodzeniem również zdali: maturę rozszerzoną 2022 / FCE /CAE/ IELTS/ CPE. Pomagę Ci się również przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej i zmiany pracy, jeśli oczywiście tego potrzebujesz :-) 

Moje ponad 10-letnie doświadczenie w nauczaniu jezyka angielskiego pozwoliło mi nabyć umiejętności jak ćwiczyć speaking z Uczniami początkujacymi (z blokadą mówienia) i tymi bardziej zaawansowanymi - bo to właśnie na speakingu opierają się zajęcia ze mną.

Do tego dostajesz starannie dobraną do Twoich potrzeb pracę domową - i tutaj zapomnij o książkach i xerówkach :) Uczmy się prawdziwego języka z: ulubionych seriali, piosenek, podcastów, inspirujacych artykułów - UWAGA! Takie materiały mogą Cię serio pochłonąć :-)

To co mnie wyróżnia to fakt, że rzeczywiście sprawdzam, czy zasuwasz regularnie i jestem z Tobą w stałym kontakcie pomiędzy zajęciami - 100% MOTYWACJI - ZERO WYMÓWEK! 

Jestem również expertem skutecznych metod zapamiętywania - dzięki takiej wiedzy nie uczysz się "kojarzyć słówek", ale je rzeczywiście samemu używać w rozmowie.  

Jeżeli chcesz:
- mówić swobodnie po angielsku 
- dostać awans w pracy lub zmienić pracę na lepszą
- zrobic mocny progress i mieć fun podczas nauki

to odezwij się do mnie w wiadomości prywatnej i zrobimy to razem :-)

 

P.S. Sprawdź mój profil na facebooku lub instagramie (SpeakPro Szkoła Językowa) - tam wrzucam sporo ciekawych i przydatnych filmików, z których możesz się uczyć w czasie małej przerwy :-) 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Monika SpeakPro
ul. Żurawia 6/12 lok. 766
00-503 Warszawa
NIP: 5213641211

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2017
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Magister
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
04.2014 - aktualnie
Lektor języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych na poziomie początkującym i średniozaawansowanym
04.2018 - aktualnie
Trener Business English dla Developerów, Project Managers, Product Owners, Scrum Masters, HR Specialists, Team Leaders, Lawyers

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2023

Moja nauka nigdy nie była tak efektywna a przy tym przyjemna. Lekcje są fantastycznie prowadzone, nie ma mowy o nudzie, rozmawiamy o rzeczach które mnie interesują, dzięki czemu mogę poszerzać swoje horyzonty i szlifować angielski. Monika potrafi też zmobilizować , w jej przypadku " no excuse" jest doskonałym stwierdzeniem!!!

SpeakPro

Dziękuję Monika, dla takich feedbacków warto żyć! ”No excuses” i zasuwamy po więcej!!

avatar
daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2023

Zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie i z wielkim zaangażowaniem, są również dostosowane do poziomu ucznia. Chętnie się na nie wraca. Czuć różnicę w mówieniu już po pierwszych kilku tygodniach nauki. Bardzo polecam!!

SpeakPro

Dziękuję Daniel serdecznie, tak, to fakt - jeśli zasuwasz regularnie to szybko czuć różnicę :-)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2023

Bardzo polecam lekcje z Moniką. Atmosfera panująca na zajęciach jest świetna i bardzo pomaga pokonać blokadę w mówieniu po angielsku. Na efekty nie trzeba długo czekać, już po kilku lekcjach nabrałam większej pewności w komunikacji. Jak angielski, to tylko z Moniką :)

SpeakPro

Dziękuję Edyta, zrobiłaś piękny progress i jesteś żywym przykładem tego, że znajomość języków mocno otwiera nam nowe możliwości, gratulacje! :-)

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2023

Monika jest super nauczycielką! Lekcje prowadzi ciekawie, z pełnym zaangażowaniem. Tematyka zajęć jest zróżnicowana w zależności od potrzeb studenta (w moim przypadku dużo tematów związanych z nowymi technologiami). Co tydzień dostaję listę nowych zadań do wykonania, o których dyskutujemy podczas naszych spotkań. Na każdych zajęciach Monika przygotowuje listę z błędami gramatycznymi oraz źle wypowiedzianymi słówkami, dzięki czemu jestem bardziej świadomy swoich błędów i tego, na czym najbardziej muszę się skupić w swojej nauce. W ciągu ostatnich miesięcy dzięki Monice zdecydowanie poprawiłem swoje umiejętności językowe, zarówno jeżeli chodzi o mówienie jak i słownictwo. Polecam!

SpeakPro

Dziękuję Alex! Twój progress w speakingu i słownictwie jest niezaprzeczalny, ale musimy to podkreślić, że zasuwasz BARDZO regularnie. Ready for more IT and AI stuff? :-)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2023

Moja przygoda z SpeakPro zaczęła się dzięki mojej znajomej, która poleciła mi zajęcia z Moniką, bo sama się z nią uczyła i była bardzo zadowolona. Cały proces nauki uważam za wspaniałe doświadczenie, które oprócz zdolności językowych było też psychologicznym wsparciem. Indywidualne podejście, różnorodność zadań a przede wszystkim dostosowywanie ich do potrzeb i zainteresowań, były dla mnie bardzo ważne - to wszystko a nawet więcej znalazłam u Moniki. Będąc ciężkim przypadkiem "braku systematyczności" miałam okazje zaznać mnóstwa motywacji, codziennego zaangażowania oraz kontrolowania moich postępów w nauce. Z całego serca serdecznie polecam ! :)

SpeakPro

Dziękuję Ania, ogromnie dużo taki feedback dla mnie znaczy! <3

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2023

Szczerze polecam ! To nie są zwykle, nudne lekcje, bardzo przyjemna i wygodna forma nauki języka. Monika to niezwykle energiczna, ciepła osoba która „zaraża” swoim uśmiechem przez co nauka języka to czysta przyjemność nie konieczność. Materiały dostosowane są do poziomu nauki i zainteresowań, co tydzień nowa porcja ciekawych materiałów, liczy się jakość nie ilość, oczywiście każdy narzuca sobie własne tempo nie ma ograniczeń :) Elastyczne godziny nauki, zupełnie inne podejście do nauki języka jestem bardzo zadowolona z postępów. To prawda podczas spotkań z Moniką nauczyłam się więcej niż przez kilka lat nauki języka w różnych szkołach językowych. Naprawdę warto !!!

SpeakPro

Dziękuję Gosiu, cieszę się bardzo, bo przełamałyśmy Twoją barierę językową i Twój speaking i słownictwo są teraz o niebo lepsze niż 10 miesięcy temu. Wspaniała robota!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2023

Nauka z Monika jest bardzo przyjemna forma nauki angielskiego. nareszcie udało mi się znaleźć kogoś kto nauczył mnie jak się uczyć i nie traktować tego jak obowiązek a jako przyjemność. dzięki nauce z Monika nie musze tracić czasu na szukanie ciekawych materiałów, dostosowanych do mojego poziomu i zainteresowań. moim zadaniem jest tylko znaleźć czas i spędzić go z ciekawymi zadaniami, z moimi ulubionymi serialami, książkami, tematami o rozwoju osobistym itp. Przez pół roku nauki zrobiłam duży postęp, mogę swobodnie się komunikować w obcym języku. szczerze polecam i sama będę się uczuć aż osiagne swój wymarzony poziom.

SpeakPro

Dziękuję Anno za taki wspaniały feedback i Twoje zaangażowanie, we're both hungry for more! :-)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2023

Korepetycje z Moniką to sama przyjemność. Zajęcia są przystosowane do poziomu ucznia, a Monika jest zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii.
Gorąco polecam!

SpeakPro

Dziękuję Karolina :-) just doing my best!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2023

Zdecydowanie polecam! Monika jest osobą pełną entuzjazmu, życzliwą, zawsze świetnie przygotowaną do zajęć. Zawsze daje z siebie 100% , kiedy trzeba tupnąć nogą i z motywować do regularnej pracy - robi to w sposób niezwykle finezyjny. Monika podczas zajęć koncentruje się na potrzebach ucznia, odpowiednio dobiera materiały, każde zajęcia są niezwykle kreatywne, bardzo poszerzają horyzonty, a przede wszystkim nigdy nie wieją nuda.

SpeakPro

Dziękuję Basia, nawet nie wiesz jak lubię tupnąć nogą jak sytuacja tego wymaga
:-) cieszę się, że nie nudzisz się ze mną i przy okazji możemy się tyle nauczyć!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2022

Jeśli szukasz znakomitego trenera, który pokaże Ci jak skutecznie się uczyć, zapewni najwyższej jakości zajęcia i szybkie efekty to z całego serca polecam Monikę!
Forma treningów, podejście i świetnie dobierane materiały sprawiły, że polubiłam angielski!
Jeśli masz problem z dyscypliną na pewno się to zmieni!
Współpraca z Moniką to najlepsza inwestycja!

SpeakPro

Dziękuję dziękuję dziękuje! :-)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2022

Zdecydowanie polecam!
Monika jest miłym i zaangażowanych nauczycielem, który potrafi zarazić pozytywną energią.
Zajęcia są luźne, nieszablonowe a ich ciekawa tematyka jest dobierana indywidualnie do oczekiwań ucznia - ja działam w branży IT, dlatego skupiamy się na słownictwie związanym z nowymi technologiami i programowaniem.
Monika wie, jak zmotywować do nauki a na efekty współpracy nie trzeba czekać długo.

SpeakPro

Dziękuję Dominik! Gratuluję super progressu i zmiany pracy na międzynarodowe środowisko :) :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2022

Sposób nauki języka angielskiego z Moniką odmienił moje życie. Wielokrotne wcześniejsze próby nauki języka kończyły się na niczym, dopiero innowacyjna metoda wprowadzona przez Monikę sprawiła, że codziennie chętnie zaczęłam uczyć się języka. Po raz pierwszy zaczęłam codziennie uczyć się nowych słówek i rozwiązywać zadania, nie tak jak wcześniej rozwiązywałam kilka zadań godzinę przed kolejnymi zdjęciami. Na lekcjach poruszane są tematy które mnie interesują i inspirują. Podczas zajęć kładziony jest nacisk na rozmowę dzięki czemu nie boję się używać języka angielskiego w rozmowie z innymi.

SpeakPro

Dziękuję Magda serdecznie! Obserwować Twój progress i zaangażowanie to czysta przyjemność :-)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2022

Uwielbiam zajęcia z Moniką! Dzięki niej uczę się poprzez praktykę, a nie jak dotychczas - poprzez ciągłe robienie xerówek niedających żadnych efektów. Po 6 miesiącach pracy z Moniką odzyskałam pewność siebie podczas mówienia. Swobodnie wypowiadam się w języku angielskim, ponieważ podczas lekcji z Moniką nauczyłam się myśleć po angielsku zamiast tłumaczyć w głowie słowa. Nauka jest szyta na miarę moich potrzeb, dzięki czemu pojawia się ona codziennie w moim życiu w różnorodnej formie. Zajęcia z Moniką są jak spotkania z przyjaciółką z Wielkiej Brytanii!!! Bardzo polecam Monikę!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2022

Dzięki Monice dokładnie w 10 miesięcy mój poziom angielskiego startującego dosłownie od: ,,nie mówię w ogóle, nic, zero, nul... ,, przeskoczył do: ,,za tydzień prowadzę szkolenie biznesowe dla osób z zagranicy ''.
Nie żartuję!

Z całego serca polecam Monikę. Jest to nauczyciel, którego śmiało i bez najmniejszego cienia wątpliwości można określić mianem tego z powołania!

Monika w błyskawicznym tempie przeprogramowała mój mózg i sprawiła, że polubiłam po prostu mówić po angielsku. Jest niezwykle utalentowaną osobą, mającą dar nauczania, a to wszystko w formie online, bez książek, regułek do zakucia czy innych dotychczas znanych mi metod nauczania.

Do tego jest przesympatyczną osobą, z którą zwyczajnie chcesz się zobaczyć na skype, jak z dobrą znajomą :)

SpeakPro

Dziękuję Asia za ten cudowny feedback, rzeczywiście Twój progress jeżeli chodzi o mówienie rok temu a teraz jest ogromny - wykonałaś wspaniałą robotę! Gratulacje :-)

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2022

Pracuję w IT i chciałem zmienić pracę na lepszą – płynny angielski był jednym z głównych wymagań, a moja blokada mówienia powstrzymywała mnie przed podjęciem tego kroku. Zacząłem intensywnie ćwiczyć mówienie z Moniką i znaczącą poszerzyłem swoje słownictwo, głównie te związane z moją pracą i zainteresowaniami . Dzięki systematyczności i skutecznym metodom ćwiczenia speakingu, a także ciągłej motywacji po 4 miesiącach mogłem aplikować na nowe stanowisko i cieszyć się z nowych możliwości rozwoju. Dziękuję Ci Monika za pomoc i najbardziej ciekawą formę nauki w moim całym życiu :-)

SpeakPro

Super Jarek, jeszcze raz gratuluję tak wspaniałej zmiany pracy! Zdecydowanie poprawiłeś swoje umiejętności komunikacji po angielsku, a nowe słówka na pewno przydadzą Ci się w codziennych obowiązkach :-)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2022

Miałam wiele podejść do języka angielskiego ale tak naprawdę dopiero dzięki zajęciom z Moniką przełamałam barierę i zaczęłam mówić. U niej nie ma nudy. Nie ma nauki z oklepanych książek. Monika dostosowuje plan nauczania do Indywidualnych zainteresowań i potrzeb. Naprawdę mega profesjonalizm a przy tym luźna atmosfera i elastyczne podejście do ucznia. Szczerze polecam !!! Dla takich osób skala powinna być powiększona o ocenę celująca :bo bardzo dobry to za mało ;)

SpeakPro

Dziękuję Anetka, nie ma nudy, to prawda! z Tobą również! <3

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2022

Uwielbiam lekcje z Moniką!
Dzięki zajęciom i ciekawym metodom Moniki przestałam mieć barierę mówienia, zasób słów znacznie się zwiększył, a mój poziom angielskiego w końcu poszedł w górę. Cały czas motywuje mnie do zwiększenia wiedzy, jest moją mentorką na tej drodze! Nie mogłam trafić lepiej. :)

SpeakPro

Dziękuję Julka, odnośnie Twojego progressu to muszę przyznać, że zasuwasz jak rakieta - aż miło obserwować takie zaangażowanie. Keep it up!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.